Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tttppp40 19. 2. 2018 10:10

To nevím jestli ti povolí na RČ 8 Sim. Někdo tu píše až o 3 ale nevím. Zavolej nebo napiš na infolinku.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod descent 19. 2. 2018 11:05

Mám 4. Ale radši si napiš jim a máš odpověď hned, než tady to řešit několik dní.
descent
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod jirys 19. 2. 2018 11:32

ted jsem zkoušel dát do objednávky 10 simek s paušálem 4 Kč . A pustilo mě to dál ...

napsal jsem i operátorovi a odepsal že není problém ...

U nových čísel žádny problém ale u starých musíš udělat převod čísla při objednávce pak to již nejde ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 19. 2. 2018 11:54

Pro každé číslo budeš mít samostatnou samoobsluhu. Jinak není problem.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Virtual2015 19. 2. 2018 23:47

sNOWu píše:Nelze v jeden měsíc aktivovat dva tarify. Ty jsi aktivoval dva. Jeden 1.2 a potom 15.2.


Dík za odpověď. Takže tu novou "fintu" s datama, kterou od 7. 1. nabízí, můžu využít jen v případě, že mám datovej balíček aktivovanej už od minulýho měsíce? Takže např. když si ho aktivuju 31. 1. ve 23:59, tak tuhle fintu využít ještě moct budu, ale když si ho zapnu až 1. 2. v 0:01 hodin, tak mi to zahlásí, že jednu změnu (což je ta aktivace) jsem již provedl, takže mám s touto "fintou" smůlu, jo? Takže jedině mít balíček aktivovanej již z předchozího měsíce?
Virtual2015
Junior

Odeslat příspěvekod descent 20. 2. 2018 00:06

Virtual2015: Máš to dobře v té hlavě ;-)
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirys 20. 2. 2018 09:47

Akorát zkomplikovali vypináni internetu když jej člověk nepotřebuje ...
Internet zapnu 25 v měsíci a necham do dalšího měsíce tak nejde jej vypnout třeba 5 v měsíci musi běžet až do konce měsíce . Před tím to šlo vypnout a tím i ušetřit . Já platíval za internet jen když jsem jej potřeboval a to bylo kolem 7 kč za měsíc ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 20. 2. 2018 16:19

Virtual2015: jo
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 2. 2018 16:56

jirys: to je právě to, z čeho mělo Emtéčko největší škodu. Plno lidí si aktivovalo třeba 10GB balíček, za tři dny ho vysosali a vypli. 10GB je pak vyšlo třeba na 8! Kč.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod TrustNo1 22. 2. 2018 10:08

V civilizovaných zemích balíčky na paušálu i předplacené kartě vždy fungují tak, že si jej zapnu a klidně za hodinu opět vypnu - vypne se ale jen jeho samoobnovení další měsíc, tzv. opt out. Tzn., že když si balíček aktivuji, vždy zaplatím jeho celou část. Když jej vyčerpám dříve, tak buď pokračují sníženou rychlostí do konce období nebo se mi data zablokují a pořídím si nový balíček. Nechápu tedy, co O2 jako síťový operátor zkouší/zkoušel?

Asi to ale bude tím, že takto jsou nastavené rámcové smlouvy - znám u T-Mobile. Je nějaký základní tarif a k němu balíček dat. Vše je vždy na dobu neurčitou, takže se dá kdykoliv měnit.
Naposledy upravil TrustNo1 dne 22. 2. 2018 10:10, celkově upraveno 1
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod descent 22. 2. 2018 10:10

Hele teď můžeš na konci měsíce dát 10GB vybrat je. Na začátku měsíce zas máš 10GB vybereš je a pak zas dáš něco levného. Hodí se lidem co chtěji stáhnout velký objem a nemají přístup na pořádnou wifi.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 25. 2. 2018 14:15

Aktuálně jsem u T-Mobile a vážně uvažuji o přechodu k nějakému virtuálovi, Emtéčko je asi nejvážnějším kandidátem. Proto bych se rád zeptal, jestli Emtéčko (a obecně virtuální operátoři) mají nějaká závažná úskalí, respektive nedostatky oproti klasické trojce operátorů. Vím, že dřív šlo o LTE, ale to už by také mělo (min. u Emtéčka) šlapat. Na závěr řečnická otázka - pokud žádný problém není, proč už dávno všichni nejsou jen u virtuálů? :-)
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 2. 2018 15:02

O2 sit, nefunkcni VoLTE napr.
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron