Náhrada za LG G Flex 2 do 10.000,- Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 2. 2018 23:48

Dobře ty. Můžeš sem pls hodit odkaz kde jsi koupil baterku, výměnu sis udělal sám podle nějakého návodu ? Jak je to náročné ta výměna ? A nepoškodí se telefon ? Vypadá jako novej i po výměně baterky ? Ať případně vím, co a jak, kdyby mě to potkalo.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 2. 2. 2018 01:48

Blondak38 píše:Tak baterka ve Flexovi vymenena a bootloop vyresen.


Tak bootloop není způsoben baterkou,ale něčím jiným a pokud si vyřešil problémy,které si měl,tak to bylo něco jiného a dříve či později tě to nemine...tak snad co nejpozději,pokud chceš...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blondak38 2. 2. 2018 11:01

Baterii jsem kupoval zde:
https://www.f-mobil.cz/p/baterie-lg-bl- ... /znacka/lg
-pro mě dobrý poměr mezi cenou baterie a cenou doručení

Baterii jsem vyndaval podle tohoto videonávodu:
https://www.youtube.com/watch?v=OBcLqxwpxlk

S tím, že
- stači odšroubovat pouze střední a horní část krytu. Ta spodní část, která kryje reproduktor, může zůstat přišroubovaná
- plast jsem odendaval poměrně silou
- stačilo odpojit konektor baterie a ten vodič, co vede přes baterii. Ty boční drátky jsem neodpojoval (na rozdíl od videa)
- baterie je přilepená, je proto třeba na její vyndání vyvinout přiměřenou sílu.
- celá výměna trvala cca 15-20 minut.
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod Blondak38 2. 2. 2018 12:07

riki píše:
Blondak38 píše:Tak baterka ve Flexovi vymenena a bootloop vyresen.


Tak bootloop není způsoben baterkou,ale něčím jiným a pokud si vyřešil problémy,které si měl,tak to bylo něco jiného a dříve či později tě to nemine...tak snad co nejpozději,pokud chceš...


Nemyslím si. Jde o to, že v baterce nebylo dostatečné napětí (nebo nebyla schopna dodat dostatek proudu) a jakmile chtěl telefon naběhnout, neutáhla to a systém spadne a tak to jde pořád do kola. Mám tam novou základní desku cca 3,5 měsíce.

Uvažoval jsem o tom, že bych ho pustil do světa, ale nepustím. I kdyby vydržel jen pár měsíců, přijde mnoho nových přístrojů a ty současně modely díky posilující koruně postupně zlevní. Navíc je těžké najít dnes adekvátní a nepředraženou náhradu.
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 2. 2018 12:31

Díky za info.

Kámoš měl taky G Flex 2 a měl bootlop. V oficiálním servisu mu vyměnili jen baterku. Nedávno ho rozbil v garáži, tak už ho nemá.

A já si taky nechám Flex dokud bude šlapat. Naprosto mi vyhovuje. A příští telefon už si koupím 2 sim. Líbí se mi LG Q6. Je mi třeba úplně jedno, že nemá notifikační diodu. Páč jsem zjistil, že na Flex 2 se na ni stejně vůbec nedívám, páč vlastně přijde nějaká zpráva nebo notifikace v podstatě furt. A ť už z FB nebo sms email a podobně.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blondak38 2. 2. 2018 22:23

Tak baterka velke zlepseni.
15h30m od nabijeni, zbyva 10%.
SOT 2h42m
Hovory 54m
Navigace 24m
Bezi antivir, firemni mail, soukromy mail, whatsapp, wechat, facebook, aliexpress a dalsi.
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod Kubis01 2. 2. 2018 23:10

Flex byl dobrej telefon. Wow efekt tam byl, ale masařky taky (zrní na displeji, fleky, malá RAM, updaty, plast co se škrábal a vrzal atd.). Ale když jsi ho miloval, nebylo co řešit. Taky mi odešel na bootloop po roce a něco. Jediné co mi dnes z neho chybi je ten zakřivený displej. Ten SOT už dneska slabý a ta baterka tam nikdy nestála za moc. Konkurence už je dneska o hodně dále. LG už nevěřím. Udělat několik telefonů (g4, flex 2, atd.) co nemaji šanci vydržet dva roky provozu, to si dneska pohlídá i ten nejlevnější číňan. Za pár měsíců bude z čeho vybírat. Nyní bych asi neváhal nad One 5T..
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod Blondak38 3. 2. 2018 07:48

Kubish01 a co mas dnes?
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 2. 2018 14:22

Já třeba uvažuju tak, že za rok tu bude první foun s 5 G ( pravděpodobně Samsung S 10 ). Takže koupit teď foun za víc jak 10 tisíc, to bych neudělal. Jasně, v ČR bude 5 G až tak v létě 2020, ale to ten telefon bude pořád ještě rok v záruce a nebude potřebovat nový. Já telefon kupuju na 2 roky a víc. Flex 2 funguje, snad ten rok vydrží.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 3. 2. 2018 19:25

No, léto 2020. :hm Buďme realisté, víme snad, jak to chodí. Jako brát to tak můžeš, ale při nákupu za rok se zase tímto limitovat, no nevím.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kubis01 3. 2. 2018 21:41

To: Blondak38.
Po dlouhém vybírání mezi S8 a Honor 8 pro, nakonec už kolem 3/4 roku Honor 8 Pro. Je prostě výrazně dále než Flex2. Celkově velká spokojenost. Baterie bez problémů přes 6 hodin SOT. Za 1 den nemáš naprostou šanci to vybít, pokud teda nehraješ hry. Jediné co mi vadí je, že to má prostě větší rámečky, ten akoratní rozměr Flex2 a zakřivení byli super.
Kubis01
Junior

Odeslat příspěvekod Kubajzsz 3. 2. 2018 21:58

Také jsem měl Flex 2 a vyměnil jsem ho za Honor 8, jak se tu píše, Honor 8 je všem o krok dál - baterie, displej, foťák atd.. S Honorem 8 neuděláš chybu a poměrem výkon/cena/kvalita nemá moc konkurence.
Kubajzsz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blondak38 11. 2. 2018 10:14

Uvažuji o Saumsung S7 (Edge). Po 10% slevě a cashbacku na kasa.cz vyjde na 8.860 respektive 10.500 kč. Dá se někde koupit ještě výhodněji? Samozřejmě myslím českou ofiko distribuci.
Blondak38
Junior



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků