Xiaomi Huami AMAZFIT Bip

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 3. 2018 11:58

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manor 17. 3. 2018 17:29

Aktualizace dne 17.3. teď jsou na GearBestu za 57.99$ cca 1220Kč s kuponem HSCNYEAR176 http://bit.ly/2pke5vL
manor
Junior

Odeslat příspěvekod manor 18. 3. 2018 18:16

manor
Junior

Odeslat příspěvekod manor 20. 3. 2018 10:04

Teď jsou na GearBestu za 57.99$ cca 1220Kč s kuponem HSCNYEAR176 http://bit.ly/2pke5vL
manor
Junior

Odeslat příspěvekod webspider 26. 3. 2018 12:25




Zakoupil jsem přesně tyhle z toho odkazu. Bohužel od 9.3.2018 hnijou ve vyměřovací poště 120 na Praze 5 a když jsem žádal informace o pohybu zásilky, bylo mě sděleno na reklamacích, že si to má reklamovat odesílatel a s lítostí oznamují, že nemají další pohyb o balíčku a že je tedy ztracen. No a teď co dál? Byl to můj první nákup na gearbest (na ali nakupuji běžně), mám počkat až skončí lhůta pro doručení a pak reklamovat a žádat zaslání nových? Nebo jak? Ještě jsem objednával bumpery k hodinkám a ty rovněž skončily na té samé poště a zatím od 22.3.2018 žádný pohyb. Děkuji za rady.
webspider
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 3. 2018 13:21

Tak nedávno se mně tady pár **** smálo, že jsem je koupil v Alze... Ráno objednáno, odpoledne vyzvednuto, nic neztraceno 8-) .
Naposledy upravil opasino dne 26. 3. 2018 20:45, celkově upraveno 2
Důvod: Nechceme tady urážky ani s jednou hvězdičkou. Díky za pochopení.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manor 26. 3. 2018 13:38

webspider píše:



Zakoupil jsem přesně tyhle z toho odkazu. Bohužel od 9.3.2018 hnijou ve vyměřovací poště 120 na Praze 5 a když jsem žádal informace o pohybu zásilky, bylo mě sděleno na reklamacích, že si to má reklamovat odesílatel a s lítostí oznamují, že nemají další pohyb o balíčku a že je tedy ztracen. No a teď co dál? Byl to můj první nákup na gearbest (na ali nakupuji běžně), mám počkat až skončí lhůta pro doručení a pak reklamovat a žádat zaslání nových? Nebo jak? Ještě jsem objednával bumpery k hodinkám a ty rovněž skončily na té samé poště a zatím od 22.3.2018 žádný pohyb. Děkuji za rady.

GearBest bych za to nevinil, někdo to na české poště prostě ukradl, napiš na support gearbestu https://support.gearbest.com/ticket/ticket/index mají zásilky pojištěné a oni ti vrátí peníze. Vím, že je to nepříjemnost, ale peníze dostaneš zpátky.

-- 26. 3. 2018 14:49 --

Tomáš Marný píše:Tak nedávno se mně tady pár **** smálo, že jsem je koupil v Alze... Ráno objednáno, odpoledne vyzvednuto, nic neztraceno 8-) .

Jen o 1500Kč dražší génie, to že se na české poště něco ztratí je bohužel normální, zrovna nedávo jsem objednával z Alzy přenosný repráček a světe div se taky nedošel....reklamace trvala tři týdny.
manor
Junior

Odeslat příspěvekod uspa 26. 3. 2018 15:10

Mohu potvrdit, že hodinky z Gearbest dorazily do 14 dnů, za ( pro rejpala z Alzy) avizovaných 1142,-Kč. Obal neporušený, hodinky nové, plně funkční, vše funguje, maximální spokojenost, Díky za tip. Kdyby se *****... tak bych si je za tuto cenu objednal znovu a stejně bych oproti Alzákovi pořád ušetřil :lol:
uspa
Junior

Odeslat příspěvekod webspider 26. 3. 2018 15:10

Tomáš Marný píše:Tak nedávno se mně tady pár **** smálo, že jsem je koupil v Alze... Ráno objednáno, odpoledne vyzvednuto, nic neztraceno 8-) .


Někdo má hodnoty nastavený jinak, ale fakt si nekoupím hodinky za 2.500 když je můžu mít za 1.100. Mám xiaomi mi band 2 a ty jsem také objednával z Číny a vyšly na 550,- Kč oproti 1.400,- Kč co stály v ČR. Mám je přes rok a drží. Vydržely koupání celý den v aquaparku, takže spokojenost.

manor: jen rada, nevíš co vybrat v prvních dvou položkách, když hodinky nedorazily, ale ještě je pořád čas na doručení? Děkuji
webspider
Junior

Odeslat příspěvekod manor 26. 3. 2018 15:45

Cancel An Order.....druhá položka......I have already waited too long, můžeš připojit soubor co jsi dostal z pošty.
Subject: I did not get my package

Message: I did not get my package

Stačí něco z překladače oni to pochopí ;-)

Buď dostaneš zpátky peníze, nebo ti pošlou hodinky znovu.
manor
Junior

Odeslat příspěvekod manor 26. 3. 2018 16:47

Momentálně jsou na GearBestu za 59.99$ s kuponem GBANNIVERSARY088 https://bit.ly/2pGRGrR
manor
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 3. 2018 18:18

webspider píše:Někdo má hodnoty nastavený jinak, ale fakt si nekoupím hodinky za 2.500 když je můžu mít za 1.100.

Nekupoval jsem je za 2.500. A další brekot tady očekávám, až ty supernákupy půjdou do kytek. Po zkušenostech s nákupem dvou telefonů a jednoho tabletu už v čínském eshopu nakupuji maximálně drobnosti do $10. Ale samozřejmě chápu, že jste tak bohatí, že si můžete dovolit kupovat laciné věci.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uspa 26. 3. 2018 19:04

Tomáši ty to máš opravdu marný. Nejsem tak blbej abych si kupoval v číně mobil nebo tablet za x tisíc, ale hodinky za 1 tisíc? Ale no tak, je třeba rozlišovat, až se hodinky, tedy ty super nákupy podělaj, dám ti vědet. Ono totiž ta Alza to bere od stejnýho jako Gearbest, ten už na tom zisk má a koukej co si na to narazila Alza, samozřejmě nabídne záruku,ale vidíš jak jsou nenažraný a o tom to je a znova, u takový 1000Kč položky tu záruku risknu, když se podělaj tak si za ty peníze pořídím hodinky znovu a stále je Alza dražší. Asi tak, ale jak píšeš, ty už si byl asi bohatý dost, když sis mohl kupovat laciné tablety a telefony z Číny :lol:
uspa
Junior

Odeslat příspěvekod marczus 26. 3. 2018 19:58

Do této plodné diskuze tedy taky přispěji :-)
Bipy jsem kupoval z gearbestu v lednu za $53.99 zboží došlo v pohodě hodinky nosím,za tu dobu jsem je 2x nabíjel a v pohodě :-)

PS: přes celňáky to prošlo .. zaplať pánbůh..
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 3. 2018 20:25

Tomáš Marný píše:Tak nedávno se mně tady pár **** smálo, že jsem je koupil v Alze... Ráno objednáno, odpoledne vyzvednuto, nic neztraceno 8-) .

1100,-Kč , čekání 10 dní, Gearbest . Záruka 1 rok. Jsem naprosto spokojený uživatel. A ani u toho nebrečím, možná tak smíchy. Za rok vyjde nová generace, bude opět za 1100,-Kč a ty budeš mít starou generaci za 2 litry. Opravdu důvod abych se někomu vysmál. A k tomu pořekadlu... nejsem takový blbec abych přeplácel když nemusím ...

Ten maník kterému se ztratili (což je smůla,ale stane se) si je koupí znovu a stále je bude mít levněji než ty :lol:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A serte na offtopic o ceně, raději si stáhněte moje ciferníky :-)
https://amazfitwatchfaces.com/bip/search/

Jsou přehledné, pro ty co nosí brýle na čtení a stále je nemají u sebe, ideální ... velká čísla i písmena
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků