Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod guiz 29. 6. 2017 15:32

Měli jsme doma ten stejný problém. Byl vadný kabel od nabíječky. Na pohled nebylo nikde nic vidět po výměně kabelu nabíjení funguje jak má. Vypadá to že byl asi nalomený vevnitř u konektoru micro usb.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 29. 6. 2017 16:57

Mám doma navíc
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1286/sa msung-powerbanka-3400mah-pro-s6-edge-ep-tg928 bf-bezdratova-stribrna.html
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matescze 4. 7. 2017 19:59

Ahoj,

mám android 7, ale stává se mi teď: pokud odejdu z dosahu wifi sítě a data mám zaplá, tak data mi nejdou (musím je restartovat a pak už to zase jede). Tovární nastavení nepomohlo, neřešil někdo podobný problém? Díky:)
matescze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 4. 7. 2017 21:19

A co inteligentní přepínání?
WIFI
Rozšířené
inteligentní přepínač sítě ( Zapnuto )

Tak to mám já.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFogas 6. 7. 2017 07:45

Konečně přišla na S6 ETL aktualizace, která opravuje bug (či nechtěnou funkci?) klávesnice a nyní se dá normálně psát. Jupííí! Tečka už zůstavá tečkou a celkově se mi na ní lépe píše, protože nedělá ani nechtěné mezery místo písmen ve spodním řádku. Další poznatky z aktualizace teprve napíšů nebo se podělte o zkušenosti vy.
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod milan209 9. 7. 2017 12:56

Prosím Vás po akrualizacii predposlednej mi toto robí: pozeram youtube. Ale keďže mi stačí počúvať hudbu podržal som ĺavé dolné skryté tlačidlo a mohol som ísť na web ale youtube hralo. Teraz už nie. Youtube mi vypne. Pls poraďte ako súčasne počúvať video a browsovat ?
milan209
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomrichter421 16. 7. 2017 17:23

Dobrý den, mám takový problém že v poslední době se mi hrozně rychle vybíjí baterka. Když na mobilu skoro nic nedělám a občas mrknu třeba na fb tak vydrží od rána co odpojím mobil z nabíječky do večera ale jakmile jsem tam trochu delší dobu tak nevydrží ani půl dne. Zdá se mě že to dělá od poslední aktualizace. Nevíte někde kde by mohl být problém? To co mi žere baterii jsem koukal v nastavení telefonu a nic navíc tam není a na pozadí mi neběží snad nic co bych nechtěl nebo nevyužíval. :/
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod mujtvujnick 19. 7. 2017 18:14

tomrichter421: sem na tom podobně a také podezřívám poslední aktualizaci. Normálně ráno sundám tel. nabiječky a tel. vydrží max do večera. ( dříve mi vydržel bez problémů do rána a ještě jsem měl +15% )
mujtvujnick
Junior

Odeslat příspěvekod sebior 19. 7. 2017 22:00

Stejný postřeh. Bláhově jsem hledal aplikaci, která by to mohla mít na svědomí.
sebior
Junior

Odeslat příspěvekod ikosp 20. 7. 2017 12:27

sice mám S7 edge, ale asi to bude stejné.
Po aktualizaci na nugát mi ze dvou dnů klesla výdrž sotva na den.
Pořád jsem odkládal factory reset v naději, že vyjde nějaká aktualizace a opraví to. Marně.
Včera jsem z recovery provedl factory reset, nainsaloval vše jak jsem měl předtím a světe div se..... od sundání z nabíječky ráno mám 82% baterie. Předtím jsem byl touto dobou někde na 50%.
Nechci nikoho navádět ke smazání mobilu a následné reinstalaci, ale pokud máte čas a netrápí Vás, že budete pár věcí znovu nastavovat, tak doporučuji.
Pozor na FRP, pokud neznáte heslo na google účet v mobilu...
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod Pavlos23 20. 7. 2017 12:38

Jde ten telefon nějak zálohovat? Nechci vše kopírovat do PC apod. Díky
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod ikosp 20. 7. 2017 12:52

ono záleží co chceš zálohovat...
Pokud máš root, tak Titanium Backup
Já si zkopíroval jen fotky a hudbu. Pokud máš nastavený a synchronizovaný Samsung účet, obnovíš bez problému SMS, historii volání,......
On i google nabízí obnovení, ale ikdyž jsem dal pak výběr aplikací a ty co jsem nepoužíval nechtěl instalovat, tak se nainstalovaly......
Takže když jsem byl v tom, dal jsem factory ještě jednou, z googlu jsem nic nebnovoval a potřebné programy pak doklikal přes obchod..... Samsung účet mi dal ty sms apod a jsem spokojen :)
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod Pavlos23 20. 7. 2017 13:04

Jedná se mi hlavně o fotky a mp3. Mrknu na ty účty. Díky
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod Mattony5 24. 7. 2017 20:40

Přidávám se k ostatnim co mají po aktualizaci problem s přepínání Wifi/data. Inteligentni přepínani nefunguje,základní nastavení taky nic. Už to někdo vyřešil? Nějaké rady?
Mattony5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 24. 7. 2017 21:02

Pro chytrý přehled wifi / data doporučuji aplikaci - widgety
Network Signal Info
https://play.google.com/store/apps/deta ... lnet&hl=cs
mám zakoupenou plnou verzi
Obrázek

Nemám po aktualizaci problém

Co ale marně hledám - jak ztlumit ( změnit barvu ) nočních bočních hodin
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků