LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod neis 8. 3. 2018 14:16

Měl někdo možnost srovnat v30 a g6 za horších podmínek ideálně v interiéru a fotit lidi? Protože az v takto těžkých disciplínách se ukáže co foťák opravdu umí.. Nějaké kytičky, domečky, skleničky, staticke objekty a jiné blbustky, ještě k tomu ze stativu a dobrého světla vyfotí pěkně i fon za 4000 Kč..v30 byl můj favorit na další telefon, ale po zkušenostech s G6, uz lg co se týče foťáku nevěřím ani dobrý den, protože to byla opravdu katastrofa...
Naposledy upravil neis dne 8. 3. 2018 14:18, celkově upraveno 1
neis
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 8. 3. 2018 14:17

Jinak V30 Má point-zoom což je daleko lepší než obyč zoom. A nebo Cine-Video kde se samsugn nechytá a ani nebude, a má Manuální nastavení videa, další bonus.

-- 8. 3. 2018 13:19 --

neis píše:Měl někdo možnost srovnat v30 a g6 za horších podmínek ideálně v interiéru a fotit lidi? Protože az v takto těžkých disciplínách se ukáže co foťák opravdu umí.. Nějaké kytičky, domečky, skleničky, staticke objekty a jiné blbustky, ještě k tomu ze stativu a dobrého světla vyfotí pěkně i fon za 4000 Kč..v30 byl můj favorit na další telefon, ale po zkušenostech s G6, uz lg co se týče foťáku nevěřím ani dobrý den, protože to byla opravdu katastrofa...

xxxxxxxxxxx

Podívej se na YT tam jich je srovnání až až.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod neis 8. 3. 2018 15:35

YouTube me nezajímá, protože spousta srovnání neni objektivních a uz vůbec ne u LG, která dává do svých telefonu rozdílně kvalitní fotaky..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 8. 3. 2018 18:51

To bylo u G6 a ne u V30. A moc jich zde nebylo.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Skop 8. 3. 2018 20:02

Tady je port Google Camera přímo pro V30. Hned v prvním příspěvku jsou dva odkazy. Jedna aplikace je pro normální zadní foťák+přední, druhá aplikace je pro širokoúhlý zadní+přední. V telefonu jsou pak dvě ikonky, co se liší barvou i popisem. V zásadě není nutno nic nastavovat, jen nainstalovat (aspoň u mě), fungují obě.
https://forum.xda-developers.com/lg-v30 ... e-t3747263
Skop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 3. 2018 17:43

Google Camera funguje, ale:
1. poměrně častokrát už mi aplikace spadla
2. je jiná aplikace pro hlavní foťák a jiná pro širokoúhlý, nejde přepínat (pokud se nemýlím)
3. díky autohdr je focení výrazně pomalejší
4. a vlastně nevím (nezkoušel jsem), jestli třeba Google Camera taky umí aktivovat při videu concert mode (zvládání hlasitého zvuku) a další podobné specialitky, nebo to jsou vlastnosti pouze vestavěné aplikace fotoaparátu?
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 13. 3. 2018 13:00

LG V30 získává Android Oreo s novými funkcemi.
Verze softvéru os označením v20 obsahuje AI, ThinQ i nový přisvětlovací režim v kameře nočního vidění.
Vylepšený plovoucí panel.
:arrow: https://forum.xda-developers.com/lg-v30 ... a-t3760379
Navíc obsahuje tapety z modelu LG V30S/V30S+.

Obrázek

TIP na nákup: LGshop snížil cenu na 15666 kaček se slevovým voucherem.
Podrobnější tedy: 15 666 Kč s DPH
12 946 Kč bez DPH
Což je na českou distribuci super!
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod walltax 14. 3. 2018 07:36

Opravdu je česká? ;-)
walltax
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 14. 3. 2018 16:06

ČR distribuce není..jsou i levnější obchody
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 3. 2018 16:10

Levnější z těch známých je akorát Max-shop a tam je cena LG V30 asi o 600kč nižší
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stillmann 14. 3. 2018 16:37

..a bude jich víc..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 17. 3. 2018 20:22

A jaký je nejlevnější z těch, jejichž V30 jde případně rovnou řešit v autorizovaném servisu?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod CarlosTT 22. 3. 2018 16:58

Ja mám V30 len nejaký ten mesiac a zaťiaľ som spokojný. Jedna vec mi ale vadí a to je menšia citlivosť na 4G signál. Myslím že aj V20 bola na tom lepšie.
CarlosTT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 3. 2018 17:08

Tazz1 píše:A jaký je nejlevnější z těch, jejichž V30 jde případně rovnou řešit v autorizovaném servisu?

LG tady nemá oficiální CZ distribuci, takže stačí koupit v důvěryhodném eshopu..
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod koblih.jr 22. 3. 2018 17:23

Lež.

Neověřujete si fakta, pánové. :-)

Samozřejmě má. LG shop a operátoři.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka