S7 vodeodolnost

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod simstriks 15. 4. 2017 12:27

Zdravím,

mám takový možná netradiční dotaz :D. Jsem relativně novým vlastníkem S7 a zajímá mě, zda se nebojíte vzít telefon sebou do vany. Znáte to... Napustíte si vanu, relax... pohledáte si něco na netu, zahrajete hru... a to beze strachu, že Vám spade do vody a zničí se, nebo třeba navlhne... Máte někdo takovou zkušenost?

Díky :)
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 4. 2017 12:58

Tady je něco k té voděodolnosti Samsungu
viewtopic.php?f=12&t=1248611&hilit=Samsung+vod%C4%9Bodolnost
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 15. 4. 2017 13:17

S7 nemam ale mel jsme S5 a to hned druhy den letela do vody(protoze to proste chces zkusit kdyz to ma tak byt)
A bylo to OK. Jen chvilku chrcel reprak.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 16. 4. 2017 07:52

Ja mam taky otestovanou jak S5 tak S7 a vše ok :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 4. 2017 09:21

simstriks: Je to jako u Sony, i u Samsungu muzes narazit na kousek, ktery to neprezije ve 100% zdraví, takze lepsi je to nepokouset.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 16. 4. 2017 10:02

Přesně tak. V tom počtu miliónů kusů jich pár vadných bude. Každopádně jsem v rámci pojištění na rok svou S7 do vody několikrát dal. Přežila.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 16. 4. 2017 10:11

Mam taky dojem ze vyrobca v ramci reklamacnych podmienok k tomu pristupuje tak, ze mobil je vodeodolny iba do vtedy, kym sa don nedostane voda. Potom od toho da ruky prec a zakaznik znasaj si naklady.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xr33 16. 4. 2017 10:22

simstriks píše:Zdravím,

mám takový možná netradiční dotaz :D. Jsem relativně novým vlastníkem S7 a zajímá mě, zda se nebojíte vzít telefon sebou do vany. Znáte to... Napustíte si vanu, relax... pohledáte si něco na netu, zahrajete hru... a to beze strachu, že Vám spade do vody a zničí se, nebo třeba navlhne... Máte někdo takovou zkušenost?

Díky :)



Zelení mužíčci na Alze v TV doporučují vzít telefon do vany a trochu ho vykoupat... ;-)
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 16. 4. 2017 10:34

Souhlasím...já u své S7 onu vodotěsnost beru jako bonus kdyby náhodou mobil spadnul někam do vody nebo by mě zastihnul na kole slejvák.
Rozhodně bych se s telefonem nešel vědomě koupat apod.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 16. 4. 2017 12:27

Já to beru podobně jako CosiOdvedle. Jinak měl jsem Sony Z3 a po 8 měsících jsem se vyhecoval a zkusil voděodolnost v pulitru vody a co myslíte. Nepřežil. Druhý den telefon samovolně náhodně vybroval a přestávala postupně reagovat dotyková plocha displeje až za 2 dny nereagovala vůbec. Jinak vše fungovalo. Odesláno na reklamaci a za 14 dní byl telefon doma. Proběhla výměna displeje+dotyková plocha a celý rám telefonu. Tak nevím kam ta voda natekla, ale už to zkoušet nikdy úmyslně nebudu.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jartoo 16. 4. 2017 19:03

trikrat vanove dno, kein stress) zadna ujma, mam ho s sebou ve vane casto
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 22. 4. 2017 11:34

Já můj S7 classic vzal hned druhy den do auqaparku. Natačel jsem jizdu na tobogánu a pod vodou a vše v cajku. bude to skoro rok. Jen ten repro skoro den nebylo slyšet a nešel nabíjet asi 6 hodin.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 22. 4. 2017 13:06

Fatal terror: to je normální s tím repro, je třeba vysušit. To nabíjení po šesti hodinách je taky možné. To je právě výhoda bezdrátového nabíjení, které S7 má. Když je vlhký micro USB, bezdrátově nabijes bez problémů.
xzeit
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků