Mobil s DualSim, výška 122-125mm (tj. display cca4")?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod borlan 11. 9. 2017 21:42

Zdravím,
dokáže někdo najít smart mobil s výškou do 125mm a dualsim? Další parametry by měly min. dosahovat Samsung S3 mini. Ale spíš bych uvítal mírné zlepšení. Neznačky bych se snad i nebál...

Ať dělám co dělám nenacházím kvalitativně srovnatelnou nebo lepší alternativu S3 mini ale s dualsim. Rozměr (výšku) chci proto, že lze ještě nosit podélně na opasku, větší je už hodně problematické. Bohužel je asi trend valit 5" a výš. :-(

Překvapí někdo a poradí?

Děkuju předem

borlan
borlan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 11. 9. 2017 21:46

Na opasku podélně nosím bez problému 5' mobil, dříve 141mm výšku teď 139, musíš jen vybrat správné pouzdro.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod borlan 11. 9. 2017 22:34

No...mám už i s tou S3 mini problém třeba když sedím v autě apod. Zatím se s tím zvětšením nechci smířit...ale dík za reakci.
borlan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 12. 9. 2017 04:47

S4 mini Dual, ale nový už v ČR neseženeš. Es čtyřka mini je jeden z posledních mobilu který je, malý, lehky.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod borlan 12. 9. 2017 20:52

jj, S4 jsem zjistil, že je verze dual...a následně, že se už u nás neprodává... :-(
borlan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 9. 2017 03:55

Kup ho z ebay z Nemecka Kde je problem? Zaruka? No to mas vetsi problem u 75 procent ceskych webu se zarukou.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borlan 13. 9. 2017 08:20

Ono je to trochu složitější - má to být služební a firma asi z ebay nebo jiných než ofi obchodů v ČR nakupovat odmítne.

A nebyla by to česká distribuce, tak jestli bych neměl ještě v tomto nějaké problémy...
borlan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 13. 9. 2017 09:23

Pokud to ma byt novy telefon se zarukou v CR, tak mas asi smulu a zadny takovy neexistuje.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 13. 9. 2017 10:47

Také si myslím, že bude muset trochu pozměnit požadavky. Navíc, dnešní doba už není trend ani 5", ale spíše 5.5" a více. Tak pět palců je zlatých.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 9. 2017 13:50

borlan píše:Ono je to trochu složitější - má to být služební a firma asi z ebay nebo jiných než ofi obchodů v ČR nakupovat odmítne.

A nebyla by to česká distribuce, tak jestli bych neměl ještě v tomto nějaké problémy...

To s firmou chapu...Jinak ale jedinej problem co bys mohl mit ze to neni brandovanej telefon pro cesky o2 atd..Takze bys byl ochuzen o superhypermega vychytavky typu home page seznam a tudiz bys mozna pouzival nejakou normalni uz od zacatku,treba blank page,nebo google.com,popripade bys byl ochuzen o vychytavky typu nakupujte s o2.Mobily z volny distribuce maji samy nevýhody :-)..Az takovy ze kdybych dal dohromady z tohoto fora posty lidi kteri maji cz distribuci a nevyreseny problemy,jinak by pochopitelne post neexistoval,tak to udela 60 procent obsahu fora.
Osobne kupuju v Nemecku,nejen pres ebay,kde co,doveze mne to zasilkova sluzba tak jako tak pod nos a s ceskyma vy.hcankama jsem uz celkem ztratil trpelivost
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borlan 15. 9. 2017 13:52

Njn...asi se v tom budu chvíli plácat a uvidím jestli časem třeba změknu... :-)

Ale jinak jsem narazil při hledání i různé komenty v zahraničí, kde např. úpěnlivě prosí ať jen do S4 přidají 4jádro a jinak ať vyrobí znovu jak je...tak se třeba dočkám :-D
borlan
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků