O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukodlak 17. 6. 2017 22:54

Jak je to s tou registrací? Když nebudu chtít třeba už to využívat, můžu ji prostě vyhodit?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 18. 6. 2017 14:31

lukodlak: Já si myslím, že když karta expiruje, respektive kompletně umře zdůvodu propadnutí kreditu a vyčerpání všech odkladů, tak prostě dojde ke zrušení smluvního vztahu a žádná registrace na to nebude mít vliv. Maximálně nedojde ke smazání osobních údajů z databáze. A je možné, že budou třeba vymáhat nějaký dluh, co na té SIM kartě vznikne.

Kdybych už tu kartu nechtěl používat, tak bych ji asi rozstříhal a vyhodil. Ale vyčerpávající odpověď poskytnou pouze Obchodní podmínky, tak bych studoval tam.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 6. 2017 15:27

Zeptej se na www.o2.sk vpravo dole na chatu O2 guru co se stane kdyz karta expiruje. A co se stane kdyz sim kartu zahodis. Pak nam sem podej zpravu.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 19. 6. 2017 04:53

chlapi, co přesně znamená toto:
Postih za zneužití SIM karty z ciziny
Tarify operátorů v ČR jsou až o 70 procent dražší než ve většině ostatních evropských zemí. Zdánlivě tedy nic nebrání tomu, aby si Čech koupil lacinější SIM kartu u operátora v cizině. Pokud ji ale v průběhu čtyř měsíců bude víc než polovinu času používat v tuzemsku, může to operátor vyhodnotit jako její zneužívání a naúčtovat mu příplatek.

Za každou minutu volání by tak tento hříšník musel zaplatit k tarifu 19 eurocentů (4,90 Kč), za esemesku až šest eurocentů (1,50 Kč) a za jeden megabyte přenesených dat až 20 eurocentů (5,20 Kč) navíc.

jde mi o tu pasáž "používání po dobu 4 měsíců více než polovinu času v tuzemsku..." polovinu jakého času když bych tu simku používal výhradně na volání z čr do ciziny a pokutovat by mě měl slovenský operátor? Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod bumbummelon 19. 6. 2017 05:29

No jednoducho,by si minimálne 51% minút,SMS a dát minúť na území Slovenska
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod Rechercheur 19. 6. 2017 07:48

Vzhledem k tomu, že dle ceníku má být roaming v ČR za domácí ceny, znamená to, že roamingová FUP nebude (zatím) aplikována, což se samozřejmě může kdykoliv změnit, stačí zrušit kampaň "V Čechách ako na Slovensku". O2 má ve VOP dokonce opatření, které meze EU regulace překračuje:

Ak Poskytovateľ zistí, že Účastník zneužíva alebo neobvykle používa službu EÚ Roaming, alebo mu Účastník v súvislosti so službou EÚ Roaming poskytuje nesprávne informácie, je oprávnený prijať aj iné opatrenie ako je uloženie roamingových príplatkov (napr. vyžadovať od Účastníka zábezpeku, obmedziť alebo prerušiť Účastníkovi poskytovanie Služieb, zmeniť Účastníkovi program služieb).
Rechercheur
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 19. 6. 2017 08:19

takže karta od slováků na houno co? páč bych volal jen v rómingu, sice občas ale nebudu přeca každý týden, třeba, jezdit si do holíča či skalice zavolat, takže zlatý flat, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 19. 6. 2017 08:36

Já myslím, že není na houno. Protože Slovenský O2 bere ČR rovnocenně. Tedy jako takové novodobé Československo...
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 19. 6. 2017 08:40

Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 19. 6. 2017 08:57

nejde mi to otevřít
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 19. 6. 2017 09:18

Tak tady je screen s odpovědí.
Přílohy
IMG_20170619_101526.jpg
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2017 09:24

Dne 14.6.2017 jsem si přes net objednal kartu Volnosť za 2EUR. Přišel mi potvrzovací email, že objednávka byla zpracována a předána kurýrní službě.
Dnes jsem volal na O2 SK a sdělil jsem jim číslo objednávky a bylo mi sděleno, že karta mě bude v tomto týdnu doručena Českou poštou a poplatek ve výši 2EUR zaplatím v Kč ( dle kurzu)
Z toho vyplívá, že kartu do České republiky bez problémů zasílají. Až karta dorazí, určitě napíšu.
Dále mi bylo sděleno, že se kartu může využívat plně na 100% v České republice a jedině se musí 1x za 12 měsíců dobít kreditem. Jinak se sama deaktivuje.

Už se na ní těším.
anonymni

Odeslat příspěvekod sumerian 19. 6. 2017 10:05

Děkuji všem. Takže je to ólrajt.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 19. 6. 2017 10:09

Zásielka prevzatá na doručenie uvádí SK pošta. V CZ poště je pouze informace, že zásilka byla podaná 16/6.
anonyni

Odeslat příspěvekod metyn 19. 6. 2017 11:16

jo tak to je "iné kafé", asi teda pro ňu zfrknu, dík chlapi za ochotu, Meta
metyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků