Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirijiri 14. 5. 2017 06:02

hannys85: sklo co hledáš - viz str. 140 a141 tohoto fóra. Zatím slouží jak má.
jirijiri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnface1987 14. 5. 2017 06:36

Na předchozích stránkách se řešilo VoLTE, ale nevím jaký je závěr. Někomu to jde. Jinému ne. Lze to nějak vyvolat? CZ distribuce, T-Mobile operátor.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 14. 5. 2017 07:06

ocadlyo píše:Právě pro to jsem místo S7 sáhl po A5 2017, nebavilo by mě stále mačkat home.


clovek se po ranu rad z chuti zasmeje :D radeji budu mackat na poradnem telefonu nez mit v kapse nejakou A5tku. Prijde mi to jako zavist za na to proste nemas, normalne bych to neresil kdybys to tak nerozmazaval, ale takhle je to srovnani S7 a A5 v tvem podani jednoduse k smichu ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 14. 5. 2017 07:18

johnface1987: taky jsem mel s tim problém..volal jsem operátorovy a ten mi to nějak nahodil, ale prošlo to asi až na druhý pokus,jelikož paní vůbec nevěděla vo co go, tak mě přepojila na technika a ten mi to do hodiny nahodil..
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 14. 5. 2017 07:19

ocadlyo: nepomůže tak nepomůže lepší než mit low A5 v kapse :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 14. 5. 2017 07:30

johnface1987 píše:Na předchozích stránkách se řešilo VoLTE, ale nevím jaký je závěr. Někomu to jde. Jinému ne. Lze to nějak vyvolat? CZ distribuce, T-Mobile operátor.

VoLTE od TM normálně funguje na CZ ETL. Prý už není potřeba nic zapínat,je to automaticky pokud je máš aktivní u operátora,v telefonu se nastaví samo.Zapni 4G data a uskutečnit hovor.Pokud i při hovoru zůstane ikona 4G , tak VoLTE funguje. Jestli ne, zavolej na TM.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 14. 5. 2017 08:16

Ohledně odemčení, stačí zmáčknout boční zapínací tlačítko a na home jen přiložit prst, nemusí se pak mačkat...
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pomec 14. 5. 2017 08:41

Presne takto odomykám telefón ja. Ale to je len zvyk zo starého mobilu. Každopádne musíš niečo stlačiť tak či tak.
pomec
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 14. 5. 2017 08:53

ocadlyo píše:S7 je rok starý hardware. Neříkám že A5 je lepší, ale... baterka na A5 2017 vydrží jednou tolik co na S7 mimo jiné. Smiř se s tím, že na odemceni bez stisknutí home ti žádná aplikace nepomůže.

Ja měl na foun neomezeny rozpočet a přesto jsem paradoxně diky ceně pořidil s7 edge, ktera se jevila jako nejmeně kompromisni. Ve vyběru byla i a5 a stale zvažuji, že edge pujde z domu, nemam ji ani 2 tydny, jen u a5 by mi chyběla notifikačni dioda a slabši foťak. Jinak bych byl zřejmě spokojenějši.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brňák73 14. 5. 2017 08:58

guiz píše:VoLTE od TM normálně funguje na CZ ETL. Prý už není potřeba nic zapínat,je to automaticky pokud je máš aktivní u operátora,v telefonu se nastaví samo.Zapni 4G data a uskutečnit hovor.Pokud i při hovoru zůstane ikona 4G , tak VoLTE funguje. Jestli ne, zavolej na TM.

Uplne normalne nefunguje mam Tmobile a ETL s7edge. Obcas se to spoji jako VoLTE nekdy se me 4G prepne do EDGE nekdy se mi data uplne vypnou na hovor a pak zas zapnou... konzultace v Samsungu kde jasna odpoved ze na ETL to neni odladeny u T mobile takze VoLTE nemohou garantovat.. stejna odpoved u T-mobile...
brňák73
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 14. 5. 2017 10:14

Tak si přečti pár stránek zpět. Řešilo se to tu x krát. Na androidu 6 bylo v nastavení zapnout hovory VoLTE.Na 7 už to není, několik uživatelů tu psalo že to funguje automaticky ,ale musí to být aktivní u operátora. Pokud to někdy funguje a někdy ne, potom bych to viděl na problém operátora.
Mám momentálně také ETL. Předcházím od O2 k TM, takže za 4 týdny můžu říct z osobní zkušenosti jak to funguje. Do konce května má být na ETL aktualizace která zpřístupní VoLTE pro O2 i na ETL. Ale u O2 je vedle signálu ikona VoLTE, takže tam je to jasné. Nevím proč to tak není u všech operátorů.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matty7 14. 5. 2017 12:02

nevíte jak to bude s VoLTE a ETL u Vodníka?
matty7
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 14. 5. 2017 13:08

Podle me VoLTE u nejnovejsi ETL aktualizace je automaticka a spusti se kdyz je k dispozici. Me to ukazuje pri hovoru HD hovor kdyz do telefon druhy strany podporuje. Mam T-Mobile.
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kari.katura 14. 5. 2017 16:07

pomec píše:Presne takto odomykám telefón ja. Ale to je len zvyk zo starého mobilu. Každopádne musíš niečo stlačiť tak či tak.

No to mě na tom telefonu prostě štve. Na android jsem přešel vloni z WP. Na zkoušku jsem koupil Lenovo Vibe P1 za 7500,-. U něj jsem nemusel nic mačkat, prostě jsem se dotknul čtečky a telefon se odemknul. Pohladil jsem čtečku a měl jsem ovládání jednou rukou, přiložil jsem telefon k uchu a zvednul se hovor. Myslel jsem si, že to jsou vlastnosti androidu, tak mě ani nenapadlo, že by takové věci na S7 edge nebyly...no nejsou.
kari.katura
Junior

Odeslat příspěvekod radmik 14. 5. 2017 16:22

Není to vlastnost Androidu jako takového,ale konkrétního výrobce,který si android upraví podle sebe.
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků