Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 1. 2018 02:08

A co o-mobil? Ten má za 345 free tarif minuty+sms v CZ bez dat. Pro seniory co nechtějí řešit jak dlouho budou volat docela "fayn" nabídka. Je v síti Vodafone. Akorát nevím jestli je to virtuál nebo šedivka. Ale bez závazku... Docela slušný.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Caesar19 12. 1. 2018 12:16

Díky za tip, O-Mobil jsem neznal, kouknu na to.
Fayn poplatek nezrušil, za odchod chtějí pořád 290,--
Caesar19
Kolemjdoucí





Odeslat příspěvekod Jiří z H. 13. 1. 2018 15:31

Neznáte někdo nějakej tarif:
100minut +50sms kamkoliv zdarma??? (bez dat)

všude je buď menší nebo větší počet volných min a sms :-(
Jiří z H.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smells 13. 1. 2018 20:16

Emtečko tarif Malý - 100minut a 40 SMS za 144,-
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 14. 1. 2018 00:11

U Kaktusu při dobití v Happy day vyjde 100min+40sms na 125,-Kč. Účtování 1+1. Je to předplacenka takže balíčky se dají nakupovat podle aktuální potřeby a nespotřebované minuty a sms lze nekonečně převádět.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 14. 1. 2018 00:58

Nejde ještě získat dTest tarif? Tam bylo myslím 100 minut a 50 SMS za 74Kc
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pallo78 14. 1. 2018 11:20

Včera jsem tam volal a už to nejde, bylo to jen do konce roku. Byl jsem i registrovaný do toho Dtestu, ale to je prý jedno...
pallo78
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 1. 2018 12:37

petyo
u kaktusu to při HD vyjde ještě levněji, nekupovat balíček po 50min, ale kombinaci 200 a pak 1-2x 22minut a pak zase 200minut..jednotková cena pak vychází 0,82Kč/min a díky systému balíčků je jedno kdy je člověk spotřebuje..což je velká výhoda oproti všem tarifům kde je daný objem na měsíc a cokoliv nad se draze doplácí a nebo co se nespotřebuje nenávratně propadá, sms tam vyjde na 0,625Kč..případně při vyšší spotřebě se dá taky čachrovat s vyššími balíčky, ale při potřebě cca 50sms to už nemá moc význam protože se ušetří max pár korun.. pak vyjde 100minut+50sms na 113,25Kč ale s obrovskou výhodou, že to není limitováno nějaký účtovacím obdobím (proto uvádím ceny za jednotky nikoliv za měsíc) a tarifikace 1+1 je také dobrý bonus:)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Smells 14. 1. 2018 16:57

Jasně taky jsem měl Kaktus, ale ne každýho pořád baví hlídat HD a když to propásnu tak to mám za dvojnásobek. To mě ta ušetřená dvacka za to nestojí.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 1. 2018 00:59

základ pohodovýho užívání kaktusu je mít rezervu jednotek a kreditu (lze udělat zadarmo z úvodního 2x bonusu) a pak taky neřešit hlídání hd, ale pořešit, aby hd hlídalo vás..já mám tolik kreditu a jednotek že i kdybych propásnul 4 hd tak se nic nestane.. ale za 2,5roku sem propásnul jen 1 a to ne že bych o něm nevěděl, ale věděl až moc brzo a pak zapomněl.. rozdíl to není jen dvacka, při 100min a 50sms je to 158,5 vs 113,25.. když vezmem do úvahu účtování 1+1 tak to je dobrých 20% dolů a další dost udělá nerovnoměrná spotřeba..kdy málokdo udělá přesně 100+50 v účtovacím období..takže reálný rozdíl bude minimálně kolem 60ti korun možná i více..každá další jednotka "nad" stojí u emtéčka 2x tolik co u kaktusu a zase při menší spotřebě stejně zaplatí minimálně za 100+40 i kdyby provolal jen 70minut... u kaktusu se díky jeho systému platí prostě za jednotky..neexistuje zúčtovací období..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pipinnn 13. 3. 2018 21:07

Ahoj, poradí prosím někdo výhodný tarif? Momentálně využívám Tesco mobil, Měsíčně si aktivuji 200 jednotek za 200 Kč které jdou využít na SMS i volání a ještě mi vždy zbylo na převod do dalšího měsíce. K tomu internetový balíček. Tudíž měl bych požadavky cca 100 min, 50 sms, 0,5-1,5 gb dat. Poradíte? Kredit se mi už nechce kupovat. Díky
Pipinnn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků