LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kepajko 10. 3. 2018 11:54

Ja mám telefón asi pol roka s tou horšiu širokouhlou kamerov a na momentky je to úplne v pohode.Čo sa týka hlavnej kamery tak telefón s ňou fotí naozaj pekne síce trošku horšie ako špička ale pre bežného používatelia krásna kvalita.Odporúčam stiahnut google camera a fotky sú lepšie o 30%.Inak co týka telefónu ako takého tak maximálna spokojnosť.Baterka 2 dni krásny displej super nadstavba a za to všetko veľmi dobrá cena.Za mňa jeden z najlepších telefónou pomer cena a výkon a to som už nejakú vlakovú lod používal ;-)
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 11. 3. 2018 07:38

Zeptam se na funkci olways-on,co mi bylo receno,tak zobrazuje jen zpravy,zmeskany hovor,hodiny,kalendar,nebo i ostatni oznameni,jako je insta,fb,mesenger,atd.?
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod kepajko 11. 3. 2018 09:33

olways-on zobrazuje všetky notifikacie instagram,fb,mesenger atď.
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 11. 3. 2018 09:42

diky za odpoved,ma ho moznost mit od vodafonu,za super cenu,jeste zjistit ten fotak,jake ma to ohnisko,rozhoduji se mezi pra e lg g6 a samsungem a8
Naposledy upravil opasino dne 11. 3. 2018 13:14, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku.
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod kepajko 11. 3. 2018 10:17

Aký telefón si mal do teraz ? A samozrejme záleží čo očakávaš od telefónu ? Lg má z môjho pohľadu perfektnú nadstavbu a samozrejme je veľké plus mať v telefóne širokúhlu kameru a v prípade že vychytáš tú lepšiu variantu tak budeš veľmi spokojný :-)
Naposledy upravil kepajko dne 11. 3. 2018 17:54, celkově upraveno 1
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 11. 3. 2018 11:51

ted mam momentalne htc m9,ale blbne nabijeni a baterka,ja uz par telefonu vystridal,driv jsem hledal tel kvuli fotaku,pak jsme koupili zrcadlovku a tel sel uz tak nejak stranou,ale i tak na momentky kdyz nemam zrcadlovku pri sobe.mate nekdo zkusenosti z verzi co prodava vodafone?
Naposledy upravil opasino dne 11. 3. 2018 13:14, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje.
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod kepajko 11. 3. 2018 18:05

Mám ešte jednu radu a to že keď máš možnosť si vyskúšať aj lg aj samsung niekde v predajni a uvidíš ktorý na teba zanechá väčší dojem .Každý máme iné preferancie a veľa krát rozhodne si ho omakať v ruke.Keď mám dilemu skočím napríklad do t-comu tam ich majú vystavené pozriem dizajn vyskúšam prostredie a samozrejme pár fotiek ktoré si pošlem cez bt a mám v tom jasno ;-)
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 11. 3. 2018 19:29

Ja mel oba uz v ruce a mam prave dilema akorat kazdy v jiny prodejne a ne oba u sebe
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod kepajko 11. 3. 2018 20:27

A ktory na teba zanechal waw efekt ?
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 12. 3. 2018 10:04

osobně jsem na tu mázlou kamerku zkoušel google cam. Pro lajka to je mnohem lepší, osobně bohužel vidím fotku, která se to snaží dohnat navýšením ostrosti přes softwarové doostřování. To už je mnohem lepší fotit do rawu a přes lightroom hromadně doostřovat podle toho, jak to člověku vyhovuje. :|
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kepajko 12. 3. 2018 15:45

Hej používam aj širokouhlú google cameru a je tam lepšia kvalita ale pri tej klasickej je rozdiel fakt veľmi výrazný.Inak som porovnával fotografie z lg g5,lg g6,samsung s8,huawei p10 plus a lumia 950 a myslím že ani jeden nie je extra lepší akurát čo má najlepšie lumia je že ledkový blesk imituje xenón a pri fotení ľudí je to paráda žiadne dlhé svietenie do oči proste blikne v desatine sekundy a fotka je pekná.Som zvedavý na nové nokie celkom ma zaujali aj ked širokoúhlu kameru nemaju ;-)
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod nunacek0 13. 3. 2018 14:34

Kde se dá prosím stáhnout ta google camera. Třeba jen odkaz. Dík
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod Pátek13 13. 3. 2018 17:53

Uvažuji o G6, kde se dá prosím nejlépe koupit v cz distribuci, a je vůbec dualSIM?
Díky.
Pátek13
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 13. 3. 2018 20:07

v CZC je G6+ dualSIM za 14 tis.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pátek13 13. 3. 2018 20:23

Děkuju, tak to asi nebude pro mě, jedno SIM má stejnou cenu?
Pátek13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků