žlutý displej - iPhone 7 plus

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lopotak 12. 10. 2017 17:33

Dobrý den,

Mám takový "problém". Před třemi týdny jsem si pořídil nový iPhone 7 plus. Dříve jsem vlastnil iPhone 6. Když jsem si telefon přivezl domu, všimnul jsem si že displej je žlutý ("teplejší"). Tak jsem hned začal prohledávat internet co s tím. Našel jsem, že nejsem jediný kdo má tento problém a hodně lidí to řeší přes nastaveí flitru barev. To mi bohužel nepomáhá. Hlavní důvod proč jsem si telefon zakoupil je fotografie. A teď nemyslím přímé pořizování snímku z telefonu, ale například editace mých fotek ze zrcadlovky. Můj iPhone 6 už velké formáty RAW nezvládal. Na internetu jsem se také dočetl, že to může být nějakým lepidlem, které musí zaschnout, tak jsem tomu dal 2 týdny, ale to nepomohlo.

Rozhodl jsem se že dám telefon do opravy. Ze začátku mi řekli že se jim problém neprojevil, tak jsem tam zajel, ukázal jim to a oni že to vymění. Teď jsem si telefon přivezl opět domu a displej je snad ještě žlutější.

Jsem už celkem zoufalý. Na editaci fotek bych potřeboval přesné barvy, které jsem myslel, že na takovém to zařízení dostanu.

Můžu se vás zeptat jaké jsou vaše zkušenosti se žlutým displejem na iP7?


Moc děkuju za odpovědi.
lopotak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 12. 10. 2017 17:54

Já už považuji za žlutý displej na 6kových iPhonech(proti předešlému 4S) a ano, 7+ je ještě žlutější. Hezky je to vidět při srovnání více telefonů třeba na youtube.
Nic s tím neuděláš, kromě toho, že si koupíš jiný telefon.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 10. 2017 18:14

Chyba, ze neumi tak beznou a zakladni vec jako nastaveni barev, teplota a dalsi..To by to vyresilo.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopotak 12. 10. 2017 18:19

a nevíte jaktože někteří uživatelé píšou, že se jim iPhone poněkolika dnech sám "opravil"?
lopotak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 12. 10. 2017 21:44

Můžeš zkusit toto: Nastavení - Obecné - Zpřístupnění - Přizpůsobení displeje - Filtry barev. zapnout a najet dolů a zvolit Barevné tónování. A pod ním jsou pak dva posuvníky: Intenzita a Odstín - těmito zkusit poštelovat.
(postup podle http://osxdaily.com/2016/09/16/yellow-s ... one-7-fix/ )
marts
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků