Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 14:24

R.a.l.f píše:Zdravim,
Chci se zeptat, prechazel nekdo nyni z iOS? Jak to funguje s prenosem kompletnich dat?

https://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-ukazuje-jak-snadne-je-prejit-z-iphonu-na-note-8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 9. 2017 15:49

K čemu je dobrý silní stisk virtuálního HB? Jen pro odemčení, místo poklepání a pak už nic?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 19. 9. 2017 16:31

A ještě při odemknutém telefonu na to můžeš přiřadit nějakou funkci.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 19. 9. 2017 18:17

A kde to najdu? Našel jsem jen Pomocná aplikace v zařízení a to asi nebude ono.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 9. 2017 23:51

Mně Bixby rozumí, sice někdy dochází k informačnímu šumu, ale tak nějak to začíná fungovat k plné spokojenosti.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 22. 9. 2017 06:34

m.a.x.i.m.u.s píše:K čemu je dobrý silní stisk virtuálního HB? Jen pro odemčení, místo poklepání a pak už nic?


Já to třeba považuji za geniální, protože jsem si zapnul schovávání navigační lišty a silný stisk tak gunguje kdykoliv v celém telefonu jako starý dobrý mechanický homebutton bez toho, aby mi to kradlo plochu displeje. A lištu vytahuju jen když potřebuju zpět.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 9. 2017 11:19

Jj, to jsem taky zkoušel, ale minimálně v sms, ti to otevře zprávu nad kterou to stiskneš a v posledním volání ti to označí číslo. Vypnul jsme to raději.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 25. 9. 2017 07:47

Ahoj, má S8 vestavěné rádio? popř. jakou apku stahnout aby to netahalo data? A kdyby to nešlo a museli být dat, tak jakou apku používáte a kolik to žere dat? Díky moc
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 9. 2017 10:08

Nemá rádio. Musíš pouze přes internet.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daniel22222 25. 9. 2017 13:34

tak me dnes prisla powerbanka a karta, kdyby mel nekdo zajem tak powerbanku poslu do sveta :) kdyztak napiste :)
daniel22222
Junior

Odeslat příspěvekod B_Jirka 25. 9. 2017 23:58

Zkusím se zeptat ještě jednou. :-)

Zakoupil jsem si minulý týden S8 a zaujala mě jedna věc ohledně notifikační LED - je normální, že bliká např. zeleně při zprávě na messengeru jakoby tlumeně, prostě slabě svítí.. jakmile odemknu telefon, ale zprávu si nepřečtu a zase zamknu displej, tak už bliká normálně plnou silou jak to bylo např u S5, S6 atd..

Díky.
B_Jirka
Junior

Odeslat příspěvekod daniel22222 26. 9. 2017 00:26

taky me to tak dela, nevim proc ale jsem v klidu :)
daniel22222
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 26. 9. 2017 07:27

Nejste samy to samý.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podlo 27. 9. 2017 12:23

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli jde v galerii od samsungu nějak nastavit, aby se videa spouštěla v jiném přehrávači, než v tom vestavěném? Nechci řešit alternativní galerií... Díky za rady.
podlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 27. 9. 2017 12:47

Zkus Nastavení / Aplikace / najít tu alternativní aplikaci / Nastavit jako výchozí
technikus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků