Poraďte prosím tarif pro předplacenku - kamioňačka

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nika.meil 15. 6. 2017 08:03

Dobrý den, prohlídla jsem si tarify našich 3 operátorů pro předplacenky a mám už představu, ráda bych se ale zeptala zdejších zkušených....Chci si pořídit předplacenku, budu jezdit kamionem pouze Čechy-Německo. Potřebuji sem tam zavolat a potřebuji data na messenger. Dívala jsem na tarif u Vodafonu za 349,- Kč....neomezené sms + 1,5 GB dat. Jde mi o ty data. Nenašla jsem tarif, kde by nabízel Vodafone víc. Jsme celá rodina u tohoto operátora, proto jsem řešila hlavně Vodafone, ale nebráním se ani jinému. Zkrátka preferuji co nejvíce dat. Těch 1,5 GB taky není žádný zázrak, ale dá se dokoupit 1 GB za 99,-Kč. Plánují dát do nabíjení nejvýše 1000,-Kč měsíčně. Znáte prosím lepší možnost? Nechci virtuála, protože většinou nemají LTE. Děkuji.
Nika.meil
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 15. 6. 2017 10:20

Virtuálové mají LTE například tito:
Kaktus - mujkaktus.cz - síť T-mobile
Tescomobile - tescomobile.cz - síť O2
Sazkamobil - sazkamobil.cz - síť Vodafone
Vypsal jsem jen ty nejzajímavější na data.
A například Kaktus umožňuje 2x měsíčně při dobití v určitý čas bonus 100%, alespoň zatím.
Tak se mrkni na jejich www stránky a podívej na ceník. Kaktus by ho navíc měl ještě měnit, změny budou známy na konci června, u dat by prý měli být lepšímu.
Jsou tu i vlákna k příslušným operátorům.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ladisl 15. 6. 2017 11:08

Asi bych vybral Twist kartu T-Mobile: 2 GB za 299 Kč.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 15. 6. 2017 11:39

Zkus emtecko.cz/trz jestli ti ho dají. Můžeš mít 5 GB dat za 275 měsíčně a volání za 1,80 nebo si aktivovat balíček. Žádné dobíjení, žádný závazek, mají LTE. Běží pod O2.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod yndezit 15. 6. 2017 12:04

Za 120+200 kč měsíčně pod šedivkou 1,2Gb dat, po vyčerpání zpomalení, příchozí hovory zdarma, odchozí za 0,50.
Nebo za 350+200 pak neomezené hovory a 4gb dat.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 15. 6. 2017 12:53

Pozor ! Chce to využít i v Německu a tam mohou být u šedivek omezení dat či jiná pravidla. A chce předplacenku
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tttppp40 15. 6. 2017 14:59

Ona píše "tarif pro predplacenku" to je trochu zvláštní formulace. U toho trz z 5GB balíčku můžeš na území Německa vyčerpat 2,1 GB zdarma poté do 5GB se ti bude účtovat 0,20 Kč za 1 MB nebo na území Čech zase zdarma.Po vyčerpání 5 GB se to zastaví. Ten Kaktus pro technické a počítačové fandy (pořád něco hlídat a nastavovat) i když je výhodný také, ale dobíjet v Happy day u tebe připadá v úvahu asi jen kreditkou.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 6. 2017 23:39

Rychle online dobíjet u Kaktusu v hepydeji lze i třeba z nějakého mobilního bankovnictví. Třeba Fio to má přímo v menu, stačí zadat částku a dobíjené číslo, a je vymalováno, sám to tak dělám. Což lze v poho i v zahraničí, bude to tak zřejmě mít i jiná banka.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit20 16. 6. 2017 06:56

Šel bych do T-Mobile Twistu:
400MB za 99
1GB za 199
2GB za 299
Smozřejmě fungují v EU roamingu bez příplatku.
Jen dokup je dražší, tam je často výhodnější ten vyčerpaný balíček zrušit a pořídit si ho znovu.
vit20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 16. 6. 2017 07:30

tttppp40 píše:Ten Kaktus pro technické a počítačové fandy (pořád něco hlídat a nastavovat) i když je výhodný také, ale dobíjet v Happy day u tebe připadá v úvahu asi jen kreditkou.


Mám kaktus a nic hlídat a nastavovat nemusím. Na HD mi dojde samo upozornění do mailu. Balíčky jsem nastavil jenom jednou.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod puppak 16. 6. 2017 08:30

Zdar petyo, odkud ti chodí ta informace o HD. Taky bych si to tak nastavil. Díky.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 16. 6. 2017 12:27

viewtopic.php?f=1939&t=1200358
Z toho /dokumenty to chodí většinou dřív, kdo chce mít jistotu, může sledovat oboje. Jen pak na to musí použít dva emaily, nebo pokud má gmail, stačí finta s tečkami mezi prvním a posledním znakem před zavináčem.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků