Lumia 640 a domácí WiFi v telefonu

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sheflower 7. 10. 2017 09:51

Zdravím :-D takže jelikož si už fakt nevím rady, obracím se na vás :-) Mám takový "nepatrný" problém s domácím WiFi připojením na mé Lumii 640.. Protože si samozřejmě nechci "plácat" data v mobilu, chci být doma připojená na wifině, ale prostě to nejde a nemůžu přijít na to proč!! Doma mám normálně wifi router, připojení 2,4 Ghz,na notebookách mi wifi krásně jede,ale v telefonu to nenačte ani stránku! Jak je to možný :( nemá někdo podobný problém? Předem děkuji za odpovědi :mrgreen: ^^
Sheflower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 7. 10. 2017 11:23

Je to obecny problem s Wifi nebo jen doma? Jaky router? Zkusil jsi zmenit sifrovani nebo ho treba na zkousku vypnout?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sheflower 7. 10. 2017 11:29

Je to jen s domácí wifi, jinde se připojím v pohodě a i mi internet funguje normálně,to jen na tý doma to nefunguje...jinak router je od UPC - router UBEE EVW3226, zkoušela jsem ho znova nastavit,restartovat atd.
Sheflower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 7. 10. 2017 12:05

Jestli nepomohl restart routeru, tak zkuste z telefonu vymazat tu Vaši domácí síť (pro W10M, Wi-Fi -> Spravovat známé sítě a tady odeberte Vaši WiFi) a připojit se k ni úplně znova.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Sheflower 7. 10. 2017 12:28

To jsem taky udělala a pořád nic, přítelovi wifi v telefonu funguje úplně normálně, prostě jen mě žádné stránky nenačte, sice sem připojí ten telefon k wifi , ale nenačte to žádnou stránku...Tak pořád marně přemýšlím, v čem může být chyba, když jinde mi wifi v mobilu funguje bez problémů :grr: >:-(
Sheflower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 10. 2017 12:40

zkus na Lumii obnovit tovární nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sheflower 7. 10. 2017 12:53

Tak jsem opět zkusila restartovat router a zdá se, že už to funguje, sice teda rychlost načítání stránky je neskutečně pomalá, ale načte se,tak snad to bude fungovat i nadále :-) :mrgreen: :-)
Sheflower
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků