Jaký odolný telefon?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michadelik. 13. 2. 2018 09:41

Zdarec, mate nekdo zkusenosti s "obrnenymi" telefony?
Jedna se mi hlavne o plynulost systemu, pravidelne aktualizace, pripadne prechod na Android 8.
Cenove nechci presahnout 8000kč takze se nbizeji tyhle -

- Doogee S60
- Blackview bv8000 pro
- Vernee Active

Na fotoaparatu nezalezi, dual sim nepotrebuji a velikostne je mi to taky fuk akorat se mi nelibi spodni tlacitka na displeji coz ma uvedeny Doogee.

Diky za doporuceni.
Michadelik.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2018 10:53

Odolný musí být proti čemu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michadelik. 13. 2. 2018 11:04

Odolny narazu a prachu. Vuci vode to az tak podstatne neni...

Jeste pridavam Ulefone Armor 2
Michadelik.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2018 11:22

Moto X Force, smartphone s nerozbitným displejem
https://mobilni-telefony.heureka.cz/len ... 9373990753
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michadelik. 13. 2. 2018 11:56

Zapomel jsem dodat, ze vyzaduji minimalne 4gb ram a 64gb rom
Michadelik.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2018 12:28

to je jedno, kolik budeš mít RAM a ROM, protože u všech mobilu, i odolných, se ti s největší pravděpodobností při pádu rozbije displej..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 13. 2. 2018 13:11

Odolný mobil je jen marketingový výraz, nijak nesouvisející se skutečnou reálnou jen pseudoodolností. Je to stejné, jako s těmi "nerozbitnými" skleničkami v Pelíšcích. Tyto mobily jsou konstruované jen na náhlou krátkodobou nepřízeň prostředí, nějaké reklamní obrázky s mobilem ve sklenici či zašlápnutém do bahna na stavbě jsou pouze taháky na lamy a důvěřivce. Pokud člověk používá mobil v nestandartním prostředí, či hrozí pády, osobně to řeším nákupem mobilu za 400,- který když mi někam spadne, zmokne atd, je mi to šumák, jen vyndám simku a koupím další takový. Životnost laciného přístroje je u mne půl roku až rok maxmálně.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2018 14:06

řešením u dotykového mobilu je dát na displej kvalitní tvrzené sklo a na záda nějaký outdoor kryt, potom můžeš libovolně vybírat smartphone dle požadavků a sympatií k té či oné značce
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 13. 2. 2018 18:12

Pro zajimavost, loni jsem resil problem, kdy na mobilu pry "samo od sebe" prasklo PanzerGlass. Muj odhad je, ze se mu nelibilo zahrati v kapse blizko tavici pece a pak vychazka na mraz.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fipsty159 4. 11. 2018 14:19

Ahojte, já jsem také přišla spíše pro radu. Hladám někoho kdo by měl nějaké zkušenosti s jedním z těchto odolných telefonu: [url] https://vas-pomocnik.cz/mobilni-telefon ... ých-mobilu [/ url]? Rada chodí na výlety, příležitostně ležte a podobné zábavky. Zkrátka se mi už za rok podařilo zničit 3 telefony a potřebuji něco opravdu správně. Uvítám každou radu, protože jak Můžete viděla v linku, recenzí mi moc nepomáhají. Nejsou moc konkrétní a já potřebuji (očividně) hlavně něco proti nárazu a něco co nedokážu tak snadno utopit. : D Děkuji!
fipsty159
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 11. 2018 15:03

- Doogee S60 hrozna znacka
- Blackview bv8000 pro hrozna znacka
- Vernee Active hrozna znacka

A koukals na Caterpillar CAT S31? :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 4. 11. 2018 15:32

A co Samsung Galaxy XCover 4?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2018 16:52

Reklamní odkaz, tomu odpovídá i dotaz
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků