Samsung Galaxy A3 (2016) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MMKS 29. 7. 2017 10:40

Koupil jsem A3 2016. Mělo se jednat o nový mobil, předváděčku z prodejny, vypadal nepoužitě, včetně ochranné folie.
Po veškerém nastavování, synchronizaci atd. jsme ale zjistili, že nefunguje mikrofon - volání, asistent, nahrávání nic. Mikrofon přes sluchátka funguje. Nepomohl update, restart do továrního nastavení nic.
Když jsem hledal na netu, našel jsem docela dost většinou zahraničních vláken, kde řeší nefunkčnost mikrofonu, ale většinou na S6, ale ani tyto rady nepomohly (profoknout, vypnout BT , restart atd.)
Než budu muset řešit reklamaci (volal jsem do prodejny, pipka na brigádě mě řekla, že to budou vyřizovat jako běžnou reklamaci a nemá oprávnění to řešit jinak -což mě dost u mobilu, který jsem pořídil z důvodu nutnosti a vůbec nepoužil dost točí), napadá někoho ještě nějaký způsob jak otestovat, jestli není problém jen někdo v nastavení, SW atd?
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 29. 7. 2017 11:35

SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMKS 29. 7. 2017 15:31

děkuju, ale nikde jsem tam položku na test mikrofonu nenašel. Tak hold reklamace.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod MMKS 2. 8. 2017 06:33

Jak prosím nastavit vyzvánění na vlastní zvukový soubor. Když totiž dám přidat vyzvanění z telefonu, tak to nenabídne úložiště ale odkazuje to jen na cloud (Google disk). Hlavní vyzvánění jde odrbat třeba přes Poweramp, kde vyberu u písničky, že ji chci jako vyzvánění,ale tím jde řešit jen hlavní vyzvánění a ne u jednotlivých kontaktů. Samozřejmě to jde řišt, že hodím soubor nejdřív na cloud a pak si jej jako vyberu, ale to je přece blbost.
Soubory jsou na kartě, telefon kartu vidí včetně souborů, Poweramp je okamžitě sám naskenoval.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod majo009 10. 8. 2017 19:56

Samsung Galaxy A3 (2016) dostáva aktualizáciu na Android 7.0 Nougat.
Funguje všetko v poriadku?
majo009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mslavk3 15. 8. 2017 16:25

Ahoj, nevíte někdo jestli je možné a popř. jak upravovat barvu písma??? Díky
mslavk3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 8. 2017 18:32

Barvu písma kde? U aplikací v menu a na ploše to umí Nova Launcher
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nepss 15. 8. 2017 19:32

Po aktualizaci vše funguje dobře. Přibylo i VoLTE.
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod mslavk3 16. 8. 2017 05:37

Nick Cave - třeba v kalendáři při nastavení opakování upomínky mám při výbéru bílé písmo na bílém podkladu - nic moc, nulová viditelnost, případů je víc...myslrl jsem, jestli to nejde ménit někde v základu .... každopádně díky
mslavk3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 8. 2017 06:09

vyzkoušej jiný kalendář í jiné aplikace, na GP je vždy alternativa
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kari.katura 16. 8. 2017 07:06

Taky jsem měl nefunkční mikrofon u funglovky (zapečetěná krabice). V rámci reklamace vyměnili "půl telefonu "(nevím proč to zrovna neřešili kus za kus). Jen nevím, jestli se mi předtím tak viklal home button.
kari.katura
Junior

Odeslat příspěvekod majo009 10. 9. 2017 18:47

Funguje vam rozdelenie obrazovky na 2 okná?
Mne nie,mám android 7.
DRUHA fotka je z návodu str.35.
PRVA fotka je z môjho telefónu,neni tam žiadna možnosť rozdelenia obrazovky.
Přílohy
Screenshot_20170910-182814.png
Screenshot_20170910-182513.jpg
majo009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2017 05:34

Muj telefon ma v nastaveni prepinac pro povoleni - režim nekolika oken.Pokud prepinac vypnu,neobjevi se moznost uplne stejne jako tobe.Jinej model a znacka takze nema cenu rikat kde to je.Nicmene neexisruje jiny vysvetleni pokud chybi neco co patri k gui,aspon mne teda nenapada
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mob100 11. 9. 2017 09:03

Přítelkyně má Samsung Galaxy A5 (2017) a na něm se musí funkce povolit v menu Nastavení - Rozšířené funkce - Více oken. Já na svém Galaxy A3 (2016) ani po aktualizaci takovou volbu nemám. Návod je společný pro modely A3 i A5, takže se to asi týká jen modelu A5.
Samsung Galaxy A52
mob100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil208 14. 9. 2017 14:43

ahoj,po aktualizaci android 7.0 mi rapidne klesla vydrz baterky,jak jste na tom vy?
kamil208
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků