iPhone X nebo Galaxy S9?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vikaskundu 25. 3. 2018 13:05

V současné době vlastním iPhone 7 a chci si zakoupit nový telefon. Co mám koupit? iPhone X nebo Galaxy S9? Návrhy jsou vítány :)
vikaskundu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2018 13:16

Note 8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 25. 3. 2018 13:54

Ak ti vyhovoval iphone 7, tak potom iphone X.
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 25. 3. 2018 14:46

No záleží co chceš..jestli dobrodružství a věcně nekončící nastavování a obnovování systému tak s9 pokud potřebuješ něco co funguje a bude fungovat tak jediné iPhone..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 25. 3. 2018 15:13

Hlavně se nenechej odradit řečmi bennybulla, to už dávno neplatí. Jestli chceš to nejlepší co dnes můžeš zakoupit, tak Galaxy S9/+
Jediné mínus je čtečka otisků zezadu, ale to už musíš vědět sám,jestli je to pro tebe takový problém.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 25. 3. 2018 15:21

Přestože nejsem fanda iPhonu, tak bych doporučil asi pokračovat na stejném systému. Jinak jsem nepochopil narážku bennybulla. Jestli myslí systém nebo značku. Já mám MiMix půl roku a žádná reinstalace. Manželky kolegyně přešla z iPone 8 na X a říká, že si pohoršila. Prý tak zalagovaný telefon od Applu nikdy neměla. K tomu různé věci jako nevyzvánění, změny zvuků a nevím co ještě. Prý od telefonu za který dala pomalu 35000kč čekala všechno na 100%. Takže potom si vyber. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 25. 3. 2018 16:59

Zalezi zda chces android nebo ios.
Zalezi zda chces mensi nebo vetsi displej.
Zalezi zda chces dat 25 nebo 35tisic.
Zatim podle forum co ctu , tak ma S9 i nake problemy.
Sel bych do Xka.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 25. 3. 2018 21:25

A já do S9. :-)
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Colomboa 26. 3. 2018 08:40

Pokud jsi byl spokojený s iPhone 7, tak se asi nebudeš ptát, jestli jít do iPhone X. Z toho to vypadá, že uvažuješ o změně. Já bych do změny ekosystému nešel, protože mám spoustu aplikací nakoupených v googleplay... 2. jsem spokojený s možnostmi androidu a to co tu píše bennybull jsou hlouposti. Dávno už to neplatí... Nicméně v jednom má pravdu, iPhone X již nějak funguje (a už na něm moc nezměníš) a S9 je třeba si doladit (ale pak může být ještě lepší)...
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod kakadu77 26. 3. 2018 11:53

Přesně tak. Záleží na preferencích co uživatel chce s telefonem dělat. Pro někoho je idealní iOS pro někoho Android. I když s tou funkčností iP X to zase není až tak růžové. Asi iP8 / 8+ je momentálně lepší volba co se týče odladěnosti systému. Pokud je člověk zvyklý na určitý OS, vždy musí přijít na logiku ovládání. Dlouho jsem používal iOs, pak zkusil Android i vlastně všechny verze Windows. Nakonec jsem skončil opět u Androidu, mně vyhovuje nejvíce a rozhodně nelze porovnávat Android třeba verze 4 a nynější verze. Myslím, že od verze 5 již to je velice slušný systém.
kakadu77
Junior

Odeslat příspěvekod Geniál 31. 3. 2018 20:13

nejeden známý měl s novým X spoustu problémů (display, zvuk, GPS) a po pěti vyměněných kusech přešel na Pixel
Geniál
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mberdych 1. 4. 2018 04:33

Tyhle hlody. Mám v rodině 3 Xka a ani jeden problém. Má to nějakou hodnotu? Neřekl bych.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod Geniál 1. 4. 2018 06:08

No samozřejmě že má. Viděl jsem i celý zelený pruh mrtvých zelených pixelů od vybaleného kusu horizontálně přes celý display. To se prostě firmě co si zakládá na uzavřeném systému a vlastním hardwaru který stojí přes 35000 prostě nemůže stát.

Tak si hlody nech na koledu. Jen doufám že tazatel na problémy nenarazil.
Geniál
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 4. 2018 07:19

bennybull píše:No záleží co chceš..jestli dobrodružství a věcně nekončící nastavování a obnovování systému tak s9 pokud potřebuješ něco co funguje a bude fungovat tak jediné iPhone..

Další onanista nad iPhonem. Jestli ono to nebude naopak, u iPhone nic nastavovat nemůžeš (leda tapetu a zvuky), takže nic nastavovat nemusíš :D A iPhone funguje, dokud mu nepřijde SMSka a on se restartuje. Atd, atd ..
Proti iPhone nic nemám (jeden používám), ale "bennybull" je .. ač to nerad používám "iOvce" , nebo to je blb a hater
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 4. 2018 07:52

I iOS je kapitola sama pro sebe..

"iOS 11.3 users are also reporting heavy battery drain, AirPlay issues, Touch ID problems, abnormal amounts of lag, problems with sound, missing battery indicators, and problems with various first and third-party apps. We’re also hearing about issues with the iPhone X’s Face ID."
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků