iPhone X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 9. 2017 21:35

bru7us : ty musíš stáhnout něco na lagdroidu aby to fungovalo a ladit to? u jablka to nejde a tam ti to nevadí? jde o to si kopnout? arogance? povýšenost?
ja ho taky vytáhnul před lety a nic jsem neladil a funguje stale stejně ;-)
ksicht je taky kapitola sama pro sebe. jako po restartu? to se applem nedělá ne? lagdroid po restartu odemknu tak jak mám nastaveno. žádné dalši blbiny netřeba. opět povýšenost a neuznání chyby?
otazky o nevypalování radši vynechám ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 13. 9. 2017 21:51

světelná tyč píše:Jsem nadšen. Už se těším, až půjde objednat na webu Apple. Apple opět mění svět a ukazuje ostatním, jak se to dělá, když to má fungovat.

A čím že zrovna v tomto případě mění svět??
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nAscA 14. 9. 2017 00:50

Asi chce ukazat, ze to co na Androidech funguje uz par let, muze fungovat i na nejnovejsim iPhonu :) Ja jim to preji, mam Apple docela rad, sam pouzivam par vyrobku, ale telefon od nich bych uz asi nechtel.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 9. 2017 08:14

No to jsou tedy ceny....
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 08:23

APPLE ma verny zakazniky kteří jsou ochotni platit za kabel k rychlonabijeni 300,za mizerny router 1500.Takže byli by špatná firma kdyby svuj vlajkovy produkt prodavali levněj.Ochota spousty lidí zaplatit tady je,prodeje jsou obří,takže to dělají dobře.Sám nepouživam a vzhledem k specifickym požadavkum bych nepoužival ani kdyby stál jedno euro,nicmeně cenu vidim jako nastavenou spravně.Firma neni charita a pokud prodeje jsou jake jsou neni duvod latku snizovat.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2017 11:47

freddy158158 píše:jako po restartu? to se applem nedělá ne? lagdroid po restartu odemknu tak jak mám nastaveno. žádné dalši blbiny netřeba. opět povýšenost a neuznání chyby?
otazky o nevypalování radši vynechám ..

Musím nesouhlasit ... pokud mám u Androidu nastaveno odemčení např.otiskem prstu, tak po restartu telefon otiskem NEODEMKNU. Galaxy S8
A cena ? Naprosto v pořádku, zákazník je ochoten zaplatit, takže OK.
anonymni

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 9. 2017 12:07

Jediné, co vytýkám iPhone X je vysoká cena, mohl by být o ca 2-3 tis. levnější.
Ale ceny určuje tým profíků, rozhodně na vyšší úrovni než čtenáři MM.
Zřejmě usoudili, že za tuto cenu to prodají a asi by byli hloupí, kdyby dávali cenu nižší, když i za tuto se po tom jen zapráší.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 12:08

re:handyouch
Je to otazka firmware.Odemknes,v mojem pripade ano,nemusis zadavat pin,prilozis prst po restartu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 14:20

Apple vysvětluje záležitost s Face ID
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/app ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 14:38

Ono je to uplne fuk,zakladni fail je ze ja odemykam telefon zaroven s vytazenim z kapsy,proste se dotknu ctecky pri vytahovani aniz bych na nej pohledl,bezny kombo je ze nasazuji bluetooth sluchatka dotknu se ctecky v kapse a za pet vterin hraje muzika tam kde jsem minule skoncil.Telefon za 30000 uzivatele prudi s opravdu dementnim zpusobem.O navazovani akci na ctecku si muzou taky nechat zdat...
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2017 16:03

99% uživatelů na jakékoliv úpravy firmwaru kašlou nebo nemají důvod cokoliv měnit. Stejně jako já, spokojený uživatel Samsung.
"oooooooooo" - ty jsi to zbylé 1%,rozumíš tomu, hrabeš se v tom, baví tě to. 99% lidí to má u zadele :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 16:18

...by mne zajímalo, jestli to rychlonabíjení u X bude kompatibilní s Qi standardem 8-)
Obecně mne to dost zklamalo - světelnost objektivu beze změn;je to velké; home button je zvyk a nahradit to vytažením lišty, je blbost; vypalovací displej SAMSUNG...to si už rovnou můžu koupit ten Samsung :-( Za mne tedy mají mínus.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 14. 9. 2017 16:54

Nick Cave píše:Apple vysvětluje záležitost s Face ID
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/app ... fault.aspx


LOOOOOOOOL :D takze jako budes sedet nekde v hospode...a nekdo na ten telefon koukne a ty pak budes muset zadat PIN? :D Navic to teda znamena ze ta ctecka musi bejt porad zapnuta a skenovat?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 18:06

Jak funguje Face ID
https://mobilenet.cz/clanky/touch-id-dostalo-od-noveho-iphonu-x-kopacky-jak-funguje-jeho-nastupce-33609
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 18:12

...a někdo získá hezkou dtb 3D obličejů milionů lidí...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků