Náhrada za S6 do 11tis. bez DPH

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JorgeJay 13. 1. 2018 10:31

Čekal jsem na černou variantu. V pondělí mi přijde. Pak sem hodím nějaké ty dojmy :)
Siemens C55 -> Nokia 7250i -> Nokia 6300 -> Samsung i900 Omnia -> iPhone 4S -> iPhone 5S -> OnePlus One -> iPhone 5S -> Sony Xperia Z3+ -> Samsung Galaxy S6 -> Sony Xperia XZ Premium -> Samsung Galaxy S8 -> Xiaomi Mi9
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 13. 1. 2018 13:26

Ja co mobil vyuzivam fakt hodne a neni problem nabijet 2x za den. Bych chtel videt tu vydrz 3-4 dny. Pokud chci , at mi mobil jen lezi na skrini , tak to muzu mit nokii 3310. Resit vydrz baterie je mimo. Kazdy ho vyuziva jinak. Vic rekne kolik mas SOT.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 13. 1. 2018 16:37

Přesně tak, dnes má každý lepší smartphone +- pár hodin stejnou výdrž. Opravdu déle vydrží jen těch pár čínských pokusů s 6000mAh baterkou a podobně.
Jinak je doba výdrže naprosto závislá na každém jedinci co a jak používá...když si na mé S7 vypnu data,wifi, polohu, Always On Display, snížím rozlišení, a výkon CPU, tak mi taky dá bez problému 2 dny...ale nebudu pak nikam přece psát, že Samsung Galaxy S7 vydží v provozu bez problému 2 dny!
Nebo naopak že nevydrží ani 1/2 dne nabitý (protože jsem zapnul stahování a k tomu hraju náročnou hru s maximálním jasem displeje)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 1. 2018 19:34

podotykam nehraji hry..zcela vyjimecne.

jinak, za den 100 notifikaci chybove tarify letenek, minimalne, spis vic, wifi nebo data nonstop, bluetooth - sparovane s naramkem na nejz vsechny majly, sms+ 6 dalsich app chodi upozorneni, plus ma antilost funkci.Samozrejme telefon komplet synchro.Blogger, jo simpleiptv, takze epg plus broadcast at ,do tv, plus yatse.A dalsich x veci.Dva necele dny vzdy.No a nejde o zazracny foun, plati to pro oba co ted mam doma,3300 cca baterka, lenovo vylepsena verze asijska k4 note a huawei, teda honor, platilo to i pro moto z co sem uspesne v cizine roztriskal.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 14. 1. 2018 19:19

Ano tak v tomhle provozu mi vydrzi s8 tez dva dny a snad kazdy mobil. Takovy oukitel 10000mah snad i 2 tydny.
Pak staci brouzdat na netu , pustit gps na horach , gps v aute , cestou poslouchat pres bluetooth muziku a bez powerbanky se clovek neobejde.
Ale prece si nebudu kupovat ferrari , abych stim pak jezdil na parkovisti :-)
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JorgeJay 22. 1. 2018 18:16

Zdravím. Telefon mám týden a zde jsou mé poznatky. Velikost a váha. Telefon je opravdu velký, naštěstí mám velké ruce. To samé s váhou. Bratrův Honor 6X se stejným displayem mi přijde o dost menší. Design. Ano velké rámečky tady jsou, ovšem telefon vyčnívá oproti všem z davu a to se mi líbí. Je prostě jiný. Displej je krásný, návrat k IPSKu je moc příjemný. Škoda, že XZP nemá noční modrý filtr. Taky mi přijde, že minimální jas je v noci až moc. Max jas na sluníčku je skvělý a dá se srovnávat s Amoledem od Samsungu. Stereo a výstup do sluchátek jsou lahůdkou, čisté a hlasité podání. Baterka je velkým překvapením. Nainstalován Oreo a výdrž mám okolo 2. dnů s SOT 6-8h. Tohle se Sony povedlo. Rychlost a plynulost sytému je díky Oreu příkladná. Foto je za denního skvělé, oproti S6 má reálnější barvy. Ve zhoršených světelných situacích díky absenci OIS ztrácí v režimu Superior Auto. Na manuál se situace zlepší. Video je díky EIS parádní a selfie video neskutečně stabilizované. Tady nemá XZP konkurenci. Natáčím vesměs ve FHD 60fps. Zpomalené video s 960FPS je sice fajn, ovšem světelné podmínky musí být ideální, jinak se zde projeví velký šum. Čtečka na boku je bleskurychlá a nemá problém ani s mokrým prstem. A nakonec ochrana telefonu. Kupoval jsem obyčejný flipový obal ve smarty.cz. Ovšem plastová vanička překrývala všechny tlačítka včetně čtečky, tak jsem ji obratem poslal zpět. Nakonec jsem od nich zakoupil kryt Spigen Ultra Hybrid Case a ten je skvělý.
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 1. 2018 18:46

Filtr modrého světla app lze doinstalovat z GP
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JorgeJay 22. 1. 2018 19:13

To já vím, ale nevím kterou z nich a navíc ta apka může mít dopad na baterku, když není nativní, ne?
Naposledy upravil Reku dne 22. 1. 2018 21:24, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 1. 2018 19:44

mám nainstalovaný sFilter - Blue Light Filter a vliv na baterii je minimální nebo žádný
https://play.google.com/store/apps/deta ... ness&hl=cs
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 22. 1. 2018 20:06

Jo já twilight - a taky jsem vliv na baterku nezaznamenal
libol
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 22. 1. 2018 20:48

hurec píše:Ja co mobil vyuzivam fakt hodne a neni problem nabijet 2x za den. Bych chtel videt tu vydrz 3-4 dny. Pokud chci , at mi mobil jen lezi na skrini , tak to muzu mit nokii 3310. Resit vydrz baterie je mimo. Kazdy ho vyuziva jinak. Vic rekne kolik mas SOT.
Přílohy
Screenshot_20171228-075354.png
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JorgeJay 22. 1. 2018 21:08

Nick Cave píše:mám nainstalovaný sFilter - Blue Light Filter a vliv na baterii je minimální nebo žádný
https://play.google.com/store/apps/deta ... ness&hl=cs


Zkusil jsem tento i Twilight, ovšem kvalit vestavěných funkcí jako jsou u Samsungu či Applu ani zdaleka nedosahují.
JorgeJay
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků