Huawei P9 Lite/ 2017 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 1. 2018 17:13

Asi záleží na operátorovi. Mám od Vodafone "Jedno číslo na dvou SIM". Ta SIM která se zapne jako poslední je funkční... Pak už je to jen o operátorovi, kterého máš.
Anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 1. 2018 19:46

Teď by mi vyskočila aktualizace B390 tahám.. Má 301mb.
Jsem zvědav co z toho vyleze..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 1. 2018 20:56

Jo zrovna se tu chystám napsat že na P9 lite (2016) je aktualizace B390. Prozatimní ohlasy ukazují na lepší správu RAM.
Anonymni

Odeslat příspěvekod traveller 28. 1. 2018 20:32

Ahojte, potřebuji poradit. Manželčin telefon přestal vyhledávat v kontaktech podle písmen. Chce třeba najít kontakt "otec" takže zmáčkne 6832 - a nenajde nic - jen číslo, ve kterém se nachází tato kombinace - třeba 60.6832xx. Ještě nedávno telefon normálně vyhledával. Co s tím, je to dost pruda. Díky.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 1. 2018 13:12

Takže ne v kontaktech, ale ve vytáčení. V kontaktech podle písmen vyhledává normálně?

Zkusil bych se přepnout na Kontakty (až je vidět jmenný seznam), dole jsou tři tečky (Další), zvolte Organzovat kontakty a Aktualizovat údaje rejstříku.
Mi to doplnilo vyhledávání kontaktů ve Vtáčení, které tam nebyly
Anonymni

Odeslat příspěvekod traveller 29. 1. 2018 17:20

Díky za snahu, ale položku Organizovat kontakty tam vůbec nemá. Pod třemi tečkami je:Import/export, Optimalizovat kontakty (duplicity), Odstranit kontakty, kontakty k zobrazení, účty a nastavení. Problém jsem vyřešil jiným dialerem, ale je divné, že nativní aplikace nefunguje.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 29. 1. 2018 18:51

Zkoušel jsem to teď na skoro dva roky starém mobilu a 6832 funguje (taky mám položku Otec). Něco se jí muselo vypnout, aktualizovat....
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 1. 2018 20:22

traveller píše:Díky za snahu, ale položku Organizovat kontakty tam vůbec nemá. Pod třemi tečkami je:Import/export, Optimalizovat kontakty (duplicity), Odstranit kontakty, kontakty k zobrazení, účty a nastavení. Problém jsem vyřešil jiným dialerem, ale je divné, že nativní aplikace nefunguje.

Nepíšete, jedná-li se o verzi 2017, nebo starý klasický. Problém může být v customizaci od operátora, např Customizovaný od O2 jede stále na Androidu 6 a tam to může už být ukryto jinde. Jen tak: V nastavení dejte poslední položku Info o telefonu. Jaké máte číslo sestavení a Verzi systému Android
Anonymni

Odeslat příspěvekod nikhcsup1 3. 2. 2018 15:25

Prosím o radu, jak provést Hard reset telefonu a při tom smazat i bývalé příhlášení přes google. Při nastavování telefonu jsem zadal gmail ale nevzpomenu si už na heslo. tudíž i když provedu hard reset telefonu tak skončím u google. Díky za tip
nikhcsup1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 2. 2018 18:39

To je tak tezky napsat do google Hard reset Huawei p9 lite? :D
A nebo treba i do youtube ach ach..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 2. 2018 10:54

Ted mi vyskocila B392 ma 305mb tak uz taham :D Tak uvidime co noveho..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 10. 2. 2018 13:00

Už novou B392. Snad je nový jen PowerGenie, jinak není ani popis změn. Zatím vše šlape jak by mělo.
Anonymni

Odeslat příspěvekod mates1373 1. 3. 2018 10:27

prosím o radu chci si napsat bud do dokumentu nebo poznámkového bloku nějaký kódy bankomat ,byt dveře atd. a chci to uložit do sejfu aby to každý neviděl ale futr to tam nemůžu dostat. Otevřu sejf a je tam jenom obrázky, Zvuk,Videa,Soubor. a nikde to tam nemůžu najít dekuji
mates1373
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 3. 2018 15:20

Ahoj. Vytvoř si normálně dokument, Třeba DOC (DOCX) ten si ulož někam do paměti (např interní, dokumenty (documents). Teď jdi do trezoru. Otevři soubory, dej dole Přidat. Nalistuješ soubor DOC (DOCX) a už ho máš jen v trezoru pod heslem / otiskem prstů

EDIT: Nevýhodou je, že bude dokument "jen pro čtení"
Anonymni

Odeslat příspěvekod oliie88 10. 3. 2018 09:44

zdravim,prosim o radu...mam nove Huawei p9 lite 2017 a nejde mi sparovat s naramkem fitbit change 2. Vcera ( prvni parovani s telefonem ) se zdarilo a dnes uz naramek nemuze najit. Zkousela jsem restartovat telefon, naramek. I jsem naramek parovala s jinym telefonem a to slo...dekuji
oliie88
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků