PhoneProfilesPlus-profilovník

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 1. 2016 19:52

Autor vezme v potaz to co muze a chce implantovat,zatim tam neni ani poloha.Takze o autora bych se nebal.A rovnice aplikace umi vice,je to automaticky neprehledne a preplacane fakt neplati a to absolutne..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henrichg 4. 2. 2016 17:09

Pribudla lokacia. Ak mate zaujem tu je link na beta testovanie: https://play.google.com/apps/testing/sk ... ofilesplus
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus
henrichg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejikl 25. 10. 2017 07:49

Umí aplikace spuštění profilu při přihlášení mobilu k určité wifině? A ukončení profilu při odhlášení? Děkuji.
kejikl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek.P 25. 10. 2017 09:36

Ano umí.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod kejikl 25. 10. 2017 10:01

Navedete mě trošku. V "trvani aktivace" najdu jen nastavení času od kdy do kdy spustit profil a co udělat po ukončení.
kejikl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek.P 25. 10. 2017 11:03

http://phoneprofilesplus.proweb.cz/prik ... i-udalosti
V události- parametry senzorů- parametry WiFi a tam nastavit pokud je v dosahu, připojeno atd.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod henrichg 25. 10. 2017 11:54

Nechcem byť zlý. Som len zvedavý. Ale pozreli ste si v aplikácii "Dôležité informácie"? Pri prvej inštalácii sa o tom zobrazí notifikácia. V Editore je ikonka s otáznikom,cez ktorú sa dajú zobraziť, aplikácia zobrazuje pomocné veľké kruhy o tom čo ktorá časť gui robí.
Toto všetko som tam programoval úplne zbytočne. Dokonca aj na Google Play v popise aplikácie je popísané, aké má aplikácia funkcie.
Ten web, čo tu napísal Marek nie je taký známy a treba ho aktualizovať. To je moja chyba. To musím napraviť. Len mám niekedy pocit, že ani to nepomôže. Ľudia nechcú čítať nápovedy a návody.
henrichg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejikl 31. 10. 2017 14:49

Samozřejmě nápovědu jsem četl. Nejsem úplná počítačová lama. Můj názor je, že tenhle program je prostě jen hodně náročný na pochopení nastavení. V žádném případě to nefunguje stylem stáhnu aplikaci, nainstaluji, nastavím a používám. Je třeba to nastudovat. Odměnou je možnost detailně nastavit chování telefonu. Díky za odpověď, jdu studovat. ;)
kejikl
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků