Telefon do 10000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Horys12 8. 1. 2018 16:51

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu jaký telefon do 10 000. Moji největší kandidáti jsou HTC U11 life a Honor9. Jsem průměrný uživatel který chce plynulý systém, dobré fotografie, pravidelné aktualizace (Chtěl bych se dočkat minimálně Androidu P, který má vyjít tento rok na podzim). Sem tam si i zahraju nějakou tu hru, ale nic náročného.
Všem díky za rady :)
Horys12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnier 9. 1. 2018 08:08

Z techto dvou bych bral honor9, je proste vybenejsi nez HTC.
Podival bych se na Samsung Galaxy S7 dnesni dobe s cashbackem se da bez problemu koupit pod 10k.
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 9. 1. 2018 08:50

Do 10k je asi nejlépe vybavený ten Galaxy S7, dnes za 9590,-kč ve všech kvalitních obchodech (s -3000 cashback)
Mohu se zeptat, jestli jsi průměrný uživatel, tak proč trvat na nejnovějším budoucím systému?
Podle mě průměrný uživatel vůbec netuší jakou verzi systému má, jaké jsou mezi verzemi androidu rozdíly, pokud vše tedy funguje plynule.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Horys12 9. 1. 2018 10:29

No tak spíše jsem trošku nadprůměrný uživatel :D Můj stávající telefon je Samsung Galaxy S4 LTE-A, který jsem si koupil začátkem roku 2015, a s aktualizacemi jsem nebyl příliš spokojený. Přesně z tohohle důvodu jsem zařadil do výběru to HTC, jelikož je součástí programu Androide one, a má jistotu aktualizací na více než 2 roky. Honor se mi zase velice líbí zpracováním. Vypadá fakt perfektně a je vyroben z kvalitních materiálů.
Horys12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vormen 9. 1. 2018 10:56

ten Honor dostane Oreo, ale dál už pravděpodobně jen bezpečnostní záplaty, jinak je to parádní telefon, pokud nevadí sklo na zadní straně.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 1. 2018 11:11

To bych se divil, kdyby Honor 8 dostal Oreo, když Huawei P9 ho mit nema. A vubec celkově aktualizece jsou u těchto čiňanu dost trisni. Pokud někdo na aktualizacich a vubec celkove podpoře lpi, tak bych se těmto značkam vyhnul.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 9. 1. 2018 11:25

U Honor 8 je otázka, zda to Oreo bude...., Jenže! tady se píše o vyšším- Honor 9 !
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 1. 2018 11:28

To sice ano, ale podle předchudcu, bych na nějakou standardni natož nadstandardni podporu nespolehal.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 9. 1. 2018 16:22

Ani jeden vybrany mobil nedostane android P. Ted se řeší aktivne oreo a vic se jen mlzi. O androidu P se vi zatim jen u nokie a max dalsi vlajkove lode , ale ty nejsou za 10k. Ja bych fakt pecko neresil.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Horys12 9. 1. 2018 17:36

Tak jsem z výběru vyřadil HTC U11 life. Teď už je na stole jen Samsung Galaxy S7 a Honor 9.
Horys12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 9. 1. 2018 18:27

Z tech dvou jednoznacne Honor. Jistotu Androidu P mas u Xperii XZ1/XZ1C, ty jsou ale o neco drazsi. Co se tyce plynulosti/odladenosti systemu, mohou si ostatni vyrobci ze Sony brat priklad, to same plati pro sw podporu.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 9. 1. 2018 20:04

Za mě jednoznačně Samsung S7 - z těch dvou.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hurec 9. 1. 2018 22:47

Protoze s7 je za ty prachy (cashback) spicka. Jen neplni to , ze b, dostala android P.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Horys12 10. 1. 2018 11:16

To se ale dá podle mě říct i o Honoru, výkonem a zpracováním je na tom prakticky stejně jak S7. Já se jen prostě bojí že jako u mého stávajícího modelu(Galaxy S4 LTE-A) si za 2 roky nebudu moci prohlídnout si třeba facebook, instagram a internet bez sekání...
Horys12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 1. 2018 13:03

v tom pripade ale zavada opet bude mezi klavesnici a zidli - ekvivalent pro mobil by znel jinek.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků