LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hoblina 24. 12. 2017 13:57

koblih.jr píše:V30 opět skladem v LGShopu, narozdíl od jiných se jedná oficiálně o českou verzi - opakuji ČESKOU!
Mají i vystavenou modrou. Ta je asi nejhezčí.

Obrázek


Zdarec. Jak jsi přišel na to,že to je přímo česká distribuce. Teď jsem držel krabici a je tam napsáno EU
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 24. 12. 2017 14:37

Pravdu máš, česká distribuce LG již neexistuje, i přes "oficiální" LG shop koupíš telefon určený pro Německo nebo třeba Itálii. Až tak je LG úžasné...
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 24. 12. 2017 14:46

...a nechá si to pořádně zaplatit.. Asi zapomněli upravit cenu pro náš východní blok,protože na západ mají,jak všichni vědí několikanásobné platy..
stillmann
Junior


Odeslat příspěvekod aaaales 26. 12. 2017 22:11

Může mi někdo poradit jak udělám foto aktuální obrazovky na LG v30 ??
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 12. 2017 22:34

Jestli to nemáš v horní liště, tak si nainstaluj apku
https://play.google.com/store/apps/deta ... 0gLl55-YDw
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoblina 27. 12. 2017 11:48

aaaales píše:Může mi někdo poradit jak udělám foto aktuální obrazovky na LG v30 ??



Musíš současně zmáčknout tlačítka uzamknuti a volume dolů
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 12. 2017 15:30

startuje aktualizace na Oreo
https://mobilenet.cz/clanky/android-80-oreo-miri-na-lg-v30-zatim-ovsem-jen-v-jizni-koreji-34211?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C9699214809
Naposledy upravil Nick Cave dne 27. 12. 2017 20:54, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 27. 12. 2017 17:46

Sorry, ale odkaz je nefunkční:

Vaše připojení není zabezpečené. Majitel serveru www.mobilenet.cz nakonfiguroval své webové stránky nesprávně. Abychom chránili vaše informace před odcizením, Firefox se k této webové stránce nepřipojil.

Důvod, proč to nefunguje, je ten, že SSL certifikát pro zabezpečené připojení je platný pro doménu mobilenet.cz, nikoliv www.mobilenet.cz
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod bellouomo 27. 12. 2017 20:31

Jo u mě taky nefunkční.
bellouomo
Junior

Odeslat příspěvekod boby.f 27. 12. 2017 20:55

zdravím nicméně stačí přidat "připojení" do vyjimek (firefox) a odkaz je funkční
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 27. 12. 2017 20:58

Oreo? před ním už někdo nabádal k obezřetnosti..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 1. 1. 2018 12:31

Zeptám se trošku atypicky. Má LG V30 nějakou zásadní nevýhodu, kterou by kupec měl brát v potaz? Přemýšlím, že přejdu z S7 Edge. Měl jsem několik Samsungů a oproti jiným značkám jsou po půl roce zasekané (ne, nemám tam fůru aplikací). Výrazné zpomalení vidí bohužel i zastánce Androidu, kterým jinak jsem. Po půl roce jsem to vyřeěšil továrním resetem, po dalších 6 měsících už na to náladu nemám. Koukal jsem napřed na OnePlus 5T, ale má různé nevýhody (nemá odolnost proti vodě, horší displej, nemá Always On atd.). LG V30 vypadá skoro dokonale (relativně čistý android - LG mobily už jsem měl a byly skvělé, dokud se teda nerozbily), knock code, always on, čtečka vzadu atd. Nevýhodu jsem se dočetl jedinou a to je slabší displej (oproti třeba Samsungu). Ještě něco dalšího nebo je to jinak super telefon?
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod panrt 1. 1. 2018 13:07

Pro blečky selfie a možná Repráček.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod hoblina 1. 1. 2018 17:04

Repráček mi přijde v pohodě. Mě chybí akorát notifikační dioda, ale to nahradí zase ten displej. Jinak výdrž baterie za mě velmi dobrá!
hoblina
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků