Již omezený mobilní internet za 499 Kč měsíčně - TLAPNET

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rmnv2 22. 8. 2017 05:42

Ahoj vsem,
na adrese http://tlapnet.cz/internet-mobil jsem nasel neomezeny mobilni internet za 500 Kc. Nevite kde bude zakopany pes, vzdyt sami operatori nic takoveho ani vzdalene nenabizeji...
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 11. 11. 2017 15:32, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava názvu tématu podle aktuálního stavu.
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kouk.ac 22. 8. 2017 06:52

neomezene stahovani nabizi kazdy, ale FUP je to podstatne. Podle me je v tom nejaky zakopany pes, protoze jinak by jim lidi ruky utrhali, coz se urcite nedeje.
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 22. 8. 2017 07:59

Pokud vidím dobře je tam omezená rychlost... RYCHLOST STAHOVÁNÍ AŽ 8 Mbps.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 22. 8. 2017 08:32

Ano, to kouzelne sluvko AZ . Takze kdyz to pojede na 16 kbps, neni co reklamovat :-)
Hezke je i to nabizeni na 30 dnu na zkousku - podminka: Pokud nebudete spokojeni, můžete do 30 dnů smlouvu zdarma ukončit. Vždy je ale nutné stavit se na našem zákaznickém centru.
A to je jak jsem tak koukal asi jen po vychodnich cechach.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmnv2 22. 8. 2017 08:35

guiz píše:Pokud vidím dobře je tam omezená rychlost... RYCHLOST STAHOVÁNÍ AŽ 8 Mbps.



Rychlost je omezená na 8 Mb, ale je to bez FUP (a je to v siti vodafone). Pritom VODAFONE nabizi internet bez kabelu za 450 Kc s FUP 60 GB. Proste mi prijde ze tam musi byt nejaky hacek, pokud ne, bral bych to vsemi deseti.
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 22. 8. 2017 09:20

Položil jsem dotaz na jejich chatu (nabízelo to poslat přepis chatu na email, nic nepřišlo, tedy dávám sem trošku nepřehledné copy z okna).
Poloha tazatele vymyšlena a schválně umístěna prostě trošku dál od jejich sídla, Aš, nebo něco u slovenských hranic mi už připadlo trošku extrémni :-)

open_in_browser
account_box
Štěpán Popelka
thumb_upthumb_down
settings_applications
facex
kde mate zakaznicke centrum?
jde mi o to ze v podminakch o moznosti vyzkouseni na 30 dnu pisete Pokud nebudete spokojeni, můžete do 30 dnů smlouvu zdarma ukončit. Vždy je ale nutné stavit se na našem zákaznickém centru.

account_boxŠtěpán Popelka
Dobrý den, odkud jste? Najdu Vám nejbližší pobočku.
facex
jizni cechy strakonice
jde mi o ten neomezeny mobilni internet za 499

account_boxŠtěpán Popelka
Tak to máte hodně z ruky. Pošlete nám to poštou na adresu Jeníkovská 940/14, Čáslav 286 01
facex
no zatim to nemam, jen sonduju kdyz me to nebude vyhovovat jestli nebude problem
pokud to resi posta neni problem
jaka je realna rychlost, to napsano AZ 8 mbps taky muze znamenat ze v praxi pojedu 99 perocent casu na 1k kbps :-)

account_boxŠtěpán Popelka
To Vám nedokáži takhle na dálku říci, tuto službu máme přes Vodafone. Proto tam je těch 30 dní na vyzkoušení.
facex
ok
to uz nabizite dlouho nebo je to nejaka novinka?

account_boxŠtěpán Popelka
Myslím, že se nabízí od listopadu minulého roku.
facex
ok
diky za informace
promyslim to

account_boxŠtěpán Popelka
Nemáte zač. Hezký den
facex
zatim nashledanou
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod descent 22. 8. 2017 14:25

Jedná se o Připojení bez kabelu bez FUP, modem si hradíte sami hned cca 3700.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bandy1975 28. 8. 2017 10:58

Zdravím, tak na zákaznické lince mi sdělili, že je možné použít vlastní modem a posílají jen SIM...A žádný modem si od mich kupovat nemusíte.Takto mi to řěkla operátorka na lince.
Bandy1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 8. 2017 12:19

Tzv. garantovana rychlost je neskutecne draha pokud by jste chteli mit neomezeno+ garantovano.
Vzdycky tam bude to az a v horsim pripade pasma.Tzn.vas zaskrti na protokolech a portech.Plnej kotel pusti 80 a 23 treba.
Kdysi jsem konektivitu nakupoval protoze jsem ji prodaval koncovym zakaznikum tudiz slovnik neomezeno a rychlost ve mne vzbuzuje celkem zachvaty smichu.
FUP je dobry si vlozit do google co znamena a co znamena v podani poskytovatelu co napisou FUP 60 giga.To fakt neni fup, fup je spravedlive rozdeleni pri rizeni provozu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 28. 8. 2017 19:13

Bandy1975 píše:Zdravím, tak na zákaznické lince mi sdělili, že je možné použít vlastní modem a posílají jen SIM...A žádný modem si od mich kupovat nemusíte.Takto mi to řěkla operátorka na lince.

Ahoj dej prosim vedet jak to funguje bez toho modemu pokud by to jelo jen v tabletu bylo by to super dekuji.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Bandy1975 29. 8. 2017 10:19

Tielk píše:
Bandy1975 píše:Zdravím, tak na zákaznické lince mi sdělili, že je možné použít vlastní modem a posílají jen SIM...A žádný modem si od mich kupovat nemusíte.Takto mi to řěkla operátorka na lince.

Ahoj dej prosim vedet jak to funguje bez toho modemu pokud by to jelo jen v tabletu bylo by to super dekuji.


Volali mi a bohužel jedná se Vodafone internet na doma, kde si musí zákazník koupit VF.modem za 4tis. Tak bohužel klasika k nepoužití pro telefon nebo tablet.
Bandy1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tielk 29. 8. 2017 18:21

Dekuji jsem si rikal ze by to bylo moc jednoduche neva nikam nespecham cekam dal.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 7. 9. 2017 14:21

Zvažuji připojení od tohoto poskytovatele: http://www.tlapnet.cz/internet-mobil
Konkrétně tarif Max mobilní internet.
Je to přes Vodafone a není tam žádný FUP.
Potřebuji připojení na doma a na chatu.
Máte s ním někdo zkušenost? Myslím si že za 499 Kč je to únosné.
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 7. 9. 2017 14:29, celkově upraveno 1
Důvod: Než založíš nové téma, podívej se, zda již o tom neexistuje!
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 6. 10. 2017 09:10

FUP mají 60GB, podle mě je mnohem lepší volbou pevný internet od T-M, protože tahle reklamština je moc.. "NEOMEZENÝ INTERNET" ALE FUP 60 GB! "Internetové připojení v rychlosti až 8 Mbps stahování a až 4 Mbps odesílání s ozemením 60 GB dat, což je téměř nevyčerpatelný mobilní internet."
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod krc1 6. 10. 2017 09:37

Nabídka TM je sice lepší, ale bohužel je vázána jen na jedno místo.
krc1
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků