Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 12. 2017 16:33

Jo, je to tak.
Platí jednoduchá matematika:
1. Bonus, který dostaneš při nějakém dobíjení platí vždy 30 dní.
2. Ale zároveň tím nijak nesnižuje případnou delší platnost nějakého bonusového kreditu, pokud na sim v době dobíjení již je, ale naopak vše má pak platnost toho déle trvajícího (ty doby úvodních bonusových kreditů 2 měsíce nebo 12 měsíců začínají běžet od prvotní aktivace sim).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milink 16. 12. 2017 18:23

A není to tak, že za první dobití je další bonus, takže pokud je současně HD bude výsledek kredit 1600?
milink
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 12. 2017 18:40

Bonus za první dobití funguje oficiálně jen u té 10 Kč sim. Neoficiálně pak znovu, pokud na tuto sim bylo přeneseno číslo.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 12. 2017 23:50

když jsem aktivoval simku 1+1 zdarma a z dat 500+250MB za první stokorunu mi ještě nějaká zbyla, převedou se mi při automatické aktivací dalšího balíčku do dalšího měsíce?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 12. 2017 13:33

Jak to tak čtu v ceníku, tak ano. Je to standardní samoobnovovací balíček.
anonymni





Odeslat příspěvekod PavlosPM 22. 12. 2017 16:03

Snad se dočkáme a nakoupíme další data do zásoby. Zatím marně kontroluji všechny informační kanály.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod mart910 23. 12. 2017 16:40

Zdravim jen si overim muj postup. Objednal jsem za 100kc 1+1 sim zdarma. Mam dual sim tak budu pouzivat Kaktus jen na data. Pouziji jednu kartu, aktivuji, dostanu 500+250 zdarma na mesic, druhy mesic se mi aktivuje z 100 kreditu ktery tam budu mit. Behem dvou mesicu vychytam HD a dobiji za 500 takze dostanu 500+500 kredit, ktery mi vydrzi dalsich 10 mesicu. Pak kartu vyhodim a udalm to same s tou druhou. Takze budu mit po dobu dvou let (pokud se neco nezmeni v podminkach) 500+250/mesic za cca 46 Kč a nemusim resit zadne aktivace a dobijeni. Je tak ze ano?
mart910
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 12. 2017 18:15

je potřeba druhou sim aktivovat až za rok před použitím, jinak tento plán nelze takto realizovat, je potřeba se podívat jestli sim má takovou platnost a další důležitá věc, dobít v HD se musí v prvním měsíci než se z kreditu strhne 100kč, jakmile by se strhlo 100Kč bonusový kredit by platil už jen měsíc! nikoliv rok od aktivace sim
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mart910 23. 12. 2017 19:46

Aha to s tim dobitim v prvnim mesici jsem nevedel, takze kdyz nevychytam HD v prvnim mesici tak je to defakto neproveditelne ne? Protoze kdyz dobiji mimo HD tak se bonusovy kredit neprodlouzi nebo ano?
mart910
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků