Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod renek1 6. 12. 2017 18:40

cardi píše:renek1: nechcu nejak rypat hosi hodne zdaru snad se pletu :)

No ale právě to děláš a strašíš tím ty neznalé, kteří o skle uvažují. Nic není dokonalé, ale jen tak od pasu vystřelit, že se taky stejně odlepí, to je trochu mimo. ;-)
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vavca 6. 12. 2017 18:41

tak t-mobile verze, dneska update 497mb, vylepseni fotoapaátu a bezdrát. nabíjení, zatím vše jede...
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Note3 6. 12. 2017 19:33

Zkoušel už někdo Android pay?
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod RychJ 6. 12. 2017 20:20

Jasně, Android pay pecka. S Monetou jede jak po másle... probudíš, přiložiš, odchazis...nad 500 odemknes... pecka že mě velká spokojenost.
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 6. 12. 2017 20:27

Já jsem to včera teprve rozchodil, mám KB. A když je to nad 500,- tak to nechce mPIN? Stačí jenom odemknout?
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 6. 12. 2017 20:38

Při platbě nad 500 Kč stačí jen odemknout tel.
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RychJ 6. 12. 2017 20:42

Přesně tak, odemknes, přiložiš a je to... Já už jinak neplatim.
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod Sarcastorr 6. 12. 2017 20:53

Sarcastorr píše:Zdravím Vás všechny majitele Superphonu Samsung Galaxy Note 8.
Měl bych dotaz. Dříve jsem vlastnil Samsung Galaxy S7 Edge a jeho Always On Display byl úžasný. Úžasný v tom,že přes den šel navolit obrázek a hodiny na displeji a přes noc jen hodiny na boku displeje. Bohužel u Note 8 mi to nabízí jen jednu z těchto variant. Existuje nějaký způsob,jak to změnit?
Předem děkuji za odpovědi.
Sarcastorr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bidia 7. 12. 2017 08:00

Zdravím forum.
Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak se dá kopírovat soubory z/do Zabezpečené složky přímo z počítače přes USB kabel nebo alespoň z/do USB Flashdisku? Zdá se, že lze soubory přesouvat pouze z nezabezpečené části telefonu do Zabezpečené složky.
(Předchůdce „Zabezpečené složky“ - „Soukromý režim“ (Galaxy S6) byl po aktivaci na PC viditelný jako oddíl Private.)
bidia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alda.v 7. 12. 2017 18:35

Zdravim taky mam dotaz , mam ETL a T-Debil a nikde zadne VOLTE, kdyz dam ROM od sveho operatora , bude VOLTE fungovat ? Diky
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RychJ 7. 12. 2017 19:20

Já mám ETL a O2 a Volte mi funguje.
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 7. 12. 2017 20:06

Mám ETL a Vodafone. Před aktivací VOLTE v telefonu jsem musel službu zdarma aktivovat u operátora. Zkus se podívat, jestli to také nemusíš nejprve u T-mobile aktivovat. Přehrání ETL firmware na brandovanou verzi T-mobile toto podle mě vůbec neřeší. LTE SIM kartu předpokládám máš, to snad doufám není ani třeba zmiňovat :-)
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod bidia 8. 12. 2017 07:23

Nevíte, jestli existuje desktopová Windows aplikace pro spravování poznámek „Samsung Notes“? Případně nějaká jiná možnost jak je upravovat na stolním počítači (např. web interface)? Pro staré „S-Note“ je apka ve Windows Storu, sice je tam i pro „Samsung Notes“, ale nejde mi nainstalovat (zřejmě není pro náš region).
bidia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Note3 8. 12. 2017 19:22

Ta G5 mě teda pěkně zklamala. Už mám tři škrábance a to mobil nosím samostatně v kapse
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 9. 12. 2017 02:06

Spíše náhodou se mi do rukou dostal Galaxy Note 8 s pouzdrem Fixed Opus (to už jsem měl na mnoha telefonech) a na tomto konkrétním modelu nevypadá zle. https://youtu.be/zI3mMxoJ8CA
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků