Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 26. 2. 2018 16:23

Tesco prodlužuje výhodu dvojitého kreditu do 30. 4. 2019.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod intago 26. 2. 2018 20:46

Hip hip hurááá. :-)) A co ty nové tarify a další změny?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod libol 27. 2. 2018 08:10

No v ceníku je pořád 28.2.2018
libol
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 28. 2. 2018 14:21

Tak už je to i v ceníku. Takže máme opět na rok pokoj.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 3. 2018 20:14

zkoušel někdo na základě změn podmínek internetu žádat o vrácení peněz=aktuálního kreditu? (přímo v informující sms je psáno, že můžeme ukončit služby bez sankce)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 8. 3. 2018 20:50

To je ta jejich slavná změna nabídky k lepšímu ? Jedná se o defakto "kosmetickou" úpravu ceníku, akorát s důsledky, pro dle mého, celkem podstatnou část uživatelů... Ach jo :-(
Přijde mi, že oznámení trvání dvojnásobného kreditu vystavilo stopku nějaké větší (nejspíše zamýšlené) změně v jejich nabídce..Na druhou stranu taky dobře, protože kdyby měl přijít "Štědroň verze 2", tak by to zase moc štědré nebylo...
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod kolous007 9. 3. 2018 10:49

Přejmenovávají Internet na den, bude nově platit 24 hodin, ne do konce dne, ale nepůjde koupit z bonusového kreditu. Podle toho, co vidím od dubna, je bonusový kredit už jen na volání a SMS, jinak je nepoužitelný. Nejsem si jist, jestli jde Tesco správným směrem, ale je to jejich rozhodnutí.
kolous007
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 3. 2018 13:07

Pokud jsem správně četl v ceníku tak pro internet na kartách s 2x kreditem se mění jen to že z bonusu nelze čerpat automatický dokup dat 50mb/10Kč. Jinak základní tarify internet 150/250/350 lze hradit z bonusu včetně resetu FUP tak kdo má spotřebu okolo 2 gb to žádná změna není jen pro ty co využívaly automatický dokup 50mb/10Kč musí počítat že ty automatické dokupy půjdou ze základního kreditu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 9. 3. 2018 14:58

50mega/10.- už nejde z bonusu? To je malér. Kdyby nám aspoň převáděli nevyužitá dala do dalšího měsíce. Kdysi to tak bylo, ale v tichosti to pak nechali jen pro nebonusové tarify. Jak je to teď?

-- 9. 3. 2018 20:32 --

z https://www.tescomobile.cz/cs/cenik
Změny od 10. 4. 2018 : Automatické navýšení objemu dat nelze čerpat z bonusového kreditu.
Dojde-li k vyčerpání objemu dat, je možné si odesláním bezplatné SMS ve tvaru INTERNET(mezera)R na číslo 999346, nebo v internetové samoobsluze, objednat jednorázové obnovení objemu dat pro daný typ balíčku Tesco Mobile balíčky Internetu v mobilu . Jednorázově obnovený objem dat má platnost do doby platnosti balíčku Tesco Mobile Internet v mobilu a přenáší se do dalších období (balíčků) v případě, že je provedeno Automatické obnovení.
To je ale uvedeno jen pro tarify InternetMINI, MIDI, MAXI a EXTRA! Pro naše Internet150,250,350 tam tato věta chybí, takže nám nevyužitá data budou propadat, nepřevedou se do dalšího měsíce!!
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 3. 2018 01:31

Intago já na to poukazoval už cca rok zpátky kde jsem řešil jestli se vyplatí přejít na nové tarify kde převádí nespotřebovaná data ale nejde je hradit z bonusu nebo si nechat starý 350 s dokupem 50kč/další GB (pokud započítám bonus a nepočítám dobití 300 a více na pokladně pak to vychází ještě míň) a pokud nemám spotřebu přes 10 GB tak je pořád levnější 350 + resety fup pomocí bonusu.Maximálně propadne celý reset fup což v reálu nevyjde víc jak 50kč. Pro mé potřeby kdy si dobíjím na pokladně a provolám max. 100 mimo síť jinak využívám VPN za dobití a zbytek na data tak je to pro mě menší zlo než hlidat HD u Kaktusu který by určitě vyšel lépe diky 1+1 a převodu vsech jednotek z balíčků ale díky prodloužení nabídky 2xkredit opět zvítězila stará dobrá lidská lenost.

edit To převádění jsem neřešil dřív když byla 200kbit pofupovka. Co to zrušili tak u starých tarifů internet 150/250/350 jsem nezaznamenal že by převáděli nespotřebovaná data i ta dokoupená. Ta převáděli od začátku u MINI/MIDI/MAXI a později se k nim přidal EXTRA kde dokoupený FUP převedou.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 10. 3. 2018 09:21

Vždyt se nakonec nic nezměnilo, tedy pro mne ne. Nevadí mi. že se 50mega nedá platit z bonusu. Já už ho vždy stejně dávno nemám, utratil jsem ho za balíček dat.
Musím prostě vědět, do kdy balíček dat mám a zda se mi vyplatí obnovit FUP nebo do dojet po 50 mega po 5.-
Na nové tarify jít je nevýhodné z mnoha důvodů. A ke Kaktusu bych na ty jeho HH taky nešel... Prostě Tesco je složité, potřebuje stále hlídat a včas jednat.
Dá to dost práce, a komu se to nelíbí, at jde jinam, nejspíš k Emtecku. a má klid.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 11. 3. 2018 10:25

Taky mám pocit, že to nevadí při mé spotřebě do těch 200kč/měsíc se mi odečte hned 150 z bonusovýho za základní internet. balíček. Každopádně s tou složitostí jak se tu píše souhlasím, to už je magořina. Zřejmě se snaží jen staré zákazníky odradit. :-!
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod hes26 19. 3. 2018 08:15

Nevíte někdo, jestli pořád platí týden neomezeně za 60 Kč po zaslání textovky na č. 702860444? Včera jsem zkoušela a nic...
hes26
Junior

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2018 20:53

To prý platilo do konce února, ale já to zkoušel 2x a nešlo mi to :-|
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 3. 2018 22:36

Kód MAMINKY pořád funguje. Sem to jen tak zkusil.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků