Polsky Virgin

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod steve 20. 2. 2018 15:42

Nadvazujem na dnesny clanok Alesa Pospisila o tomto operatorovi.
Ales, resp. ostatni - skusali ste podmienky aplikovania v CR? Kto vie, co nastane po 4 mesiacoch? Pomoze postupna aktivacia 4-5 SIM a ich rotacia? Dakujem.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2018 15:43

Polský Virgin nabízí tarif zdarma
https://www.mobilmania.cz/clanky/nevida ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirys 21. 2. 2018 09:38

Nevi jiz nekdo jak to funguje v EU ... ?

https://virginmobile.pl/
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomik2012 24. 2. 2018 21:24

Mě by celkem zajimalo,jestli tuto simkartu může koupit osoba co nebydli v polsku a jestli ji muže použivat dlouhodobě mimo polsko aniž by se musel připojit do polské sitě?
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 24. 2. 2018 23:11

Musím vás zklamat a už jsem to tu psal několikrát. Pod polskou Pannu si žádný z vás nePoláků nelehne.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirys 25. 2. 2018 09:36

Tak to u nás bych ji asi používat mohl , polska sít tady dosáhne ... Budu muset se podívat do nějaké trafiky v polsku ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 25. 2. 2018 09:38

sumerian, ty mierne pokrocily uzivatel a asi zastupca niektoreho operatora, aj ja ta musim sklamat. Na slovenskej mobilmanii mame uz par rad od chlapika z Popradu, nick ma petrik.o, teraz je vsak zamerany na zmysluplnsiu zalezitost ako lacne mobilovanie /meno dievciny nepoznam/ a na nase otazky reaguje sporadicky. On to vidi opacne ako ty, a ked sa dostanem v maji do Noweho Targu ci Zakopaneho, urcite si kupim 2-3 cisla na odskusanie. Zial, u nas este stale neprebehla ta znama /prakticky uz celoeuropska/ cenova revolucia, ceski a slovenski operatori idu cestou nizkych firemnych cien a mimofiremnych nechavaju napospas retencnym oddeleniam alebo na nekrestanske platby. A to im stale este vzdy zabezpeci napriemerne marze a miliardove zisky, lebo sme uz na tom mobilovani zavisli.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod tomik2012 25. 2. 2018 12:18

Takže co jsem dobře pochopil ,tak mi nikdo tu simkartu v polsku neproda ?
Naposledy upravil tomik2012 dne 25. 2. 2018 15:36, celkově upraveno 1
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod steve 25. 2. 2018 15:11

Simkartu v Polsku predaju kazdemu smrtelnikovi, pokial ma obc.preukaz alebo pas a 18 rokov. Dostanes kartu na meno a adresu, ktoru mas v dokladoch uvedenu. Bez dalsich obmedzeni.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 25. 2. 2018 15:53

No, tak uvidíme, kolik těch nulových zadarmo tarifů tady a na Slovensku budou Poláci trpět. Za mě znova opakuju, že si Virgin na českou/jinou než polskou občanku/adresu nekoupíte/nezaktivujete. Ale budiž. A připitomělé poznámky o něčí účasti v týmu nějakého operátora, nechávám stranou. Sám mám firemní tarif božských parametrů. Smysl má možná ta Volnost slovenská, jako druhá sim do mobilu. Jinak žádný zázrak na trhu není.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 3. 3. 2018 18:07

Sumerian - opakovat to můžeš, ale tím se z toho pravda nestane.
Reálně to funguje tak, že přijdeš k nějakému prodejci, vyplázneš 5 PLN a dáš mu občanku (stejně jako na Slovensku). Za max. 5 minut vložíš SIMku do mobilu a používáš.
S polskou adresou bys měl jedinou výhodu, že by ti ji na ni poslali zdarma (a ušetřil bys těch 5 PLN).
Jinak ty karty s freemium tarifem si můžeš na jedno jméno zaktivovat max. 4.
A pro zájemce pozor - ta akce se nevztahuje na roaming (tam platí normální cenník #ChcęWszystko)
libol
Junior

Odeslat příspěvekod steve 4. 3. 2018 11:51

libol, dakujem za upresnenie, v maji pridam aj ja nejake podrobnosti. Podla teba, ktory polsky operator je pre nasinca optimalny?
steve
Junior

Odeslat příspěvekod libol 4. 3. 2018 18:50

Tak záleží co chceš (počítám, že se neoplatí Slovákovi na Slovensku používat polskou SIM nikdy) - mi stačí ten Virgin zdarma, ale zdá se mi dobrý i při vyšších požadavcích
libol
Junior

Odeslat příspěvekod steve 27. 7. 2018 07:41

Mam uz konecne kupene a registrovane 4 cisla za sebou od virginmobile.pl, zatial skusam co a ako, nieco blizsie som o tom napisal na fony.sk - forum - operatori - polsky virgin. Uvidime.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 6. 8. 2018 14:42

Díval jsem se na jejich stránky a ty jejich ceny jsou opravdu neskutečné.
dumardus
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků