Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Strapal 3. 1. 2018 12:28

Odpověď zákaznické podpory: FUP reset funguje tak, že pokud máte např. Internet v mobilu 5GB za 275,-kč a vyčerpáte jej v průběhu měsíce, můžete si tento balíček resetovat za polovinu ceny. Nelze resetovat jiný balíček než máte aktivní, takže např. pokud máte 5GB, můžete použít pouze reset 5GB.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 1. 2018 12:39

Ale lze NEvyužít službu FUP Reset. Aktivovat si (po vyčerpání předešlého objemu dat) jiný nižší/vyšší balík.
Chlapi, nezlobte se na mě. Poslední 4 strany se tady nepíše nic jiného. Já to nechápu proč to pořád řešíte. Ono těch variant na obnovu dat není zase tak moc. Slovy: dvě.

Nemyslím to zle, ale ty konkrétně chceš mít T-Mobile síť, Tak na co řešíš O2?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Strapal 3. 1. 2018 12:53

Pokud by někde bylo sepsáno do několika málo odstavců to, co je tu rozpatláno, asi by se nikdo neptal.

Řešim to proto, že v práci sice nemám nic jiného než interní posilovače T-Mobile, ale ostatní v rodině s tímto nebojují a už nás nebaví živit ty haj***, co si dělají na trhu co chtějí.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 1. 2018 12:57

To chápu. Já to taky vše zrušil a jsem na kreditu. I přes sankci za předčasné ukončení. Sice jsem jeden z mála, ale z principu zaplatím 700 virtuálovi na kreditu než hlavním mrchám napřímo, a rád jdu proti nim. To jen příkladně a orientačně. Kéž by nás bylo víc, bylo by to hned jinak v té naší republice s cenami za telefony.

Kaktus je pod T-Mobilem a ty ceny za data jsou relativně stejný. Jen se musí dobíjet když je ta jejich akce. Pak jsou ceníkový ceny za polovině přesně. Být tebou, jdu do Kaktusu.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr-II 3. 1. 2018 16:59

Zdenek.Moravia píše:Tak nevím co teda řeší protože u všech operátorů z ČR se standartně zobrazuje volané číslo pokud není zadán požadavek na utajení ze strany volaného.


Opravdu mě zajímá fce CLIP. Tak budu muset volat infolinku, když tady nikdo neví.
Petr-II
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 3. 1. 2018 18:38

CLIP k pouzdru si dokup na ebay, pokud ti jde o Calling line ID Presentation, tak opdoved uz mas - odesilaji ho vsichni.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Virtual2015 4. 1. 2018 13:22

Zdravím, ví někdo, jestli i po 7. 1. bude fungovat to, že si třeba jen na víkend zapnete 5GB, vytaháte to za 2 dny a vypnete, a zaúčtují vám jen poměrnou část, tedy pouze data za 2 dny? Nebo i toto už možné nebude? Děkuji.
Virtual2015
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 4. 1. 2018 14:33

Okamžité vypnutí už nebude možné ale vždy až k poslednímu dni v měsíci pokud byla v daný měsíc podána žádost k vypnutí. Během měsíce bude možný pouze reset a změny balíčků z mešního na většího a obráceně.
Naposledy upravil Reku dne 4. 1. 2018 16:25, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Virtual2015 4. 1. 2018 14:41

Během měsíce bude možný pouze reset a změny...


Takže reset stále možný bude? Když vyčerpám 1,5 GB, budu moci vzít dalších 1,5 GB bez toho, aniž by se mi to započítalo do kreditu?
Virtual2015
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 4. 1. 2018 15:00

Každý reset bude zpoplatněn asi za polovinu standartní ceny balíčků a bude možný i několikrát za měsíc bez omezení.
Naposledy upravil Reku dne 4. 1. 2018 16:26, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 4. 1. 2018 17:47

Virtual2015 píše:
Během měsíce bude možný pouze reset a změny...


Takže reset stále možný bude? Když vyčerpám 1,5 GB, budu moci vzít dalších 1,5 GB bez toho, aniž by se mi to započítalo do kreditu?

Už ne,bude možné si vzít jiný balíček za poměrnou část ceny.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 5. 1. 2018 12:54

Teď mi volala z Emtéčka, že jsem vyhrál v té jejich soutěži. Uhradí mi fakturu za prosinec. 341 Kč. Jako začátek roku docela potěšilo :-)
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod descent 5. 1. 2018 16:00

Já taky :))) 368.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 8. 1. 2018 00:41

ze.us píše:CLIP k pouzdru si dokup na ebay, pokud ti jde o Calling line ID Presentation, tak opdoved uz mas - odesilaji ho vsichni.

Třeba odorik umí jako CLIP poslat i jiné číslo. Využívá to u pevných linek, kde přidají CLIP s mobilním číslem. Odorik ověřuje jestli je číslo tvoje.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 13. 1. 2018 00:01

tttppp40 píše:Teď mi volala z Emtéčka, že jsem vyhrál v té jejich soutěži. Uhradí mi fakturu za prosinec. 341 Kč. Jako začátek roku docela potěšilo :-)


Gratulace, já to vyhrál minule, ale pro svou smůlu jsem měl fakturu jen 1Kč (v ten měsíc přenesené číslo, takže poměrná část z tarifu Mini) :-D takže to se vyloženě vyplatilo :-D

-- 12. 1. 2018 23:06 --

tttppp40 píše:Podle mě ne. Musíš udělat dokup předtím než vycerpas. Jinak přes Wi-Fi.


Přesně tak :-( ostatní operátoři včetně Kaktusu mají takzvanou "Landing page", která přesně k tomuto účelu slouží. Otevře se při každém pristupu na internet, pokud máš data vyčerpaná a zvolíš si, jestli provést reset dat, nebo ne. V případě Kaktusu a starších tarifů T-Mobile i případně pokračování sníženou rychlostí bez omezení.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků