Samsung Galaxy S7 nebo Honor 9?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tergan 7. 7. 2017 07:54

No, dobrá, beru zpět ty prodeje .. při uvedení určitě ano, nyní už to rozhodně nebude nejprodávanější model (info mi podal kamarád pracující v oficiálním Samsung obchodě). To že je Huawei "nadřazená značka" vím, nicméně další kamarád má Honor 8 a o podporu bych se opravdu nebál :)
-- Všichni jsou mrtví, Dejve --
Tergan
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 7. 7. 2017 07:58

Poznámka: U Honoru bych na podporu moc nespoléhal, protože to je HONOR/HUAWEI... tj naslibují hory doly, ale pak je k tomu musí komunita dokopat.

Jinak je jasné, že H9 dostane nejspíš i Android P a S7 zůstane na O, jen bych počítal s výše uvedenou poznámkou.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod Tergan 7. 7. 2017 08:10

No ale dokope je :D Hele, slíbili Android O do 4Q 2017, což je za mě úplně cajk, s Androidem P bych moc nepočítal, ale třeba komunita zatlačí. Navíc, kdo dnes ví, jestli bude "P" vůbec na flagships jako je S8, G6, XZ Premium, U11 atd. Výrobce si vždycky najde výmluvu, proč by to nešlo. A u H9, který jsem pořídil za 1/3 ceny S8 mě to asi tankovat nebude :)

Navíc nemám potřebu mít pořád nejnovější FW, držím se zásady, že do stroje, kterej funguje se nehrabe :)

V úvahu připadá ješte OP5, ale s těmi problémy, které se vyrojily ...
-- Všichni jsou mrtví, Dejve --
Tergan
Junior

Odeslat příspěvekod Ulrico 7. 7. 2017 08:50

Tergan píše:Navíc, u MP je docela příjemný bonus a to Bonus 2k k výkupu starého mobilu (s hodnotou min. 2k) a cena se tam příjemně sníží (navíc si lze s touhle "akcí" pohrát a cenu snížit ještě více).

Tak jestli tomu dobře rozumím, vykoupí můj stávající mobil za stanovenou cenu a k tomu mi přidají 2 tis. na nákup nového Honoru. Nějaké další "pohrávání" si s touto akcí nedokážu dost dobře představit.

Jinak OP5 určitě nechci, designově se mi moc nelíbí.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod Tergan 7. 7. 2017 09:17

Ano, v podstatě je to takto, byť lehce jinak. Ty si koupíš Honor 9 za 12 990,- a dostaneš k němu šek na 2000,-, který ti připočítají k výkupu stávajícího telefonu s minimální výkupní cenou 2000 Kč.

Ve výsledku to vše proběhne zaráz a za H9 zaplatíš 10 990 - cena tvého telefonu.

Pošlu ti SZ jak si s tím pohrát :)
-- Všichni jsou mrtví, Dejve --
Tergan
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 7. 7. 2017 10:29

S7 jasná volba lepší display na slunci, brzd.nabijeni, ip co dál řešíš:)
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xr33 7. 7. 2017 12:35

Nějaké informace o vykonu kterým pobíjí ostatní, o vodeodolnosti, ucpávkách konektorů a pod.
Zajimave informace o Honor 9... ;-)

https://m.ihned.cz/tech/c1-65783230-bli ... ldquo-zvuk
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Tergan 7. 7. 2017 12:58

@cardi: Co myslíš tím ip? Jako infraport, který má H9 taktéž? Bezdrátové nabíjení někdo opravdu používá? A displej - nechtěj mě SAmoledem rozesmát, na firemní S7 Edge mám po roce vypálené barvy :)
-- Všichni jsou mrtví, Dejve --
Tergan
Junior

Odeslat příspěvekod Ulrico 7. 7. 2017 13:17

Tipnul bych to na voděodolnost.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 7. 7. 2017 13:26

Pokud si to dobře pamatuji tak Honor slibuje podporu 2 roky
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 7. 7. 2017 13:43

Tergan píše:@cardi: Co myslíš tím ip? Jako infraport, který má H9 taktéž? Bezdrátové nabíjení někdo opravdu používá? A displej - nechtěj mě SAmoledem rozesmát, na firemní S7 Edge mám po roce vypálené barvy :)



I přes nevýhody AMOLEDu bych stále volil Galaxy S7.

Nejen, že by ti to potom vyreklamovali a nebudeš s tím mít problém (je to velká značka, spousty autoriz. servisů) - ale ten displej je opravdu dobrý, a podle mě, i když máš na firemním S7 Edge barvy vypálené, musíš uznat, že kvalitu ten panel má :) (nemám Samsung prosím, aby sis nemyslel)

- voděodolný s certifikovaným krytím IP68 (to je to "ip", co psal @cardi)


Nechci shazovat Honor, ale S7 je prostě flagship. Prostě je. A jestli mi někdo chce tvrdit, že telefony Huawei nebo Honor, které nejsou flagshipovými konkurenty, jsou lepší volba, tak je to blbost.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 7. 7. 2017 13:59

Tady se clovek hodne pobavi...
Nejdriv brepta hurec napise, ze P10 neni povedena. Trumfuji ho ale hned dalsi dva (u Alphy to neprekvapi) s nepovedenym ci prumernym fotoaparatem. Ale ani oni nemuzou souboj o nejvetsi hloupost vyhrat, protoze prichazi dalsi adept na vitezstvi, ktery nevi, co to je flagship. To je velmi slusna sestava...
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 7. 7. 2017 16:38

Pravda, není to moc objektivní diskuze. Pokud je ta narážka s foťákem na mě, tak vím o čem píšu a doporučuji před koupí S7 prohlédnout pár krajinek. Ale celkově je foťák OK.

Myslím, že ani s jedním telefonem člověk nesáhne úplně vedle a záleží na osobních preferencích. Budoucnost kdo dostane jaký update bych jako bernou minci nebral (u obou se dá očekávat update na nově vznikající verzi...dál je to věštění). Také bych asi raději čtečku na kapacitním (ne)tlačítku, ale za mě (spíš menší ruka) nemám problémy s S7. Displej S7 má špičkové parametry, ale pokud bych telefon používal jako autonavigaci a pod, velmi bych ocenil IPS u honoru. Bezdrátové nabíjení na druhou stranu není tak k zahození jak to vypadá. Třeba koncern (a jistě není sám) začíná dávat do aut bezdrátové nabíječky, což má něco do sebe.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 7. 7. 2017 18:03

Ne, to nebyla narazka na tebe. Krome Alphy tu psal jeste nekdo dalsi o slabem fotoaparatu u S7, coz je samozrejme nesmysl.

Jinak podle me jsou telefony srovnatelne, dokonce i designove jsou podobne, takze je to opravdu spis o pocitu ze znacky, nebo ips vs amoled, pripadne o dalsich drobnych rozdilech.

Z S7 jsem, oklikou pres iP7+, presel na P10, a nemam pocit, ze bych si pohorsil.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 7. 7. 2017 18:24

Mějte se.
Naposledy upravil Xr33 dne 7. 7. 2017 19:39, celkově upraveno 3
Xr33
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků