Čím nahradit mobil.cz

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MASH 11. 6. 2017 20:11

Navíc mají Happy Days a pokud dobiješ jeste dřív, než utratiš těch prvních 100Kč, co je na nové simce, tak ten bonusový kredit platí rok. To zn. dobiješ za 200Kč, dostaneš dalších 200Kč, které použiješ na net a máš vlastně zadarmo 1GB na dva měsíce. A nebo na 4 měsíce 320MB s tím, že data se převádí. Po FUP to jede 64kbps, což je 2x víc, než u Mobil.cz. Z mého pohledu zatím nejlepší, co jsem našel. Zítra u Mobil.cz končím.
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peetrr 13. 6. 2017 18:53

Koukám že místo Mobil.cz - Twist online nikdo moc nedoporučuje, ale podle těchto podmínek - https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Online.pdf s cenou 0,40 Kč / 1 MB by to nemuselo být špatné. Platnost kreditu rok, případný přebytek je možno použít na m-platbu (kromě bonusového kreditu).
Peetrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spock_lone_wolf 14. 6. 2017 11:37

Tak jsem na druhé pracovní SIM zkusil aktivovat nejnižší balíček dat od Odoriku (bez LTE), abych zjistil, jak to bude fungovat poFUP. Bohužel výsledek je v porovnání s předchozím poFUP připojením od mobilu tragický. Když internet jde, tak se to dá, většinou ale vůbec nejde (převážně centrum a okolí Brna) a i aplikace s minimálním datovým provozem (např. vyhledávání spojení) tak v 70% případů vrací chybu připojení. Waze se většinou vůbec nechytá a snaží se fungovat offline... Nevím, je možné, že s aktivovaným LTE by to mohlo být lepší, každopádně až vymyslím co s kreditem ze simky na mobil.cz, asi tu osobní taky píchnu ke Kaktusu.
Spock_lone_wolf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal69 14. 6. 2017 17:14

mám tam taky 600. 300 za internet to nemá cenu, tak si asi zaplatím stahování nebo torrenty.
michal69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannk 14. 6. 2017 20:02

Nebo zaplatit 3x200, tj 3 mesice 500MB + pomaly internet a potom 2 mesice za 300. Tj 600Kc/5mesicu, tj 120Kc/mesic za internet. Ale idealni to neni ...
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod blodiac 15. 6. 2017 13:44

Mně jde jen o minimální rychlost používám to na posílání dát z GPSky. Chápu to tak že u Kaktusu stačí koupit kredit za 100,- oni k tomu dají 500MB jako dárek (ty mají ale omezenou platnost jen měsíc) a pak se to zpomalý do konce roku? A po roce zase dobiji za 100,-? Díky
blodiac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 15. 6. 2017 14:04

haha, to by bylo ještě o pulku levnejsi jak mobil.cz (kde jsi mohl dobit 200,- a rok ti sel internet, ty 200,- ale do 6 mesicu propadly nebo provolat nebo jinak vyuzit).
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 6. 2017 14:19

blodiac píše:Mně jde jen o minimální rychlost používám to na posílání dát z GPSky. Chápu to tak že u Kaktusu stačí koupit kredit za 100,- oni k tomu dají 500MB jako dárek (ty mají ale omezenou platnost jen měsíc) a pak se to zpomalý do konce roku? A po roce zase dobiji za 100,-? Díky

Ne. U Kaktusu se pod cca 50 Kč měsíčně k datům nedostaneš. Vlastně kecám, uvažoval jsem o balíčkách, kdy to vychází cenově nejlíp, ty však můžeš datovat bez nich za 1Kč/MB. Otázka je, jak často ta GPS komunikuje, zda by to nežralo moc denně díky častým spojením, nevím přesně jaké má Kaktus minimální bloky. Pokud málo, teoreticky vydržíš rok za 50 Kč.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blodiac 15. 6. 2017 14:20

tak to je ***** 700,- ročně
blodiac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 15. 6. 2017 14:29

levneji to nepujde, bud pocitana data anebo nejaka VPNkova sedivkova s 1,- paušálem a nejakym minimálním objemem dat
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 6. 2017 14:45

Lepší dát ******* 700 Kč virtuálovi, než ******* 700,- kartelové trojce!
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 15. 6. 2017 14:49

Kaktus není virtuál jako takový, je to T-mobile doslova a do písmene.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod komanc_dima 15. 6. 2017 20:03

predchozi operator: Mobil.cz

use case:
- musi byt na siti T-Mobile (nemam jiny signal tam, kde bydlim)
- volani/SMS minimalne
- internet trvale, ale temer vubec mi nezalezi na rychlosti (32/16 kbps u Mobil.cz bylo pouzitelne)

predplacenka preferovana, nicmene klidne i smlouva, pokud budou podminky lepsi

cile: co nejmensi utrata a co nejmin bullshitu
komanc_dima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 15. 6. 2017 20:14

Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod komanc_dima 15. 6. 2017 20:21

ok, to nevypada uplne spatne, nicmene je to o dost horsi nez dosavadni podminky Mobilu.cz

jeste jsem zapomnel zminit, ze mam u Mobil.cz 500 korun nevyuziteho kreditu, takze prechod muze 2 mesice pockat. to rikam v pripade, ze by se vedelo o tom, ze se chystaji nove tarify.
komanc_dima
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků