Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ricardus 17. 12. 2017 21:49

Dobry den,
prosim mohl by mi nekdo poradit jakou zvolit druhou SIM kartu
Jedna se o predplacenku pro dedu. Babi jiz ma telefon s predplacenou od O2.
Koukal jsem i na nejakou akci nyni od Kaktusu, kde maji 2 SIM se 100,- kreditem.
Predem diky.
Ricardus
Junior

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 31. 12. 2017 11:03

Pánové, nemá někdo zkušenost s touto Twist kartou?

Ochutnávková SIM, zdarma,10 Kč kredit

Potřebuji TM číslo čistě pouze pro příjem a zajímalo by mě, jak dlouho tahle SIM zůstane aktivní bez dobíjení. Má představa je, že SIM aktivuju, rok budu na příjmu a pak zahodím a to celé bez dobíjení. Může mi toto někdo potvrdit/vyvrátit? Předem díky
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 31. 12. 2017 12:06

Ano, tak to funguje. Je tam bonus kredit 10 korun na celý rok a celý rok je simka aktivní.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 31. 12. 2017 12:43

Super, díky za rychlou odpověď.

EDIT: Teď jsem zjistil na infolince TM, že lze dokonce převést zdarma číslo včetně kreditu ze staré Twist karty na novou, takže to je ještě lepší. S dvěma Twist kartama zdarma, co teď posílají, to znamená, že nebudu muset dobíjet kredit další 2 roky bez ztráty kytičky.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 9. 2. 2018 20:19

V Můj Vodafone jsem dostal 500 Mb k mému balíčku 1,2 gb+ sms.
Kéž by to bylo každý měsíc, doteď tam bylo jen 100mb
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod stepano 17. 2. 2018 10:56

Nevíte zda a jak dostat předplacený kredit od T-Mobilu? Je to SIMka po zemřelé osobě , tak jestli je nějaká šance si to nechat proplatit. Díky
stepano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 2. 2018 17:40

Ano a dle ceniku je to ukon za 119 Kc.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukodlak 3. 3. 2018 16:14

OK, potvrzuji každý měsíc dostanete 500 mb v Můj Vodafone, pokud máte balíček 1,2 gb + sms nebo 3gb+ sms.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Ricardus 15. 4. 2018 18:58

Muzu poprosit o info, jak funguje Karta 26 od VF? Mate nekdo zkusenost? Rad bych ji poridil pro dceru. Nyni ma tarif Smart 100 od VF, 100 min. do siti, neomezene sms do VF a 250mb za 392.
Vyplati se spise tato predplacenka? Koukal jsem na moznost balicku ke karte. Pokud to chapu dobre, tak lze zaplatit balicek net a sms + balicek volani neomezene do site a kreditem se hradi volani+sms do ostatnich siti?
Dekuji, lze osat i na email Ricardus@atlas.cz
Ricardus
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 15. 4. 2018 19:25

Zdravím, ano přesně tak to funguje. Já tuto kartu mám. Jedná se vlastně o normální vodafone kartu, ale pokud zavoláte na samoobsluhu a nahlásíte rodné číslo dají vám 50% slevu na balíčky.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Ricardus 16. 4. 2018 07:56

Dekuji Vam za info, takze mohu kartu objednat z netu (koukal jsem, ze na netu je zaslani karty zdarma) , zavolat na VF a aktivuji si vybrane balicky? Sleva 50% olati jak dlouho? Dobiji se prosim jaka minimalni castka a jak casto se musi kredit dobijet? A balicek se musi aktivovat kazdy mesic?
Ricardus
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 16. 4. 2018 13:09

Sleva 50% platí rok, po vypršení stačí zavolat znovu a nahlásit rodné číslo (sleva je jen do 26 let). Minimální dobíjecí částka je 200 Kč. Kredit se musí dobíjet podle toho kolik budete za balíček platit. Aktivujete si balíček a ten se obnovuje každý měsíc podobně jako tarif, takže není nutná neustálá aktivace znovu a znovu.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 16. 4. 2018 20:55

Nezapomeňte si aktivovat bonus za dobití. Do 3 měsíců od aktivace SIM karty je bonus 10 %, nad 3 měsíce je bonus 20 %. Bonusový kredit platí sice jen 7 dní ( :roll: ), ale dá se z něj pohodlně zaplatit třeba balíček dat nebo tak něco. Rozhodně lepší něco než nic.

https://www.vodafone.cz/odmeny

A další odměna navíc by měla být, pokud se kredit dobije z aplikace Můj Vodafone. :-)
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod SSJS 8. 6. 2018 14:07

Hezký den,

kteří virtuální operátoři berou volání do své sítě jako volné minuty do Vodafone. Kromě Vodafone samozřejmě.

Vím, že například Sazkamobil jede pod Vodafone, ale neakceptuje volání k sobě jako volné minuty ve Vodafone.
Díky.
SSJS
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 8. 6. 2018 14:19

Oskar
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků