Nokia 8 / Sirocco – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lsterba 11. 11. 2017 23:59

Mám dotaz na synchronizaci Outlook kalendáře s kalendářem v Nokia 8. Nevíte, zda existuje něco podobného, jako byl dříve Nokia Suite pomocí kterého se dalo synchronizovat s PC? U Samsungu takto funguje Smart Switch, děkuji
lsterba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 11. 2017 20:47

Nokia 8 dostává oficiálně Android Oreo

https://smartmania.cz/nokia-8-dostava-oficialne-android-oreo/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 22. 12. 2017 14:02

Zajímalo by mě, jestli jde v osmičce "psát" hlasem textovky, emaily, Whatsapp? Zkoušel někdo?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 1. 2018 00:56

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kar666 23. 1. 2018 21:50

Mám ji teprve 2 dny, ale musím říct, že jsem naprosto spokojený. Nemám zkušenosti s 7.1. po zapnutí se hned nahodilo oreo. Buď oreo opravilo většinu chyb, o kterých píší v recenzích, nebo jednoduše jsou lživé, nebo jsem prostě nenáročný uživatel.
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod johnier 25. 1. 2018 11:28

Vcera jsem ji poridil a obrovske zklamani z nefunknčních notification dots v jejich launcheru 3.
support mi nedokazal pomoci a tak jsem googlil a googlil, po zjisteni ze built-in Launcher3 nema povoleni k oznamenim sem myslel ze mam vyhrano ale ne, stale to nefunguje a musel jsem nainstalovat Pixel Launcher a funguje to.
Toto je spis informativni reseni pro lidi co resi ten samy problem, protože support nokie nevi a nakonec me napsali at si pockam na update systemu.

jinak je telefon fajn, ten cisty android je podle me proste skvela vec, vse super švihá. N8 telefon je takovy oldschool ale me se to libi ma klasicke robusni telo a clovek citi že je to kus hardware.
jen ty notifikace jsou fakt spatny glanc screen je k nicemu protože clovek se na telefon musi podivat zblizka aby precetl kolik je čeho zmeškaneho, to ma samsug pořešene fakt lip.
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod kar666 25. 1. 2018 11:51

No jo, ale Samsung má amoled a to je jiná liga.
Já zase půl dne řešil, jak se zbavit v notifikační liště, že mě běží app na pozadí.
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod johnier 30. 1. 2018 13:17

Resili jste prosim nekdo zobrazovani notifikaci na zamcenem display? Když dojde SMS například tak se display nerozsviti....
je oprabdu jednina moznost instalace aplikace jako je třeba Glimpse notification?
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod kar666 23. 2. 2018 09:34

Oreo 8.1 dostupný přes OTA 1,5GB
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod alkoguru 23. 2. 2018 16:56

Ty nové nokie vypadají moc dobře. Slušná výbava za dobrou cenu ;-) Dávám tomu tak rok a budou v top 5 opět :-) co myslíte?
alkoguru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kar666 24. 2. 2018 19:42

Nejsou špatné, ale do špičky pořád něco chybí
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 25. 2. 2018 16:11

Rok bude málo. Budou muset opravdu makat, aby optimalizace šla v souladu s HW. Dosavadní prodeje stále těží pouze ze zn. Nokia.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 2. 2018 17:19

Nokia 8 Sirocco, odolnější a vybavenější novinka představena.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 25. 2. 2018 21:12

Takže devítka asi nebude..................
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 26. 2. 2018 13:53

No, už aby tady byla. Čekal jsem sice na Nokii 9, ale místo ní je vlastně tahle 8 Scirocco. Už prostě potřebuji svoji L 950XL vyměnit...............
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků