Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 7. 12. 2017 10:33

To jsem nenapsal. Je jasný, že toto bude dělat tak 5 lidí maximálně. Napsal jsem jen, že to bude možné, jak to píše on. Jinak to bude celkově v knedli. To už ten Kaktus bude asi fakt lepší, jak ty jsi tu na fóru nedávno psal.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tttppp40 7. 12. 2017 10:49

Já mám spotřebu tak v průměru 8 GB měsíčně. Kolik by stálo 8 GB u Kaktusu? Podle mě pořád víc. Akorát že teď si budu u Emtéčka muset připlatit, nic smrtelného, ale štve mě to. Obzvláště když opakovaně tvrdili, že..... Reset zdarma bude trvalý........ a vydrželo to 6 měsíců.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Draper130 7. 12. 2017 11:18

Mám spotřebu kolem 4GB.Za 275 Kč to je pořád jedna z nejlepších nabídek.Pravda je tu Kaktus za 300 korun v HD za 150.Ale čekat na Happy Day,který je už jen jednou za měsíc a trvá jen dvě hodiny jako posledně,tak to po mě nikdo nemůže chtít.Samozřejmě mě ta změna se*e,ale čekal jsem to.Psal jsem to i o několik stránek dozadu.Obzvlášť,když to pod palcem němělo emtéčko,ale O2.Pokud bylo u emtéčka pár lidí,tak to prostě neřšili.Ale lidí přibylo a už to zřejmě začalo obtěžovat.Zatím zůstávam.
Draper130
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 7. 12. 2017 11:28

Stále je to nejlevnější nabídka. Akorát platí, sliby-chyby :-) Nebylo to nikdy oficiálně uvedené v žádném ceníku, tak se dalo čekat, že to dlouho nevydrží. Prý chystají nejaké vánoční překvapení, snad to nebylo jen tohle ...
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 7. 12. 2017 11:44

Zatím také zůstávám. Pořád ještě dobrá nabídka. Ale....... důvěryhodnost Emtéčka..... významně..... významně..... poklesla. A ten vánoční dárek si můžou strčit do p*déle.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 12. 2017 13:52

Je to škoda, ale žádná katastrofa. Maximálně si připlatíme.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttppp40 7. 12. 2017 14:06

Njn. Když nespotřebuješ ten dokup reset FUP, tak se data převádí do dalšího měsíce + ti zůstává aktivní balíček?
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod descent 7. 12. 2017 15:27

Ano to tak je. Můžeš mít tedy na 2 měsice např 4,5GB (2x1,5 + jeden reset) za 348. Což je dost???
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 7. 12. 2017 16:34

Tak to kaktus vyjde líp. Tam je na 2měsíce 5GB za 300,-Kč + zdarma 2,5GB na sociální sítě a nekonečný převod dat.
petyo
Junior



Odeslat příspěvekod jirka mz 8. 12. 2017 09:33

Rozhodně mě to přijde lepší než kaktus, mám ho na zkoušku v druhm mobilu... Tam je to zbytečně komplikovaný. Čekat na HD mě přijde jako ztráta času. A to že to chodí mejlem to jsem nevěděl, ale stejně bych musel být furt u pc/mobilu a to nějak nejsem.
Zatím teda mám Tesco s dvojnásobkem za každý dobití, ale chci přejít a emtéčko je zatím největší favorit. Cenová nabídka mě příjde rozumná.
jirka mz
Junior


Odeslat příspěvekod sNOWu 8. 12. 2017 10:26

Někdo mi odcizil nápad :-)

https://www.cnews.cz/emtecko-bezplatny-data-reset-konci

Při této kombinaci stojí 1GB dat cca 35 Kč.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 12. 2017 10:42

Takže je to takové HD po Emtéčkovsku ......
U jednoho operátora hlídáte HD a končící platnosti balíčků, plus chodíte dobíjet.
U druhého hlídáte a počítáte poměrné části, plus chodíte do samoobsluhy...

Zlatí Poláci se svým neomezeným tarifem za 180 Kč nebo za kolik, že to mají....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků