LG Q6 – obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cervenak 24. 12. 2017 12:27

nechci rejpat, ale tohle se jim opravdu, ale opravu vubec nepovedlo. Nemužu si pomoci, ale fakt ne. Mám ho jako služební a jsem opravdu nepokojenýýýý!!!! Horší tel jsem neměl.
Cervenak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 24. 12. 2017 12:42

Můžeš napsat zkušenosti, s čím jsi konkrétně nespokojen?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 24. 12. 2017 13:07

Cervenak 24. 12. 2017 12:27

nechci rejpat, ale tohle se jim opravdu, ale opravu vubec nepovedlo. Nemužu si pomoci, ale fakt ne. Mám ho jako služební a jsem opravdu nepokojenýýýý!!!! Horší tel jsem neměl.


A co máš za model LG G6 nebo Q6 protože si napsal na článek i G6 takže je to zmatek pokud G6, tak nepiš ke Q6 a pokud Q6 tak nepiš na G6.



od Cervenak 24. 12. 2017 12:22

no hele, tohle LG mám jako služební telefon a když ho srovnám se svým sokromým (Honor 8pro) tak je to nesrovnatelný. LG jede opravdu špatně. Hodně se mi zasekává, malá pamět, když mi někdo volá tak se mi na displaji vůbec nic nezobrazuje, když telefonuji a do toho mi někdo zavolá,stavájící hovor se mi uplně vypne,....no prostě špatný, fakt špatný. Už jsem si požádala o nový služební tel.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod koblih.jr 24. 12. 2017 13:51

Moc ho neposlouchejte, je to kolemjdoucí, který telefon ani nemá na stole. Určitě je to účelovka. (!!!!)
Registrace 21.12... Něco mi tu *****í. To jde asi od hujaveje. Na objednávku likvidace Babiše. :-)

Co přesně teda nefunguje, hm? Můžeš tohle chování natočit? Rád bych viděl, jestli něco hrozí, Ježíšek bude dávat platinovou Q6 naší účetní. Po firemní poradě se takhle Ježíšek rozhodnul. Tak abychom věděli, jestli jsem neporadil blbě Ježíkovi. :-)
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 1. 2018 17:12

Cest. Byl jsem ted v Czc pro objednany Q6 Platinum Dual sim a krabicka nebyla nijak zabalena ani v celofanu ani na ni nebyla nejaka prelepka takze sem ho nevzal. Rekl jsem slecne at ho vrati na centralu. Ma nekdo nejakou podobnou nebo jinou zkusenost s Q6 v Czc? Kdyz jsem tam bral svuj G Flex 2 tak byl original prelepenej.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 2. 1. 2018 19:56

Já v srpnu byl v Alze pro G6 a taky bez celofanu a " plomby ". Ale na telefonu nebylo vůbec znat, ze se ho někdo dotkl. Na sobě mel fólie a funguje bez problému. Mel si ho otevřít a podívat se.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 30. 1. 2018 11:32

LG Q6 v nových barvách.
Přílohy
gsmarena_003.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2018 16:44

Já jsem teda nakonec koupil ten Q6 přítelce v Alza. Byl hezky zabalený v celofánu, takže pohoda. Navíc i sleva na kupón 200 Kč, takže byl v dual sim za 5 320 Kč.

Ten telefon se mi líbí, ale chtěl bych Q6+. Ten se dá někde v ČR sehnat ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 7. 2018 11:10

LG Q6 dostává Oreo, zatím jen v Koreji

https://www.mojandroid.sk/lg-q6-oreo-ak ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 29. 8. 2018 06:52

Android Oreo 8.1 je uz dostupny aj na europskych distribuciach cez OTA.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 3. 9. 2018 12:15

Tak Q6 aktualizace cinknula i nejmladšímu doma. Má ovšem SingleSIM verzi od VDF.
:idea: :idea: :idea:
Q6 dual se dočká snad brzy, možná již tento týden.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků