Náhrada za LG G Flex 2 do 10.000,- Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 1. 2018 10:00

Moto slo pryc protoze dostalo zahul u more v prosinci.Koupal jsem se s nim,budiz bylo v dealeraku tak voda nepronikla.Jenze 80 procent vlhkost vzduchu,navic ve meste mne na nabrezi celkem osprchovalo more kdyz sem ho v mel v kapse a zacalo blbnout,nabijelo,nenabijelo,tak sem ho daroval,bud pujde uplne do kopru nebo se to bude chovat jak ted Musel jsem porad kontrolovat jestli nabiji.Honora 8 jsem dostal a minim si ho nechat jako mobil do presne takovych mist,riziko kradeze poskozeni,ožràní a ztraty atd.Ted koukam po necem s ip68 ze bude jako hlavni,favorit bohuzel ma par veci co nezkousnu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 28. 1. 2018 10:39

Do čistého androidu si sám doinstaluješ co chceš,tudíž i jakýkoliv přepínač do nástrojové lišty,takže to můžeš mít bohaté,jak chceš :)
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 1. 2018 11:19

prepinace jde resit uplne libovolne, pridat, zmenit, gesta.neexistuje zadna uzitecna futura od vyrobce, cim min, tim lip.cest vyjimce note, kde je to ale o wacom digitizer
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Hardy 28. 1. 2018 14:57

Blondak38: Ještě můžeš zkusit mrknout na Huawei P10. Ten má OIS + SW od Leica a kovové tělo, které sice nehází cool odlesky jako skleněná záda H8/H9, ale je mnohem praktičtější. Jediný mínus je v absenci oleofóbní vrstvy displeje, takže je nějaké sklíčko nutností (možná je i dokonce přímo v balení). Cenově se dá sehnat pod 10k (nedávno jsem jej viděl i kolem 9k).
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod swenik 28. 1. 2018 19:03

Hlavně pak dej vědět, co jsi vybral a jak jsi spokojený.. :-)
swenik
Junior

Odeslat příspěvekod solaris1 28. 1. 2018 19:30

Ahoj, u Moto Z je dost závažný problém, že v levé části jsou fotografie rozmazané. Je toho plný web. Kouknul bych i po HTC.
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod swenik 28. 1. 2018 19:44

Nevím, co psal web, ale ať na ty fotky koukám ze všech stran, nic takového jsem nezaznamenal. Buď jsem měl štěstí nebo se jedná o hoax konkurence.. ;-)

Pak je možné, že šlo o problém u Androidu 6, mně se to automaticky hned aktualizovalo na Android 7 a žádný takový problém jsem neshledal.
swenik
Junior

Odeslat příspěvekod solaris1 28. 1. 2018 21:11

Např. "Bohužel, na některých snímcích lze pozorovat rozostření levé části a stejný problém je viditelný i po připojení modulu Hasselblad."

https://mobilenet.cz/clanky/recenze-lenovo-moto-z-modularni-ziletka-31734/5-fotoaparat-a-videokamera
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod swenik 28. 1. 2018 22:11

Já to četl taky, ale je to dost stará recenze a od té doby ten telefon dostal dost aktualizací včetně další verze Androidu..
swenik
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2018 01:03

Nick Cave píše:VK Servisu se vyhni, v případě reklamace asi neuspěješ..

Mám opačnou OSOBNÍ zkušenost.
anonymni

Odeslat příspěvekod Blondak38 29. 1. 2018 08:36

swenik píše:Hlavně pak dej vědět, co jsi vybral a jak jsi spokojený.. :-)


Určitě dám vědět. Tento týden nějak vyberu. V dané cenové relaci je to vždy částečně o kompromisu.

Rozum velí Honora 8 - ničím nevyniká, ale v ničem nepropadá, taková slušná a líbivá kvalitní jistota za příjemný peníz

Ale Moto Z by přitahovalo pozornost (tu LG G Flex přitahoval neuvěřitelně) , má větší displej, snad lepší foťák, na druhou stranu syrový android, extra velkou vevyužitou bradu telefonu, v noci podle recenzí nastavuje dlouhou dobu závěrky a tak ani OIS nepomůže...
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod Blondak38 30. 1. 2018 15:41

Děkuju všem za doporučení. A jak jsem slíbil, podělím se s výsledkem. Řešení je nakonec překvapivé (a levné). Objednal jsem novou baterii. Na LG G Flex 2 je na rozdíl od např. LG G4 bootloop způsoben špatnou baterií. Alespoň k takovému závěru jsem došel po důkladném studiu na internetu. Na nabíječce se mi dokonce podařilo telefon zprovoznit, po vyndání z nabíječky opět opakovaně bootuje. Baterku si vyměním sám. Měla bz dorazit ve čtvrtek. Do konce týdne dám vědět, zda pomohlo.
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod swenik 30. 1. 2018 16:05

Tak držím palce. :-)
swenik
Junior

Odeslat příspěvekod Yasan86 30. 1. 2018 16:18

Ahoj, nechci malovat čerta na zeď, stalo se mi to samé. Pomohla výměna baterky v rámci reklamace ale za pár měsíců odešla celá deska a tak mi vrátili peníze. Telefon to byl super, jen hrozně chybový..
Yasan86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2018 16:42

:)) Já se musím smát. Ono vážně není lehké Flex 2 nahradit. Mám ho taky a není mi jasné, co si koupím, jestli mi chcípne. Odpovídající náhradu nevidím.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků