Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hadasek 23. 7. 2017 20:29

Já bych Ty projevy taky tipoval spíš na desku. Možná zkusím někoho s Notem, abych jen vyzkoušel baterii.
Každopádně od doby, co domrvili aktualizací S Note a dali tam ještě k tomu nativně Samsung Notes, jsem byl už fakt naštvanej. No, jak jsem už psal. Nějakou dobu vydržím s Honorem 6X a uvidím, co předvede Samsung s Note 8.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarlvonBahnhof 25. 7. 2017 21:21

Dnešní aktualizace, volný prodej, 199.19 MB, N910FXXS1DQG5 / N910FOXX1DQF1 / N910FXXS1DQA1.
SGN 8 / Oreo 8.0.0
KarlvonBahnhof
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 3. 8. 2017 17:02

Tak tá nová aktualizace se fakt povedla,,,promovaní inženýři v Samšuntu jsou hlavy vymazané,,,skoro všechny aktualizace byly v pohodě,,,ale tahle poslední nás asi připravuje na přechod k Note 8,,,při spuštění některých aplikací telefón začíná topit jako by se chystal na zimní sezónu,,,a automaticka regulace jasu vyhlásila anarchii,,,no a výdrž baterie je taky v hajzlu,,,zatím jsem s žádnou aktualizací nebyl tak nespokojen jak s touhle,,,doufejme že to ještě někdy opraví,,,podporu má tento model prozatím luxusní...GO NOTE GO...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 4. 8. 2017 18:30

Dobrý večer pánové,

manželovi dosluhuje Note 4 a vybírá nový, líbí se mu S8, ale přijde mu hodně úzký. Přecházel někdo z Note 4 na S8? zvykli jste si nebo Vám šířka stále chybí? Popř. jiná alternativa? Díky :-)
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 8. 2017 21:42

Počkat měsíc na Note 8, pokud jde o stylus. Pokud ne, S8 nebo S8 plus budou super. Případně iPhone 7 je taky skvělé zařízení.

V Datartu se teď dá s iBod kartou -15 procent ze všech Samsung telefonů, což vůbec není špatný.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 5. 8. 2017 01:49

Anik píše:Dobrý večer pánové,

manželovi dosluhuje Note 4 a vybírá nový, líbí se mu S8, ale přijde mu hodně úzký. Přecházel někdo z Note 4 na S8? zvykli jste si nebo Vám šířka stále chybí? Popř. jiná alternativa? Díky :-)


Umřel mi Note 4 a přešel jsem na Honor 6X... S Pen samozřejmě chybí, ale jinak ten telefon má naprosto všechno, za zlomek ceny. S4 i Note 4 mi umřel na mmc paměť, takže vyhazovat prachy za předražený Samsung já už nehodlám. Navíc Note 8 vypadá, že půjde ve stopách S8 a to není úplně můj šálek čaje.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 5. 8. 2017 08:50

tak S8 se nelíbí - poměr stran. vzhledem jeho k profesi nemůže mít tel. značky Honor, Huawei, apod., jelikož Note 8 má být defakto stejný jako S8, tak ani tady neuspěje. chce hl. hodně dobrý foták, zaujal ho Sony XZ Premium, ale za 20tis. asi nic moc :roll:
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarlvonBahnhof 31. 8. 2017 12:32

Dnešní aktualizace N910FXXS1DQH8 (volný prodej, 198.99 MB).
SGN 8 / Oreo 8.0.0
KarlvonBahnhof
Junior

Odeslat příspěvekod wietter 1. 9. 2017 10:21

Kdyby nekdo chtel tak tato ROM je nejlepsi pro Note 4 N910FXXU1DPE1_N910FOXX1DPE1_N910FXXU1DPB1_HOME.tar.md5.
Je to prvni oficialni marhmallow ETL. Po nahrati se musi vypnout pres aplikaci Debloater: fotaagent - aktualizaci OTA a GameService.
Potom se musi vypnout vse co souvisi s Googlem krome ObchodPlay, framework a Sluzby Google play- ty se nesmi aktualizovat. Pouze ObchodPlay se muze aktualizovat.
wietter
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 1. 9. 2017 16:12

Dnes aktualizace zabezpečení 1.8.17 brand Tmobile.

Pro koho já jsem absolutně spokojen s oficiální rom a ještě ji mám neustále aktualizovanou s aktuálním zabezpečením.
Naposledy upravil Kaprar11 dne 1. 9. 2017 19:43, celkově upraveno 1
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beesee 1. 9. 2017 18:36

wietter: Mohl bych se nesměle zeptat, proč je zrovna tato verze nejlepší? :-) Od té Vámi doporučené verze bylo pro ETL (tedy český volný trh) vydáno 14 dalších verzí a uplynul cca. rok a čtvrt. Když už nic jiného, v nových verzích jsou vždy zahrnuty aktuální bezpečnostní záplaty (v té Vámi doporučované jsou z května 2016).
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod wietter 1. 9. 2017 20:44

beesee:

zdar, tato verze ROM se mi za tu dobu osvedčila. Vyzkoušel jsem i par novějších, ale uz to nebylo ono, chovalo se to třeba trhaněji nebo nějake jine menši problemy, za sebe muzu potvrdit ze ta zminena verze je nejstabilnějsi, tak ale zalezi na kazdem z Vas jestli na to prejdete. Nejvetsi problem jsem videl v tom, že v tech novejsich uz neni mozne zakazat aktualizaci OTA, ale tato a mozna jeste nejaky dalsi dve verze byly posledni u kterych to jde. Kdo ma root to muze resit custom ROMkou to je jasne, ale u novejsi oficialnich ROMek by porad chodili ty dalsi a dalsi verze a nevis co od toho cekat, spis je system pak horsi a cim dal vic přeplacanější, napr ty ruzny vychytavky od Google ze se nebudou muset instalovat aplikace (Instant Apps) atd. ,clovek se v tom pak uz uplne ztraci, a ja chci mit telefon pod nejakou kontrolou, az na ty bezpecnosti zaplaty to je mozna problem akorat, ale i bez nich je to uplne v pohode aspon u mě. Hlavne kdyz se udela ten donwgrade, tak co se tyce predinstalovanych aplikaci od Google tak se nesmi aktualizovat Sluzby Google Play-je to nejvetsi svinstvo v mobilu tato app, to si pak akorat nerozumi ta aktualni verze s tou mou starou ROMkou. Delal mi problem zvuk ze nekdy nechtel jit nebo praskalo v repraku nebo sluchatkach kvuli tomu, kdyz se necha ta puvodni verze Sluzeb Google play tak nebudou chodit zadna upozorneni. Funguje to vsechno pak uplne luxusne.
wietter
Junior

Odeslat příspěvekod Argo37 10. 9. 2017 13:14

Zdravím.

Můžete mi někdo hodit do diskuse názor za kolik cca bych měl prodat současný Samsung Galaxy Note 4? Mobil pohotovost ho dává jako použitý za 7.390,-kč. Já ho samo mám bez poškození, škrábanců apod. páč ho střežím jako oko v hlavě a spadl pouze v autě na sedačku :)

Navíc k němu dám i ten kit na bezdrát nabíjení, origo původní balení, nějaký kryty a náhradní baterii.

Je reálný to hodit někam na bazar za cca +/- těch 7-8tisíc?
MB Asus Sabertooth Z79;CPU Intel i7 3770K 3.5Ghz;GPU NVidia GeForce MSI 1070 8GB;RAM A-Data 16GB 1600MHz Gaming series;HDD 1TB+128GB SSD;POWER Seasonic S12 620W 80+ Bronze;CASE CollerMaster 650D;OS Win10CZ Profesional
Argo37
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TakyPepa 23. 9. 2017 14:27

Tak jsem dostal toto upozornění. A kliknul na odkaz na poslední příspěvek. A dověděl se, že nemám oprávnění sledovat toto fórum.
?
Nevím proč, protože toto téma sleduji už dlouhou dobu, bez problémů!

Dne 22. 9. 2017 3:29 dop. napsal uživatel <neodpovidat@superforum.cz>:


Dobrý den TakyPepa,

Obdrželi jste toto upozornění, protože sledujete téma "Samsung SM-N910
Galaxy Note 4 - obecná diskuze" na SuperFórum.cz. Toto téma zaznamenalo od
vaší poslední návštěvy nový příspěvek. Dokud toto téma nenavštívíte,
neobdržíte o něm žádné další emaily.

Pokud chcete zobrazit nejnovější příspěvek, od doby vaší poslední návštěvy,
klikněte na následující odkaz:

viewtopic.php?f=30&t=1219640&p=11680006&e=11680006

Pokud chcete zobrazit celé téma, použijte následující odkaz:
viewtopic.php?f=30&t=1219640

Chcete-li zobrazit fórum, klikněte na následující odkaz:
viewforum.php?f=30

Pokud si již nepřejete sledovat toto téma, můžete sledování ukončit buď
kliknutím na "Ukončit sledování tohoto tématu" nacházející se ve spodní
části tématu, nebo kliknutím na následující odkaz:

viewtopic.php?f=30&t=1219640&unwatch=topic

--
SuperFórum.cz
Oskar zašel a Vodafone už nechci.
TakyPepa
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 27. 9. 2017 12:05

Tak mám Note zpět z reklamace a docela koukám.

V záruce vyměněná základní deska a celé LCD včetně rámu. V podstatě je to tedy nový telefon. Zůstal jen S pen, což jsem poznal podle mírného škrábance. :shock:

Pokud by někdo tenhle telefon sháněl, tak ho budu prodávat. Ještě půl roku je záruka.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků