Xiaomi Redmi 4X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lebka75 28. 1. 2018 09:43

To už je "nové" nějakou dobu...
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 28. 1. 2018 13:53

Také se nám tento telefon doma vyskytl. Zatím víceméně spokojenost, až na jednu věc, se kterou si nevíme rady :-). Při spuštění aplikace HERE mapy nám dá navigace první hlasový pokyn a dál mlčí... Další pokyny prostě neříká, i když normálně funguje a naviguje. Nemáte někdo podobný problém a k němu i řešení, prosím? Ještě dodám, že totožná mapy na Sony Z5 funguje jak má. Na netu jsem trochu pátral, někde jsem našel, že stejný problém byl i na telefonu jiné značky - bylo zapotřebí doinstalovat i další jazyk do telefonu (angličtina), i když není používán, stačí tam jeho přítomnost a je po problému. Jenže tento telefon má v sobě všechny jazky, zde není co doinstalovat.
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod petrkupb 3. 2. 2018 12:50

Při aktualizaci na MIUI 9 se mi stáhla aplikace Vault app a zabírá jednu plochu na Redmi 4x nepřišel jsem na to jak to odinstalovat poradíte ? Díky.
petrkupb
Junior

Odeslat příspěvekod polda 4. 2. 2018 22:52

Součást aktualizace :oops:
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 3. 2018 16:59

Zdravím, mojí sestřenici spadl telefon na zem na koberec a od tý doby jí nebleskuje blesk :D
A vůbec nevím co s tím dělat? Všechno normálně fachá ale když chci vyfotit fotku a mám zapnutý blesk a prostě to nebleskuje... Co teď? nějaký typy? moc děkuji..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 3. 2018 19:01

bleskově s ním na reklamaci :-D
ale předtím zkusit továrko
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 3. 2018 19:06

Uhh, tak to si dá.... :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 3. 2018 20:36

zumzumzum píše:Zdravím, mojí sestřenici spadl telefon na zem na koberec a od tý doby jí nebleskuje blesk :D
A vůbec nevím co s tím dělat? Všechno normálně fachá ale když chci vyfotit fotku a mám zapnutý blesk a prostě to nebleskuje... Co teď? nějaký typy? moc děkuji..

je to lahké, pořidit externí blesk, no né, :tleskani , Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 3. 2018 09:49

metyn: No jo taky jsem ji to navrhnul ten externi blesk od Lenova stoji uz 00 prd. :D A jenom ja ho koupil za raketu..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 15. 3. 2018 19:26

Zdravím, nevíte někdo, jestli jsou ochranná skla, silikonové obaly a zavírací pouzdra určená pro Xiaomi Redmi 4A kompatibilní také s Xiaomi Redmi 4X?
Zbylo mi doma několik temperovaných skel, jedno čiré ochranné silikonové pouzdro a jeden zavírací magnetický obal pro Xiaomi Redmi 4A (vše z eBay) a zajímalo by mě, jestli by něco z toho nešlo použít i na Xiaomi Redmi 4X, který budeme domů pořizovat :hm.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 3. 2018 21:41

Pouzdra zahodit, 4x má vzadu čtečku, leda bys vystřihl diru
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 16. 3. 2018 08:21

Aha, ta čtečka otisků mě mohla trknout, redmi 4x jsem držel v ruce jen jednou... díky za poznámku.
A co aspoň ta ochranná temperovaná skla, nešla by použít?
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek_II 24. 3. 2018 04:10

Dnes ve 3h mi mobil stahnul jakousi aktualizaci systemu. Jakmile jsem ji spustil, nahlasil chybu, dal na vyber reboot, wipe,kontaktovani podpory. Dal jsem reboot. Naskocilo uvodni logo a slus. Jen baterka topi jak kamna. Reset tlacitkem vypinani nepomaha, sice to zabzuci,ale naskoci opet stejna obrazovka. Nevi nekdo co s tim?
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 24. 3. 2018 10:18

Jdi na miuios.cz tam najdeš rady
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ludek_II 24. 3. 2018 13:56

Už jsem ten křáp dal do servisu na reklamaci. Podle technika jsem dneska byl už osmý s tím samým problémem. U komančů asi fakt platí "co čin, to zločin" ani aktualizaci to neumí udělat.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků