Samsung SM-J500F Galaxy J5 (2015) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miropiro 5. 3. 2017 06:20

Včera dorazila aktualizace pro J5 z roku 2015 přes Vodafone...aktualizace spíše menší, nešlo samozřejmě o upgrade na Nougat, ale ráno jsem zjistil, že společně s tím se do telefonu dostala i appka Facebooku (protože ráno byla aktualizována) a jakýsi Facebook App Manager. Naštěstí šlo obě aplikace okamžitě vypnout...odinstalovat natvrdo tento balast však nejde...
miropiro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k0n0p 6. 3. 2017 01:11

Můžeš alespoň zkusit vynucené zastavení ve správci aplikací. Já mám takhle vypnutej třeba S-Health nebo jiný zbytečnosti, co nepoužívám.
Naposledy upravil Nick Cave dne 6. 3. 2017 12:49, celkově upraveno 1
Důvod: upraveno z důvodu přesunutí příspěvku
Siemens S25 -> Nokia 6120 -> SE k700i -> Nokia 6300 -> Nokia 701 -> Samsung Galaxy J5(2016) Duos
Canon 350D -> Canon EOS 700D
k0n0p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agulík 9. 3. 2017 12:49

Zdravím.U Samsungu J5 2015 mám problém s přehráním krátkého videa,které přijde emailem. Při otevření,objeví se hláška "chyba sítě". Je to stejné jak při připojení na wifi tak i na mobilní data od Vodafonu. Jinak filmy,videa na SD kartě,nebo videa na youtube fungují.Nevím v čem je problém.Poradí někdo?
agulík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kutil 28. 6. 2017 15:08

Zdravím všechny a ptám se, jak se zbavit nechtěných reklam.
Na úvodní obrazovce (J5 2016) pod hodinami a datumem se mi objevují nabídky na různé hry, např.
Červencové Xbox hry s Goldem slabší a pod tím je
Eurogamer Před 21 hodinami nebo
Zájem o chorvatské kuny roste, některé banky nabízejí směnu zdarma a pod tím
Novinky - Finance před 11 hodinami
To se opakuje při každém otevření telefonu
Po otevření telefonu vše zmizí a telefon běží normálně
Předem děkuji za radu a přeji hezký den
kutil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2017 15:14

Nainstaluj si jiný launcher, třeba Nova launcher
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 29. 6. 2017 10:21

Nick Cave: pockej to je snad nejaka blbost ne? tak bud ma nejaky bordel v mobilu nebo at to sformatne tohle neni normalni vec :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 6. 2017 10:50

cardi: kvuli nativnímu launcheru formátovat smartfon? To bych si dal raději tu Novu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 29. 6. 2017 14:57

To je nějakou aplikací, protože mě to ten samý telefon nedělá.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kutil 29. 6. 2017 15:57

Mě to taky nedělal, mám ho asi měsíc a začalo to až tento týden. Asi nějakou aktualizací a nebo jsem něco omylem spustil, nebo otevřel
kutil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 6. 2017 18:48

Ještě bych prolezl nastavení, je docela možný, že sis tam něco nechtěně zapnul
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 29. 6. 2017 21:24

Spíše to bude nějakou apkou, šel bych postupně zpět a zkoušel, která to může dělat.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mi.mato 16. 7. 2017 13:36

aktualizoval som mobil na novšiu verziu, ktorú to ponúkalo v mobile, ale nie som s tým spokojný a rád by som sa vrátil k predošlej, ale továrenské nastavenie vymaže všetko akurát soft zostane ten novší. Cez odin mi hodí hlášku fail a staršiu verziu nezoberie. Ak som dal inštalovať cez odin tú najnovšiu tak to v pohode zoberie, ale staršiu ani za svet. Skúšal som aj rootnúť mobil ale ani tak to nevezme staršiu verziu. Vie niekto poradiť?
momentálne mám tento soft posledný z roku 2017 a rád by som tam dal verziu ktorá bola predtým z roku 2016
https://www.sammobile.com/firmwares/gal ... 510FN/ORX/

Dakujem za radu
mi.mato
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků