Nubia Z11 MiniS - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 5. 2017 20:41

Baf13 píše:Mám dotaz na majitele tohoto telefonu, jde nějak změnit styl ikon ( má nějaký theme manager ), poněvadž výchozí nejsou nic moc.

Já jsem si vzhled a barvu některých ikon změnil pomocí aplikace Icon Changer free
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir71 31. 5. 2017 21:58

Ikony jsem bohužel nezkoušel,protože stávající mě vyhovují!
Na gsmarena jsem byl taky !!! Ale po zavolání na CZ servis mě bylo sděleno,že NFC není a u SMS nejde změnit vyvánění.
" Z11mini S nemá NFC,
na tón sms lze využít jen předdefinované upozornění, nikoliv vlastní.
Technik."

-- 31. 5. 2017 23:06 --

NFC momentálně u Nás k ničemu moc není. Vyzvánění u SMS mě už tochu vadí,ale vybral jsen si.Spíš mě vadí LTE jen na jedné SIM. Doufám,že bude Android 7,v servisu oněm zatím žádné nifo ! Zaráží mě info na idnes ? Tak kde je vlastně PRAVDA !!!!
S telefonem jsem spokojen a doporučuji O-)
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 5. 2017 23:47

Servisaci umi maximalne prehrat firmware a vymenit desku.
SMS melodie jde zmenit u libovolneho androida.Vytvor slozku media,v ni slozky alarms, notifications a ringtones. Do tech slozek nastusuj mp3.Restartni telefon,bude ti to nabizet ted jako mozne tony k vyzvaneni,zpravam a upozornenim.U nekterych modelu ,presneji kombo mobil a verze androida musis udelat slozky na sdcard 0,nikoliv sdcard 1
Naposledy upravil Nick Cave dne 31. 5. 2017 23:54, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna duplicita
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spino1973 11. 6. 2017 08:22

Mám u tohoto telefonu problém se synchronizací kalendáře. Je tam předinstalována defaultní aplikace Kalendář, která mi ale nevyhovuje, instaloval jsem Business Calendar 2. U původní aplikace Kalendář jsem vypnul oznámení včetně vibrací. Data kalendáře tahám přes Exchange server. Chová se mi to ale tak, že Kalendář nadále dává oznámení včetně vibrací a nový Business Calendar 2 zobrazí oznámení o události jen v případě, že je jako aplikace otevřený. Potřeboval bych poradit, jak úplně deaktivovat původní kalendář a nový Business Calander 2 nechat vždy běžet na pozadí.
spino1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 11. 6. 2017 08:54

No zkus deaktivovat ten jejich kalendář v aplikacích, jestli to jde. Odinstalovat možná nejde, ale u většiny aplikací je možná deaktivace (vynucené zastavení) do doby, než to povolíš zpět. Jsou zastaveny i při restartu nebo opětovném puštění telefonu....
Nevím, jak přesně u tebe jsou názvy, mám jiný telefon.
Nastaven- > Aplikace ... A jdeš do aplikace toho kalendáře.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod spino1973 11. 6. 2017 20:40

Deaktivovat bohužel nelze, tlačítko je zašedlé. Lze pouze vynucené ukončení, které platí do nejbližšího restartu.
Jinak zamknutí aplikací již vím - spustit aplikaci, podržet klávesu Zpět a u požadované aplikace swipnout prstem dolů, u názvu aplikace se objeví symbol zámku.
spino1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Santo 11. 7. 2017 15:50

Na fórech a v recenzích si lidi hodně stěžují na málo hlasitý reproduktor. Hlavně při vyzvánění, ale třeba i při sledování videí apod. Jaké máte zkušenosti vy? Je to v normě, nebo je opravdu tichý i na max. hlasitost? Díky.
Santo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir71 11. 7. 2017 20:58

Hlasitost by mohla být větší,ale zase taková hrůza to není.V hlasitějším prostředí to může být u někoho problém.Já se s tím popasuju,spíš bych uvítal silnější vybrace.
Kolega má Nokii a ta má silnější zvonění i reproduktor při hovoru.Na druhou stranu,očem se bavíme nemusí nikdo slyšet!
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Santo 14. 7. 2017 10:24

Díky za odpověď. Na zahraničních fórech píšou, že je tak tichý, že zmeškají spoustu hovorů, tak jsem se toho trochu bál. Ale asi bude ta hlasitost použitelná, i když ne kdovíjaká.
Santo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir71 16. 7. 2017 22:42

Tak s tím nemohu souhlasit,telefon normálně slyším a to nejsem na maximu.Jak jsem psal dříve, ve větším hluku to může být trochu problém, ale jak to potom bude řvát v normálním prostředí ? Telefon má své mušky ( ostatně,jako každý jiný ), každému vadí něco jiného a někomu vše nebo nic.
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikmika 12. 9. 2017 07:35

Zdravím, chtěl bych se dotázat na aktualizaci systému telefonu.
Při poslední aktualizaci se systém dost změnil a zmizely nastavení, ikony atd.
Lze nějak zcela zastavit tyto aktualizace? Na stálo.
mikmika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir71 18. 9. 2017 18:44

Zastavit nevím, ale souhlasím, že nic dobrého akt. nepřinesla. Doufám v brzkou nápravu :hm
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 9. 2017 19:38

udělali jste po aktualizaci hard reset, obnovení továrního nastavení?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir71 18. 9. 2017 22:14

Ano to jsem udělal,mám zpátky verzi 2.01 a stále mě to nutí V 2.03 !!!!!
Bohužel jsem neměl plnou zálohu, ale i tak je to pro mě lepší. Nejvíc mě chyběl e-mailový klient.

-- 18. 9. 2017 23:19 --

Trochu se opravím, snažil jsem se dát zpátky V 2.01.Aktualizace sice proběhla, ale ne dobře.Nakonec jsem dal tov. nastavení.Psalo to hlášku, už nevím přesně jakou ? Budu rád za každou radu která pomůže. Díky !!!!!

-- 18. 9. 2017 23:34 --

Po vratce na V2.01, mám při natáčení videa,video tmavé. Takové předtím na stejné verzi nebylo ? Někde na jiném foru jsem četl,že se to dá změnit v systému !!!! Můžete mě poradit jak na to ?????
Ještě jeden poznatek i z dřívějška. Při natáčení videa např. koncert byl přebuzený mic.Nahrávka nepoužitelná,přítelkyně má Huawey Y5 a tam tenhle problém nebyl !!!!!
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 9. 2017 03:54

Hard reset resi veci pod user Aktualizace resi veci pod sys.Fakt by mne zajimalo jak hard reset mu muze opravit veci tykajici se sys o coz v jeho pripade jde.
Neco jinyho je udelat wipe art,dalvik,k hardresetu,protoze tady nekdy byva zakopany pes a hr to ignoruje i kdyz jde o systemovou zalezitost pokud tak bereme virtual machine.
Kde se vypinaji aktualizace na neupozornuj,nestahuj,nebo upozorni jednou za mesic,nestahuj, bys zjistil kdybys prosel menu,jak prekvapive :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků