Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 13. 10. 2017 11:41

martinsip píše:
polda píše:Evidentně jde o to jak kdo chápe měsíc nebo 30 dní.

Balíčky jsou na 30 dní a ne na měsíc :oops:


Řeč je o HD.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 10. 2017 11:41

mě teď od kaktusu docela zamrzelo, že už přestal informovat o vypršení bonusového kreditu, dřív mi psal sms i o nulové hodnotě, kdežto teď až přišla sms že mi 38 kč propadlo, ano byla to moje blbost vyčkával jsem moc dlouho zda nebude hd, tím by se platnost prodloužila a balíčků mám raději dostatek, tak mě to tak netrklo, abych si něco aktivoval, jinak pro rejpaly, nemá být hd 1x měsíčně ve smyslu po 30ti dnech, ale 1x DO měsíce, takže i kdyby byl 31.10. je tak je ok, a rozhodně běžně není po více jak měsíci, zatím byl nejdéle po měsíci a jednom dni a teď už je to delší, ale dříve býval vždy cca okolo 15tého a pak okolo 25tého v měsíci, takže je klidně možné že půdovní termíny budou teď různě střídat, jinak ceny u kaktusu nezačnou být drahé okamžikem 30tého dne od dobití, protože přeci zůstává jeste původní kredit a navíc v balíčkách je platnost jednotek vázána na aktivaci balíčku, nikoliv kredit, takže píšete blbosti, přesně na den po 30dnech nebyl HD nikdy a rozhodně to nešlo plánovat takto, navíc i kdyby tomu tak přesně bylo, používám balíčků a dobíjení se stejně tak jako tak časem rozjede, už jen kvůli např. předčasnému vyčerpání a i kvůli platnosti, která je 30dní což je kratší než měsíc
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martinsip 13. 10. 2017 12:07

petyo píše:
martinsip píše:Synům jsem dal jednorázový balíček 50,-/80MB, s tím, že po skončení balíčku budou mít zpomalená data.

Od Kaktusu přišla SMS, že nyní datují 1,-/1MB.

Kde nastavit pouze zpomalená data alespoň na zprávy přes messenger?

Jinak jediná možnost je hned po koupi balíčku vzít do ruky telefon a na stránce http://www.mujkaktus.cz/data nastavit pomalá data po vypršení balíčku. Jde to pouze na tom mobilu kde to chceš nastavit a mobil musí být v síti kaktusu.
To bohužel nikde nemůžu najít. Poradíš prosím?
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 13. 10. 2017 12:29

O tom že ti skončí bonus by ti měla stačit SMS : Pokud chces i nadale vyuzivat Mezi nami, staci, kdyz si dobijes alespon dve stovky :). Aktualni odmenu mas platnou do xxxx.
Tím pádem je jasný že 30 dní končí a s tím i bonus.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Mangalica 13. 10. 2017 14:32

Mně info o konci bonusového kreditu (už nulového) došlo zrovna dnes. Ale už se mi stalo, že nepřišla sms o expiraci balíčku. Po troše dohadování na fb uznali, že opravdu neposlali a nahradili mi ho i s něčím vavrch, takže dobrý...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 13. 10. 2017 15:48

Ja už všechny v rodině přetáhl k Emtéčku. Už tak mě to nebavilo pořád hlídat HD a teď těma delšíma intervalama to úplně podělali takže pápá. Jestli to tskhle půjde dál, lidi se jim na to vybodnou. Myslím, že Češi se konečně alespoň trochu naučili odcházet za lepšíma cenama.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 13. 10. 2017 16:49

Teď na internet začne být výhodná ta jejich nová simka, pokud stačí 500MB do dual sim jen na data. A je pokoj od toho jejich HD.
Koupím simku za 100 korun, aktivuju, a mám dva měsíce internet 500MB. Nebo první měsíc 500MB a dva měsíce 2x80MB. Pak šup do koše a znovu.... Když oni tak, tak....
Případně za 100 korun měsíčně předplacenka Vodafone do 26ti let - 1,2GB .... a nebo to Emtecko, než se pořád pídit, jestli se T-mobile uráčí dát HD....
Reku
VIP uživatel


Odeslat příspěvekod petyo 13. 10. 2017 19:20

martinsip píše: To bohužel nikde nemůžu najít. Poradíš prosím?


Na tom mobilu na kterém chceš pomalá data nastavit vypnes WiFi a přes mobilní síť kaktusu dáš do prohlížeče www.mujkaktus.cz/data a tam to nastavis.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 10. 2017 20:12

Kdo chce víc než nějakých usmlolených 500MB a hledat Wi-Fi, tak musí být u Emtéčka. Jinak to ani nejde. A taky musí mít Dual SIM mobil. Bohužel.

HD podle mě v říjnu bude. Otázka je kdy. Na FB jejich "podpora" psala, ze minimálně 1x měsíčně HD bude, a že nás o to neošidí. Tak buď to dodrží nebo jsou lháři.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 14. 10. 2017 09:15

Tak nechal jsem se unést zdejšími chválami na Kaktus a minulý týden jsem k němu přenesl číslo s představou, jak si budu každý měsíc o happy hours dobíjet kredit a z bonusového kreditu budu kupovat ten největší samo obnovovací datový baliček, ale jak koukám, tak růžové to u Kaktusu asi nebude a možná jsem jen přešel z louže pod pěkný okap :roll:.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 10. 2017 12:31

ono je potřeba pochopit základ kaktusu a podle toho se zařídit a pak to půjde, nevím proč tu všichni píšou o nějakém sledování a čekání na HD, je jasné že HD bude 1x za měsíc, ale kdy to nikde dáno není a podle toho se má každý zařídit a zařidit si i hlídání, tzn dobít tak aby člověk vydržel ideálně tak 2 měsíce a pak nemusí nic takového řešit a něco vyhlížet či sledovat (prostě si nastavím upozornění a v daný den dobiju a zas mám do dalšího HD klid-platba pres kartu v aplikaci je zalezitosti na minutu a je na to vetsinou cele odpoledne času) a jestli někdo počítal, že hd bude přesně do měsíce, tak to je hlavně jeho problém, navíc na balíčky to stejně nestačí i kdyby byl HD každého 11. tak stejně balíček co se aktivuje po dobití 11tého, se obnoví už před případným dalším HD, takže toto nešlo NIKDY, tak nevím proč se to sem vytahuje

Ipanema
k čemu od 500MB výš je nutné mít emtéčko? emtéčko je dobrý na vyšší přenosy, ale od 500MB opravdu ne, u emtéčka je minimálně 139 za 1,5GB, kde sice lze mít za stejno i 3GB, ale menší platba nelze, u kaktusu se dá udělat spotřeba i mezi a hlavně mnohem více reflektující skutečnou spotřebu a její výkyvy (málokdo má přesnou spotřebu na měsíc vždy stejnou), emtéčko má smysl od 2-2,5GB a výše a to jen pro lidi co nepoužívají sociální sítě, jinak ta hranice je až tak okolo 5-6GB..krom toho u kaktusu lze pořídit i jiné služby za menší cenu takže pak odpadá nutnost dual simu
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 14. 10. 2017 14:57

Jenže je to čím dál tím blbějši, kvůli HD jedenkrát měsíčně podle jejich libovůle. Byl jsem připraven dobít ve čtvrtek nebo pátek. Takhle ale ne! To je pro mě lepší použít jiné řešení.... a čím víc lidí to pochopí, tím lépe... Jinak si T-mobile bude dělat se zákazníky u Kaktusu, co chce.... Raději mám dual sim, než se spoléhat na libovůli jednoho z trojkartelu a být na jedné sim se vším...
Ale je to volba každého, co udělá.
Prostě je třeba jasně a jednoznačně prohlásit, že to jde u Kaktusu citelně k horšímu a ne tady pořád něco obhajovat....
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků