Sony Xperia Z5 vs. Iphone 6 vs. Samsung Galaxy S6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JaryBury 2. 5. 2017 06:15

Ahoj všem,

velmi přemýšlím nad tím, který telefon si mám koupit a na konec mi vyšly tyto 3 telefony jako vítězové. Který ale z nich bude ten nej?? Toť otázka, poněvadž každý z nich má něco navíc a každý z nich naopak i nějaké ty své mouchy. Ten, který jich má ale nejméně bude můj vítěz. Prosím nastavte mozek na max výkon a poraďte mi. Telefon bude k práci, ale i soukromí, rád bych i za rok nebo dva viděl aktualizace, měl by dobře fotit a nemusí být největší na světě. Pokud vás napadne i jiný telefon, sem s ním. Předem díky za rady ;-)
Sony Xperia Z2, Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Galaxy S5, LG G2, Nokia Lumia 1020, Apple Iphone 5S, Lenovo P70, Huawei P8 Lite, LG G3, LG G Flex 2
Ať Vás provází síla...
JaryBury
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2017 06:24

Honor 8 /Premium, LG G5
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 2. 5. 2017 09:20

Za mě Z5.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod red98 2. 5. 2017 11:38

Jednoznane iphone 6.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 2. 5. 2017 12:07

Sony Z5 za rok už mít aktualizace nebude a Samsung S6 je tu dva roky, takže tomu končí také nyní SW podpora. Maximálně dostane jednou za čas bezpečnostní záplatu. Tipnu si že Z5 už nedostane také android O. Osobně bych počkal na Sony XZ premium . S7 bude mít podporu také tak rok, android O určitě dostane. iPhone nevím, za mě osobně ne.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JaryBury 20. 5. 2017 10:17

Díky za rady chlapi, nakonec jsem zvolil Samsung Galaxy S6 Edge. Za mě super volba. Jsem s ním nad míru spokojený. Z5 Compact jsem zvolil přítelkyni, protože na Sony je zvyklá, nic méně po týdnu ji začal házet chyby a i prodavači mě před Sony varovali, že je berou nejvíce na reklamace. Iphone šel nakonec stranou kvůli omezenosti a také kvůli tomu, že pracuji už přes 5 let na Androidu a všechny účty provázané s prací mám jen na Androidu. Honor 8 je určitě dobrý telefon, ale koukal jsem i na foťák a design a v tom se mi líbí více Edge. ;-)
Sony Xperia Z2, Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Galaxy S5, LG G2, Nokia Lumia 1020, Apple Iphone 5S, Lenovo P70, Huawei P8 Lite, LG G3, LG G Flex 2
Ať Vás provází síla...
JaryBury
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků