Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ip Man 10. 4. 2018 16:21

Tak konečně jsme se taky dočkali aktualizace na Android 8.0 Oreo z volného prodeje a já už mám také staženo. Hurááá toto trvalo.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 10. 4. 2018 16:32

Trvalo, ale je na tom hezky vidět, že není o co stát ;)
Poznat rozdíl mezi Androidem 7 a 8 je skoro nemožné... Android 7 s bezpečnostními aktualizacemi je stejně tak dobrý jako osmička.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smolpachol 10. 4. 2018 17:45

Tak už taky stahuji. Jsem zvědavý.
Co mě ale mrzí, tak od včerejška mi nejdou widgety s počasím :-)
smolpachol
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 10. 4. 2018 19:19

a bude vic toho co Ti nepujde , je to tak vzdycky ..... vse co funguje je potreba znicit
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fandaklara 10. 4. 2018 19:58

Chlapi funguje vám při vypnutém tel tlačítko hlasitosti nahoru a zároveň na vypnutí. Chtěl jsem resetovat tel a nic
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 10. 4. 2018 20:01

Jo,,,jo,,,kdo počká ten se načeká,,, :-) ,,,taky jsem se dočkal až dneska,,,příjde mi že OREO žere víc baterku,,,(akumulátor),,,uvidíme jaký kostlivec na mě ještě vyblafne ze skříně... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 10. 4. 2018 21:16

U mě je zatím vše v pořádku, ale upozorňuji, že jsem v telefonu nijak nevrtal. Po aktualizaci jsem provedl hard reset a jedu "na novo". Reakce systému se mi zdají plynulejší - letá jako z praku.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fandaklara 11. 4. 2018 20:41

Nevi někdo proč to neukazuje všechny jména svátku?
Zkoušel jsem vše vymazat a znovu nastavit a beze změn. Dokonce jsem dělal i tovární nastavení a pořád nic
Přílohy
Screenshot_20180411-213834_Samsung Experience Home.jpg
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 12. 4. 2018 05:07

To ukazuje jen lidi co mas v seznamu ne ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Fandaklara 12. 4. 2018 05:34

Jde o svátky. Vždy jsem tam měl všechny jména a teď to postupně ubývá
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod lukasonderka 13. 4. 2018 16:27

Zdarec, našel jsem na displeji vadný pixel, vyreklamuju to?
Tel je z Alzy. Máte s tím někdo zkušenost?
Děkuji za podněty
lukasonderka
Junior

Odeslat příspěvekod sarga 16. 4. 2018 14:18

Napíši něco k mé aktualizaci na OREO. Po instalaci se mě neskutečně rychle vybíjela baterie, hlavně v noci na letecký mod. Battery Widget Reborn hlásil 1% za 30 minut...za noc 17-18% ztráta. Tak jsem zabrousil na fora, kde jako vždy, to nepotkalo jen Vás. Dříve jsem snad dobíjel 2x3x za týden, v noci letecký, někdy procenta ráno beze změny.
https://us.community.samsung.com/t5/Gal ... d-p/307926
Taky se mě moc ani nezdálo, že by se něco oproti 7kám něco v Oreu změnilo. Vše jakoby i graficky beze změny.
Tak jsem postupoval podle návodu, restart a jakmile se zobrazí logo, stisknout hlasitost. Přeplo se mi to nějakého bezpečného módu, pak jsem se vrátil zpět a měl jsem najednou Oreo, i se změnou grafiky atd..Výsledek v noci 2-3% ztráta, což asi je už ok.
Jsem čerstvý androiďák, můžete mě někdo srozumitelně vysvětlit, co jsem s Notem provedl?
Za další. Funguje Vám SmartSwitch? Mám mac. Zařízeni prý potřebuje po restartu nějaký čas na inicializaci.Mám zkusit později.
Děkuji za odpověď.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kivalsj 16. 4. 2018 18:06

Od upgradu na Oreo se mi nezobrazuje počet nových mailů na domácí obrazovce. Zobrazení nových SMS zpráv, Viber, WhatsApp nebo telefonátů funguje. Vše ostatní po upgradu beze změn, plně funkční. Nic jsem neměnil na nastavení. Oreo mám oficiální. Nevíte co s tím? Děkuji za radu ;)

P.S.: Jedu na Microsoft Launcheru ale to samé je i na domovském Samsung Experience :(
kivalsj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 4. 2018 18:17

Factory reset jsi dělal?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kivalsj 16. 4. 2018 18:30

Factory reset jsem nedělal. Po něm je nutné nejspíše vše opět od začátku nastavovat....nebo se pletu? V předchozí verzi mi vše fungovalo.
kivalsj
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků