LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2018 18:06

Screen on Time, doba zapnutí displeje
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nunacek0 6. 1. 2018 18:19

To je čas svícení displaye na jedno nabití baterie. Pokud ti třeba od plného nabití až do vybití ukáže při nastavené automatice jasu hodnota svícení displaye 5h tak to znamená SOT 5h. Hodnotu délky svícení najdeš v nastavení, baterie, využití baterie a tam je seznam položek jak která vytežovala baterii.
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod medievil 12. 1. 2018 21:28

Mám G6 druhý den a hned tu mám jeden dotaz. Už u poloviční hlasitosti reproduktoru mi začnou záda telefonu rezonovat podle bas přehrávané skladby. Je to dost nepříjemné do prstů. Při zesílení téměř na maximum se to samozřejmě ještě zhorší. Dělá to telefon také někomu jinému a nebo mám zřejmě vadný kus?
medievil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nunacek0 12. 1. 2018 21:48

Tak co se týče kvality repro u G6 tak zde to není žádná hitparáda a pokud skladba obsahuje basovou pasáž a repracek se snaží to přehrát tak nějaké vibrace se samozřejmě objeví a s rostoucí hlasitosti se to násobí. Chtělo B porovnat dva mobily aby se vyloučil třeba špatný reprak. Takhle se to špatně posuzuje na dálku. Jinak reprak je spíše průměrné kvality. Lg všeobecně moc kvalitní v tomhle nejsou. Mluvím za sebe, někdo to může slyšet jinak. Moje stará G2 byla v tomhle hodně podprůměrná jak kvalitou tak hlasitosti a také to byl svého času top model za nemalé peníze.
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod panpasek98 12. 1. 2018 22:35

On nekdo pouziva repracek v mobilu k normalnimu prehravani skladeb? Repracek u G6 stoji za prd, at uz z osobni zkusenosti, nebo z recenzi...
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod medievil 12. 1. 2018 22:39

Jenom náhodně při výběru na Spotify, ale ta záda trochu rezonují i při normálním zvuku ze hry.
Naposledy upravil Reku dne 13. 1. 2018 13:44, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
medievil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neis 16. 1. 2018 17:58

Pokud uvažujete o koupi G6 tak si dejte pozor, co od telefonu očekáváte.
Pozitiva:
výborné zpracování, odladěný systém, krásný displej, slušná baterie,cena

Negativa:
špatný audio výstup ( g4 ma taky slabý,ale G6 je fakt bída)slabý fotoaparát, podprůmerný reproduktor

Měl jsem v přímém srovnání svojí LG G4 ,G6 a od kamaráda S7 edge v takovém menším foto battle ;)

Vítězem S7. Ostré kvatliní fotky defacto za každé situace. Pokud však potřebujete realné podání barev, tak se ale S7 vyhněte obloukem. S7 si opravdu krutě vymýšlí, barvy jsou hodně přikrášlené, což třeba mě v podání v jakém to dělá samsung nevadí.

Na druhém místě G4. Která v některých případech dělala pěknější fotky, ale autofocus ma evidentně výrazně pomalejší jak S7, tzn výsledky nebyly zdaleka tak konzistentní jako u S7.

G6 ma však neduhy od obou, barvy si taky vymýšlí( ale bohužel spíše do hnusna ),ostří pomalu a co mě překvapilo nejvíce tak ve špatných podmínkach v interieru hodně šumí a rozmazává. Tzn. na focení dětí doma na úrovni tel. za 4 tisíce, což bylo pro nás defacto prioritní. Naopak venku statické objekty, makra hodně pěkné. Opravdu věřím ,že tohle LG opraví updatem, protože tohle je skok zpět.

Nechápu ani ten audio výstup, podle recenzí je solidní, ale ta naše G6 měla tak ujekané agresivní výšky, že na sluchátkách KZ ZS5, které mají samy o sobě dost výrazné výšky se to nedalo vůbec poslouchat.

Pokud nechcete fotit a poslouchat hudbu, tak G6 super telefon, jinak se mu vyhněte obloukem...
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Zbynek1 19. 1. 2018 09:45

Ahoj všichni, to co tu píše "neis" 16. 1. 2018 17:58 ......... buďto schválně mlží a lže (možná je to rukama) případně je zarputilý příznivec Samsungu který se nedívá doleva doprava :)))
Není to vůbec pravda v ničem ! Srovnávali jsme se Samsungem S7 i S8 a LG G6 je na tom i v mnoha ohledech lépe co se týká fotoaparátu. ;-) https://www.mobilmania.cz/samsung-galaxy-s8-vs-lg-g6 http://www.fony.sk/clanky/12553-lg-g6-e ... si-sirokac http://www.fony.sk/clanky/12544-na-zele ... ych-fotiek atd
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 1. 2018 10:04

No nevím, podle mě je foťák za špatných světelných podmínek celkem zklamání. Srovnání se Samsungy nemám, ale třeba takový Nexus 5X měl mnohem lepší foťák.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 1. 2018 14:21

LG G6 by mělo dostat Oreo ve druhém čtvrtletí 2018
https://svetandroida.cz/lg-model-g6-and ... eo-201801/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neis 23. 1. 2018 15:41

Ja jsem byl naopak fanda LG i tedka píšu z G4, ze kterou jsem maximálně spokojený. G2, G3, G4 super telefony, které ve své době perfektně fotily a byli jsme všichni spokojení. Za to G6 je velky krok zpět, G4 foti mnohem lépe. Je to dost možná i tím, že LG dava do svých G6 různé fotaky. Foťák a audio výstup byl u naší G6 opravdu velmi slabý. Je smutné, ze lg si znas dela srandu a kupovat u nich fon je nyní sázka do loterie a podle ohlasů byla i v minulosti.. Řešil jsem to i s LG podporou a i díky teto skutečnosti je to v naší rodině poslední LG na hodně dlouho...
neis
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 1. 2018 18:17

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 29. 1. 2018 16:00

No, tak něco se mi stahuje, jsem zvědav :shock:

EDIT: Tak je to jen nějaký menší update. Přes 500 MB
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honza_43 29. 1. 2018 23:02

Update nainstalován. Ale změnu nevidím. Nemá někdo bližší informace?
honza_43
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 30. 1. 2018 11:30

LG G6 v nových barvách
Přílohy
gsmarena_002.jpg
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků