Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malmek 1. 9. 2017 16:32

Zobrazit info o volajícím?
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod dave_de 1. 9. 2017 19:00

To Nick Cave: díky za odkaz na stažení lišty zprostředka displaye. Mám na SGS8+ folii, která je sice dobrá, sle při stahování lišty shora drhla folie o prst. Toto je řešení :-)
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 9. 2017 05:14

dave_de: ok :)

Tento víkend akce u Vodafonu na S8 a S8+
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/jen ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robsol 2. 9. 2017 07:40

malmek píše:Zobrazit info o volajícím?


mám zapnuto a nepomůže to. vypadá to hako by to opět nějakou poslední aktualizací dokurvili.
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malmek 2. 9. 2017 13:05

A co zkusit synchronizaci kontaktů
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod robsol 3. 9. 2017 18:41

hmm to jsou zase rady :-(. No nic opět jsem asi jediný kdo to používá na práci a ne pouze a focení a hry :-(
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 3. 9. 2017 19:11

Jestli máš telefon od zaměstnavatele a potřebuješ to na práci, tak ti to nastaví on. My co ho máme soukromě zřejmě tohle všichni nevyužíváme a fotíme a hrajeme ty hry. :-)
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod malmek 3. 9. 2017 22:00

XDA https://forum.xda-developers.com/galaxy ... 1231/page2
OK. I found a workaround to get the name to display. Log into your Google account on a computer and manually add that odd number. Example : 555-555-5555;oli=62. I added that along with the regular number without the oli=62 just incase they send out a fix for it. And that's it. The name showed up for me. Let me know if it works for u.

Překlad Google OK. Našel jsem řešení, aby se jméno zobrazilo. Přihlaste se do svého účtu Google v počítači a ručně přidávejte toto nepárné číslo. Příklad: 555-555-5555; oli = 62. Přidala jsem, že spolu s běžným číslem bez oli = 62 jen zahodí, že pošlou opravu. A to je vše. Jméno se mi ukázalo. Dejte mi vědět, jestli to funguje u.
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 9. 2017 10:28

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jremy 11. 9. 2017 22:26

Nevíte někdo,jestli jde na s8 někde vypnout hláška,že fotoaparát byl otevřen pomoci rychlého spuštění? Nikde jsem to nenašel,díky.
jremy
Junior


Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 12. 9. 2017 15:58

Kdo přešel z dlouhodobého používání S7 na S8 ? Je kvalita fotek dobrým důvodem přejít? Nebo jsou subjektivně srovnatelné?
Díky za postřehy.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 12. 9. 2017 17:06

Můžu se zeptat, o kolik je ořezané video na displejích S8/8+, je to opravdu velký rozdíl oproti např.S7/7+?
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 12. 9. 2017 17:23

CosiOdvedle

Přecházel jsem z Galaxy S7 edge, který jsem měl 16 měsíců. Fotky jsou krapet lepší, hlavně za horšího světla mi přijde lepší kvalita. A pokud občas děláš selfie, tak přední kamera je díky autofocu o hodně lepší.

Refael:

V klientovi na YT můžeš přepnout do plnohodnotného zobrazení a obraz není deformovaný nebo zkosený.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 18:23

Duel Samsung S8 vs. LG G6
https://mobilenet.cz/clanky/jihokorejsky-duel-samsung-galaxy-s8-vs-lg-g6-33604
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků