Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 17. 6. 2017 09:57

Jenže tohle jsou podnikové tarify.
Místo, aby jste byly rádi, že máte dobré tarify, i když nemáte s Unicornem nic společného, tak tady někteří drzouni ještě reptají.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alesh11 17. 6. 2017 11:15

Reku píše:Jenže tohle jsou podnikové tarify.
Místo, aby jste byly rádi, že máte dobré tarify, i když nemáte s Unicornem nic společného, tak tady někteří drzouni ještě reptají.


Tak nějak.. Podmínky jsou daný. Pokud se vám to nelíbí, můžete si najít jinou, lepší nabídku. Žijeme přece (zatím aspoň trochu, ale už asi dlouho ne) ve svobodné zemi..
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 6. 2017 13:28

Jasný příklad pro ČTÚ. Musí se nabízet alespoň jeden tarif s EU roamingem.

Jasny pripad toho, ze nevis, o cem je tu rec ;)
Virtualni operator Plus4U takove tarify samozrejme ma.
Firemni tarif skupiny Unicorn si sice za roaming priplaci, ale je to z jeho vule a u sveho operatora si muze klidne prejit na ten s regulaci.

Proste par stastlivcu je ted ponekud nestastnych a jeste tu vykrikuji (a asi tomu i veri), ze je s nima vyjebav*no...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2017 07:30

Osobně jezdím do zahraničí 2x do měsíce a roaming prostě v ceně mít chci. Plus4U jsem bral za zajímavé za cenu 599 Kč za tarif 7, tj. neomezené volání a sms a 30 gb dat. Moje přítelkyně má podobnou dobu jako já Plus4U tzv. mVolání přes mBank. Tj. za 599 kč volání, sms, 4 gb dat ale navíc ještě 1000 minut do zahraničí. Když to Plus4U před asi dvěma roky jednostranně zvedlo na 699 kč, tak mne hrozně naštvali a získal jsem pocit, že já musím platit jak mourovatý, ale oni mi nemusí poskytovat to co jsem si objednal a mohou si se mnou dělat co chtějí. Řekl jsem si ale, že kvůli blížícímu se konci roamingu a vidině dat v EU v ceně to s nimi vydržím. Přítelkyni teď v dubnu smlouva skončila ale za stejných podmínek jí to prodloužili a roaming v ceně normálně má. Já už někdy před měsícem psal na Plus4U abych se ujistil, že roaming budu mít v ceně. Tehdy mi napsali, že ne a od té doby jsem v ně ztratil kompletně důvěru a nadávám a nadávám. Nehodlal jsem se s tím smířit a psal tam pak ještě dvakrát jestli to je opravdu pravda. Psal jsem zároveň i na T - Mobile, kde mi sdělili, že to v ceně být musí a jestli ne, tak je to jen fígl Plus4U. Napsal jsem dokonce i dva příspěvky s dotazem na platbu roamingu na Facebook Plus4U, které mi oba smazali, a ještě za to vyhrožovali, což už považuji za vrchol drzosti.

Nelíbí se mi i převádění na nové tarify bez Vašeho souhlasu. Když někdo chce dál platit 699 kč a mít 30 gb, tak ať si to přeci nechá. Oni Vám opět paušál změní aniž by se Vás zeptali. Pravda, že za 499 kč těch 20 gb a volání není špatné. Kdyby v tom byl ten roaming, tak jsem spokojen a neseriózní jednání jim odpustím. Kdyby se někde dala pořídit sim jen s daty cca 10 - 20 gb po celé eu a stálo to za 10 gb okolo 100 kč a za 30 gb okolo 300 kč, tak si jí vezmu k tomu a mám klid. Pak to ale už vyjde na peníze srovnatelné s běžnou nabídkou.

Ty jejich balíčky jsou cenově stále úplně mimo. Kdyby měli 1 gb do 1 eur tak bych to ještě zkousnul, ale za ušmudlaných 500 mb platit 302,5 je opět brutální. Už mám vyzkoušeno, že bez omezování s běžným používáním a připojením na wifi doma i v práci si vystačím s cca 10 - 15 gb na měsíc. To tedy chci mít v paušálu a neplatit víc ani u nás ani v EU. Ve chvíli kdy člověk vyjede z ČR, ale pak už nemůže na wifi doma a v práci, a pak to bude stačit jen tak tak, spíš to nestačí. Jako hotspot k pc jde 30 gb vyčerpat za odpoledne :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Neuromancer 19. 6. 2017 08:19

To je sice hezké, že já...já...já chci, ale máš neveřejný podnikový tarif, na který vlastně ani nemáš nárok, tak buď ber, nebo nech ležet. A pokud potřebuješ tak nutně na telefonu prosurfovat za měsíc 10-15 GB u nás i v EU(na co, proboha??), tak buď je to důležité pro práci a pak to určitě zaplatí zaměstnavatel, nebo je to na soukromé kraviny a nevím, proč by to mělo platit plus4U.
Neuromancer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesh11 19. 6. 2017 09:17

thonyk píše:Osobně jezdím do zahraničí 2x do měsíce a roaming prostě v ceně mít chci. Plus4U jsem bral za zajímavé za cenu 599 Kč za tarif 7, tj. neomezené volání a sms a 30 gb dat. Moje přítelkyně má podobnou dobu jako já Plus4U tzv. mVolání přes mBank. Tj. za 599 kč volání, sms, 4 gb dat ale navíc ještě 1000 minut do zahraničí. Když to Plus4U před asi dvěma roky jednostranně zvedlo na 699 kč, tak mne hrozně naštvali a získal jsem pocit, že já musím platit jak mourovatý, ale oni mi nemusí poskytovat to co jsem si objednal a mohou si se mnou dělat co chtějí. Řekl jsem si ale, že kvůli blížícímu se konci roamingu a vidině dat v EU v ceně to s nimi vydržím. Přítelkyni teď v dubnu smlouva skončila ale za stejných podmínek jí to prodloužili a roaming v ceně normálně má. Já už někdy před měsícem psal na Plus4U abych se ujistil, že roaming budu mít v ceně. Tehdy mi napsali, že ne a od té doby jsem v ně ztratil kompletně důvěru a nadávám a nadávám. Nehodlal jsem se s tím smířit a psal tam pak ještě dvakrát jestli to je opravdu pravda. Psal jsem zároveň i na T - Mobile, kde mi sdělili, že to v ceně být musí a jestli ne, tak je to jen fígl Plus4U. Napsal jsem dokonce i dva příspěvky s dotazem na platbu roamingu na Facebook Plus4U, které mi oba smazali, a ještě za to vyhrožovali, což už považuji za vrchol drzosti.

Nelíbí se mi i převádění na nové tarify bez Vašeho souhlasu. Když někdo chce dál platit 699 kč a mít 30 gb, tak ať si to přeci nechá. Oni Vám opět paušál změní aniž by se Vás zeptali. Pravda, že za 499 kč těch 20 gb a volání není špatné. Kdyby v tom byl ten roaming, tak jsem spokojen a neseriózní jednání jim odpustím. Kdyby se někde dala pořídit sim jen s daty cca 10 - 20 gb po celé eu a stálo to za 10 gb okolo 100 kč a za 30 gb okolo 300 kč, tak si jí vezmu k tomu a mám klid. Pak to ale už vyjde na peníze srovnatelné s běžnou nabídkou.

Ty jejich balíčky jsou cenově stále úplně mimo. Kdyby měli 1 gb do 1 eur tak bych to ještě zkousnul, ale za ušmudlaných 500 mb platit 302,5 je opět brutální. Už mám vyzkoušeno, že bez omezování s běžným používáním a připojením na wifi doma i v práci si vystačím s cca 10 - 15 gb na měsíc. To tedy chci mít v paušálu a neplatit víc ani u nás ani v EU. Ve chvíli kdy člověk vyjede z ČR, ale pak už nemůže na wifi doma a v práci, a pak to bude stačit jen tak tak, spíš to nestačí. Jako hotspot k pc jde 30 gb vyčerpat za odpoledne :-)


Ty bys zkrátka chtěl za málo peněz hodně muziky. A co zadarmo, to by bylo úplně nejlepší, že jo? :-)

A pokud se ti nelíbí, že mění nabídku, máš možnost skončit a jít jinam a ne psát všudemožně a brečet. Jak jednoduchý..
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 19. 6. 2017 10:31

Kdyby místo sáhodlouhého sepisování jak se mu to nelíbí, šel něco dělat , tak už má na ten rooming dávno vyděláno :)
vicomt_cobra
Junior


Odeslat příspěvekod TrustNo1 19. 6. 2017 12:17

Také se připojím s mým názorem k diskuzi. Myslím, že zejména nový tarif za 299 Kč se 3 GB dat nemá chybu a je bezkonkurekční. Konkurovat by mohl snad jen tarif T-Mobile Mobil M se 4 GB dat (po 50% slevě za 399,50 Kč). Jinak volání v zahraniční (příchozí i odchozí) neřeším, to je za pakatel. Internet v zahraničí zamrzí, ale nouzově se balíčky dají využít, nebo s sebou vezmu Wifi Hotspot a pořídím si místní SIM.

Pro mě bych výhody shrnul asi takto:
+ paušál je bez smlouvy
+ více služeb za stejné peníze (neomezený tarif vs. 110 min. a 200 SMS)
+ možnost přejít kdykoliv jinam, pokud bude výhodnější nabídka
+ 3 GB dat jsou dostatečné
+ po případném překročení balíčku se data zpomalí (doufám, že i nadále)
+ roční náklad pouze 3.600 Kč
+ výhodné volání do zahraničí (DE + AT + PL + SK)
+ za ušetřené peníze si 2-3 ročně koupím v zahraničí balíček či místní SIM nebo jednou za 2 roky nový mobil

- příplatky za volání v zahraničí či data - nevztahuje se EU regulace roamingu (jsem si toho vědom)
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod ztomikz 19. 6. 2017 17:42

Kde najdu nový tarif za 299 Kč se 3 GB....
ztomikz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odlisny 19. 6. 2017 17:53

odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 19. 6. 2017 17:57

Nove tarify jsou pro stare sedivaky, takze je v poradku, ze je nevidite.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod schluss 19. 6. 2017 18:59

thonyk píše:Osobně jezdím do zahraničí 2x do měsíce a roaming prostě v ceně mít chci. Plus4U jsem bral za zajímavé za cenu 599 Kč za tarif 7, tj. neomezené volání a sms a 30 gb dat. Moje přítelkyně má podobnou dobu jako já Plus4U tzv. mVolání přes mBank. Tj. za 599 kč volání, sms, 4 gb dat ale navíc ještě 1000 minut do zahraničí. Když to Plus4U před asi dvěma roky jednostranně zvedlo na 699 kč, tak mne hrozně naštvali a získal jsem pocit, že já musím platit jak mourovatý, ale oni mi nemusí poskytovat to co jsem si objednal a mohou si se mnou dělat co chtějí. Řekl jsem si ale, že kvůli blížícímu se konci roamingu a vidině dat v EU v ceně to s nimi vydržím. Přítelkyni teď v dubnu smlouva skončila ale za stejných podmínek jí to prodloužili a roaming v ceně normálně má. Já už někdy před měsícem psal na Plus4U abych se ujistil, že roaming budu mít v ceně. Tehdy mi napsali, že ne a od té doby jsem v ně ztratil kompletně důvěru a nadávám a nadávám. Nehodlal jsem se s tím smířit a psal tam pak ještě dvakrát jestli to je opravdu pravda. Psal jsem zároveň i na T - Mobile, kde mi sdělili, že to v ceně být musí a jestli ne, tak je to jen fígl Plus4U. Napsal jsem dokonce i dva příspěvky s dotazem na platbu roamingu na Facebook Plus4U, které mi oba smazali, a ještě za to vyhrožovali, což už považuji za vrchol drzosti.

Nelíbí se mi i převádění na nové tarify bez Vašeho souhlasu. Když někdo chce dál platit 699 kč a mít 30 gb, tak ať si to přeci nechá. Oni Vám opět paušál změní aniž by se Vás zeptali. Pravda, že za 499 kč těch 20 gb a volání není špatné. Kdyby v tom byl ten roaming, tak jsem spokojen a neseriózní jednání jim odpustím. Kdyby se někde dala pořídit sim jen s daty cca 10 - 20 gb po celé eu a stálo to za 10 gb okolo 100 kč a za 30 gb okolo 300 kč, tak si jí vezmu k tomu a mám klid. Pak to ale už vyjde na peníze srovnatelné s běžnou nabídkou.

Ty jejich balíčky jsou cenově stále úplně mimo. Kdyby měli 1 gb do 1 eur tak bych to ještě zkousnul, ale za ušmudlaných 500 mb platit 302,5 je opět brutální. Už mám vyzkoušeno, že bez omezování s běžným používáním a připojením na wifi doma i v práci si vystačím s cca 10 - 15 gb na měsíc. To tedy chci mít v paušálu a neplatit víc ani u nás ani v EU. Ve chvíli kdy člověk vyjede z ČR, ale pak už nemůže na wifi doma a v práci, a pak to bude stačit jen tak tak, spíš to nestačí. Jako hotspot k pc jde 30 gb vyčerpat za odpoledne :-)

Já jsem firma, já ti poskytují služby neveřejného sektoru, na které nemáš vůbec žádný nárok. Já si stanovují podmínky používání služby. Ty buď podmínky přijmeš, nebo odejdi tam, kde ti dají lepší podmínky. Nerozčiluj se, nepomlouvej, nestěžuj si, odejdi. Je to dosti výstižné pro toto diskuzní vlákno?
schluss
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 20. 6. 2017 09:44

Nevím, jak ty, ale já žádnou smlouvu nepodepisoval. Jen jsem odsouhlasil obchodní podmínky ve kterých se v bodu 11 mimojiné říká:

O změnách v rozsahu, podmínkách, kvalitě a cenách služby, jakož i o změně OP je +4U Mobile povinen uživatele informovat prostřednictvím Portálu služeb +4U Mobile. Pokud uživatel ve lhůtě 20 dnů ode dne, kdy byla změna Všeobecných obchodních podmínek zveřejněna, neukončí využívání služby +4U Mobile, má se za to, že takový návrh na změnu přijal.

Což je podle mě naprosto standardní a ty mi připadáš jak malej harant, kterýmu rozšlapali na písku bábovičky a čertí se, že teď si nemůže pouštět v roamingu 3,14čoviny na youtube :D

Když zdraží rohlíky, taky si půjdeš stěžovat na lampárnu do Třebušic, že sis je kupoval za korunu a teď chtějí o deseťák víc?

Bééé, béééé....
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod schluss 20. 6. 2017 14:38

Tak, tak. Co by ty socky tady ještě chtěly? FLat s 3GB ( vlastně neomezeně ) za 3 kila. Kdo to má? Proč tady o tom vůbec diskutujete? Buďte rádi, že ty tarify vůbec máte. Taková nabídka se už nikdy nebude opakovat. Začtěte se do všech diskuzí stran +4U, kolik lidí vám ty tarify závidí a sypejte si popel na hlavu. U kterého operátora si můžete každý měsíc přepínat mezi tarify jen tak kliknutím na webu? A vy, co jste imrvere za hranicemi, kupte si dualSIM a SIM země, kde se zdržujete. :-)
Naposledy upravil Reku dne 20. 6. 2017 15:29, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna rozsáhlá citace předchozího příspěvku
schluss
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků