Nokia Lumia 930 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod romo.11 30. 7. 2017 07:39

louis, kedze cocku mas poskrabanu, je pre teba nepodstatny problem c.1. ;-) no a problem c.2 neni problem, takto to ma fungovat.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 30. 7. 2017 08:07

Louis.scorn píše:2: Když přiblížím fotku dvojím poklepáním, a pak dvojím poklepáním oddálím, nedostanu se na další fotku.

Toto občas dělá i mě na L950XL, prohlížím fotky, nějakou si dvojím poklepáním zvětším, prohlédnu si ji, opětovným dvojím poklepáním ji zmenším a chci jít na další, ale nejde to. Pomůže opětovné dvojí poklepání pro zvětšení a následné poklepání pro zmenšení, pak už posunování mezi fotkami opět funguje. Nedělá to furt, ale když se to stane, je to otravné.
romo.11 píše:problem c.2 neni problem, takto to ma fungovat.

To si teda nemyslím, spíš to vidím na nějaký opomíjený bug.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 30. 7. 2017 08:47

Hm, skúsil som, lebo zvacsujem dvoma prstami, mne to funguje normálne, mam Photos 17.531.10022.0.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 30. 7. 2017 17:16

uiqjirka: Ano, máš novější OS se stávajícím FW a hádám, že telefon získává update tak, že se tváří jako jiné zařízení. Tvrdíš že máš ofiko podporu další dva roky. A co když teď vyjde v rámci stávající větve nový update, který vypustí ovladače pro SD800, protože už beztak na žádných podporovaných zařízeních není (či něco podobného). Podpora bude fungovat dál, ale jen pro jiné stroje. Pokud ještě seženeš poslední kusy se zárukou, tak je to důvod k jejímu neuznání. On ten příklad s Nexusem v principu není moc jiný. V obojím případě budeš mít +- to samé co ostatní novější modely, ale stěží můžeš očekávat, nedejbože vyžadovat stejnou podporu, pokud něco nebude fungovat. A to mi vadí. V ostatním souhlasím, ale vydávat tohle za oficiální update s oficiální podporou je naprosto zcestné a zbytečně mateš méně zkušené diskutníky.

Louis.scorn: ad 1) a 2) - stejný problém nepozoruji. ad 3) Proč zkrátka a jednoduše nevyměnit zadní kryt i se sklíčkem (nebo sklíčko v něm)? Není to nijak složité.

Lafí: Mě fungovovaly W10M slušně od prvního oficiálního vydání.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dm52 31. 7. 2017 14:44

Zdar ve spolek, v posledních době se mně několikrát stalo, že rozpojily některé kontakty a jiné se zase sloučily spolu s jiným, takže kontakt pak nenajdu v seznamu a pod původním jménem, ale je spojen s jiným. Hledáním podle jména ho nenajdu, pouze podle telef. čísla, ale to většinou neznám zpaměti. Co to může způsobovat? Nějaká nepodařená komunikace účtem?
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod filipisek 11. 9. 2017 17:53

Mam problem. Nejde mi stahnout cestina. Nastaveni/cas a jazyk/klavesnice. Cestinu nejde stahnout. Porad to pise : Vyzaduje stahovani, tak to chci stahnout a pak to napise vyzaduje pozornost...a porad dokola...tak pisu bez carek a hacku a nenavrhuje slova. prosim o odpovedi, ktere mi to pomuzou odstranit...a nefunguje poklepani displaye, aby se zvetsil...kdysi ano, ale udelal jsem hard reset a od te doby nic nefunguje.
filipisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 9. 2017 19:24

A mas ofiko AU nebo jsi ne neofiko CU?Na ofiko AU s tim problem neni.
Cestinu respektive slovnik pro klavesnici si muzes doinstalovat take pres pc, konkretne Windows Kits.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod filipisek 12. 9. 2017 07:44

Kevin co je AU, CU. Tel me ofic distribuce, primo od nokie

-- 12. 9. 2017 08:45 --

nevim co je AU CU, tel je od přímo od oficiální nokie......
filipisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 12. 9. 2017 08:41

dm52: Me se spojily dva kontakty a po rozdeleni v telefonu byly po chvili opet spojene, pak jsem zjistil, ze mi je spojuje Skype a pomohlo az rozpojeni na webu (Skype nebo MS ucet?)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dm52 12. 9. 2017 09:09

Já v telefonu Skype nemám, v nastavení kontaktů mám odfajfknuté jenom kontakty z Outlooku a gmailu. Skype používám jenom v tabletu a noťasu.
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod alraz 15. 11. 2017 11:22

Zdravím,
včera se mi nabídla aktualizace 10.0.14393.1884, ale při stahování došlo k chybě: 80072f8f
Dočetl jsem se, že to může být nedostatkem místa, ale já mám 20 GB volných.

Reset jsem udělal a nepomohlo to. Do HR se mi upřímně nechce, muset předtím stahovat fotky a tak...

Poradí někdo?

Díky
alraz
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 11. 2017 11:57

Vcera jsem updatoval a bez potizi..Zkousel jsi to upgradovat pres PC a nový OTC updater, jesli pres ten by se to nepovedlo..

https://www.microsoft.com/en-us/downloa ... x?id=56120

Pri pouziti programu musi byt telefon v leteckem modu.

Jeste se me to nestalo, ale zrejme pokud to nepujde i nadale, HR bude nutny.Vse se ti zalohuje a fotky si vykopirujes do pc, to neni takova tragedie.
O aplikace, sms, seznam volani, kontakty apod neprijdes, ani nastaveni vetsiny veci neprijdes.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alraz 15. 11. 2017 13:57

Díky, doma mám sice XP, takže to nejspíš ani nepůjde, ale večer to zkusím.

Vím, že se vše dá obnovit, a těch 80 Kč, co mě stála jediná placená Star Walk 2, klidně zaplatím znova.

Ale stejně je to "opruz"...
alraz
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 11. 2017 14:00

Funguje to i na xp a neprijdes ani o placenou aplikaci.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků