LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 2. 2018 13:03

Hoj, když si člověk objedná LG V30 z Ebay, co záruka? Platí Evropská, takže lze jej řešit i v ČR?
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 13. 2. 2018 14:03

Nic jako pojem "evropská záruka" neexistuje. Nikde v legislativě.

Pro uplatnění záruky potřebuješ doklad o nákupu od prodejce. Čili něco, co definuje, který den platí záruční lhůta. Doklad z e-baye sice mít můžeš, ale řídíš se pak zákonem defininovým státem, pod region, ve tkerém e-bay figuruje. Takže patrně jen rok záruka. České zboží od českého subjektu má buďto 2 roky nebo v případě na IČ záruku udávanou ve smluvích podmínkách (rok, dva, tři, podle VOP). Tady se vyplatí neriskovat a využít ověřeného prodejce. Třeba LGshop nebo ALZA.
Pro uplatnění záruky máš možnost:
a) komfortně využít zákona a odnést "vadný" produkt k prodejci a ten je povinen se o něj postarat a reklamační proces vyřešit na jeho náklady
b) odnést přístroj do reklamačního centra. V Česku jím je AE servis (lokální LG partner pro region CZ/SK) a LG HUB (LG servis pro region EU,pro kompletní zboží EU)


Pro uplatnění reklamace musíš dodat doklad o pořízení zboží. A nejbližší servis v tvém případě pak bude LG servis v PL.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 13. 2. 2018 15:40

On si s tím prodejce poradí..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 13. 2. 2018 16:39

V30 za 699€ na alze, dost zvazujem ze to vezmem ako upgrade z G4
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa8 13. 2. 2018 19:39

Viděli jste V30 na nějakém CZ eshopu v černé barvě? Naživo jsem třeba ještě neviděl modrou, ale tak nějak mám rád černé telefony... :-)
Pepa8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 13. 2. 2018 23:46

Tak mám telefon asi půl dne a hned jsem se brutálně naštval :-D Všehchno jsem si pečlivě nastavil, nainstaloval, natahal ikonky (vedle jsem měl svůj S7 Edge, podle kterého jsem to dělal), pak jsem oba telefony na závěr vypnul, vyměnil SIM kartu a... na V30 proběhl hard reset. Skvělé, všechna nastavení jsou bez varování pryč. Prý je to "bezpečnostní fíčura" asi u nových Samsungů a LG (dál jsem nehledal), že při každém vložení nové SIMky (nového operátora) dojde automaticky k preventivnímu hard resetu. Super.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2018 23:47

LG V30 (2018) získá umělou inteligenci
https://www.mobilmania.cz/clanky/lg-pot ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 14. 2. 2018 00:43

Tak dneska sem ho viděl prvně a musím říct že to zase tak velký WOW nebylo. kór se mi fakt líbí u G6 jak nemá vůbec zakřivený display a matně černý rám. To lesklý je strašný.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 14. 2. 2018 10:39

Cena na ALZA.cz klesla na 17.990CZK. Fajné. :-)

Android Oreo ohlášen na konec února. Famfárová zpráva...! :-)
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladte 14. 2. 2018 12:03

Tak CZC cena 18.190 a při použití slevového kódu co k dnešnímu dni mají na webu sleva další tři stovky, takže objednáno za 17.890 :D
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 14. 2. 2018 12:30

tak cena V30 je už na hranici 15 tis. kč a kolem velikonoc to bude už příjemných 12-13 tis. Kč a bude pravý čas vyměnit za stávající G6 se kterou jsem velmi spokojen, cenová politika LG je mi velmi sympatická.
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 14. 2. 2018 15:00

Jak bude pod 15tkč,jdu se na něj s kreditkou mrknout..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 14. 2. 2018 17:53

koblih.jr píše:Cena na ALZA.cz klesla na 17.990CZK. Fajné. :-)

Android Oreo ohlášen na konec února. Famfárová zpráva...! :-)

len tak zo zaujimavosti odkial je info o konci unora ?
ja len preto ze V30 ma dost roznych modelov a pre u nas predavany model H930 neviem dohladat nejake informacie

inak ja to asi zajtra objednam, prestudoval som rozne alternativy, najblizsie je asi Galaxy S8, ale silno mi vadi umiestnenie citacky aj zakriveny displej, navyse je to uz rok stary model,
druha moznost by bola pockat na S9, ale tam necakam ze cena bude do 700€ ani nahodou,
mate este inu alternativu do ceny V30 ?
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 2. 2018 22:49

Špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem to tak, jestli český autorizovaný servis řeší záruku u zařízení, které bylo zakoupené v libovolné evropské zemi, která je součástí Evropské unie.

Např. Huawei to má tak, že zařízení zakoupené v jakékoliv zemi spadající do Evropské unie lze řešit i v českém autorizovaném servisu.

Pak by bylo lepší objednat za 14 500 V30 Plusko z ebay.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manor 16. 2. 2018 07:13

Všechny ty LG v30 H930DS jsou verze z Hongkongu, takže tady záruku mít určitě nebudeš a je jedno, že ti tam prodejce píše, že to odesílá z Francie nebo z Irska, všechno to jde přímo z Hongkongu v EU jen odrbe daně a pak to jde přímo k tobě.
manor
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků