Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 4. 2017 23:41

OT diskuze iPhone vs. S8 přesunuta sem
viewtopic.php?f=12&t=1262554
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 21. 4. 2017 06:32

monthy22 píše:Jaké čipy máte ve fotoaparátu? Sony nebo Samsung?

Mám ISOCELL S5K2L2 a S5K3H1 od Samsungu.
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 21. 4. 2017 07:53

monthy22 píše:Jaké čipy máte ve fotoaparátu? Sony nebo Samsung?


Jak to poznam? A je mezi nima nejakej rozdil?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod monthy22 21. 4. 2017 08:29

Třeba appka Phone Info. Taktez mám čipy od Samsungu.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod novca10 21. 4. 2017 08:41

Ja mam take cip Samsung. Mam na vas i dotaz. Nevite jak si otevru hned ten nahled zpravy ktera mi dorazi? Jak se na chvilku objevi ta bublina nahore se zpravou? Zobrazi se cca na 5 vterin. P.S. nemam na mysli v tom vytahovacim panelu
novca10
Junior

Odeslat příspěvekod mikkke 21. 4. 2017 11:25

Holky a kluci, jak to hraje do sluchátek, je znát nějaký posun, např. oproti S6 s Wolfsonem čipem? Beru nějaký slušný sluchátka, myslim, že ani přibalený špunty AKG nebudou žádné audio opojení, kdyby se tu našel nějaký fanoušek muziky v kvalitnách formátech, co si pouští ne jen mp3, ale i Flac atd. a nechává tomu průchod přes rozumný sluchátka, byl bych vděčný za názor, i když samozřejmě subjektivní ;-) Děkuju.
Mikkke

Nokia 3210, Nokia 6310i, SE D750i, Nokia N82, SGS, SGS 3, SGS 6 64gb pearl white, SGS 9+ 256gb sunrise gold, SGS 10+ white
mikkke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 21. 4. 2017 14:11

Ahoj, na poslech u PC používám sluchátka Sennheiser RS175, tak může být moje hodnocení zkreslené, protože se tomu špunty nemůžou vyrovnat. Porovnal S8 + jejich sluchátka s S7 Edge + jejich bílé špunty a nevidím (neslyším) v tom nějaký velký rozdíl. Podle mě zatím nejlepší zvuk (mobil a špunty), co jsem měl vyloudil iPhone 6 (novější jsem již neměl).

Poznámka: vše testováno na klipech na youtube.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod chatumbabub 21. 4. 2017 14:17

Pridam par svych postrehu po par hodinach s S8. (prechazim z S7 Edge)

+ prijemnejsi velikost. Uzsi tvar se mi lepe drzi.
+ home "tlacitko" pod displejem. Zvykl jsem si velmi rychle, ale vibracni odezva ani zdaleka nedostahuje kvality iPhonu.
+ iris scanner prijmene prekvapil rychlosti.
+ mensi zakriveni displeje. U S7 edge jsem obcas bokem ruky neco zmacknul, tady se mi to zatim nestalo.

- zadni strana neskutecne pritahuje otisky.
- ctecka otisku prstu je na mizernem miste. Pozice uprostred (jako to ma Nexus) by byla mnohem lepsi.
- tlacitko pro Bixby je na miste, kde bych cekal tlacitko pro ztlumeni zvuku. Ale to je snad o zvyku.
chatumbabub
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 21. 4. 2017 14:51

monthy22 píše: Porovnal S8 + jejich sluchátka s S7 Edge + jejich bílé špunty a nevidím (neslyším) v tom nějaký velký rozdíl. Podle mě zatím nejlepší zvuk (mobil a špunty), co jsem měl vyloudil iPhone 6 (novější jsem již neměl). Poznámka: vše testováno na klipech na youtube.

To je nesmysl. iPhone 6 jsem měl, 6S do teď mám a S7 hraje líp. Jde o to, co je pro koho zvuk, pokud vyhledávate basy, tak těch opravdu S7 moc nemá, ale hraje analytičtěji středy a výšky, jako hifi přehrávače. iPhone je skvělý společník k basovým beatsům, to je tak vše. Sluchátka fischer audio dba-02. Jak hraje S8 nevím, ale podle mě v tomto směru samsung moc věci nezlepšuje.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod slayers 21. 4. 2017 15:03

A tak na to že to je telefon, to hraje dobře, sluchátka AKG jsou zatím daleko nejlepší co se k Samsungům dodávalo. Já od toho moc neočekávám a tak jsem spokojen třeba při práci nebo běhu. To účel splní 100%. Myslím že pro spoustu lidí tohle spojení je i konečná :-)
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 21. 4. 2017 15:22

Alpha8520 píše:
monthy22 píše: Porovnal S8 + jejich sluchátka s S7 Edge + jejich bílé špunty a nevidím (neslyším) v tom nějaký velký rozdíl. Podle mě zatím nejlepší zvuk (mobil a špunty), co jsem měl vyloudil iPhone 6 (novější jsem již neměl). Poznámka: vše testováno na klipech na youtube.

To je nesmysl. iPhone 6 jsem měl, 6S do teď mám a S7 hraje líp. Jde o to, co je pro koho zvuk, pokud vyhledávate basy, tak těch opravdu S7 moc nemá, ale hraje analytičtěji středy a výšky, jako hifi přehrávače. iPhone je skvělý společník k basovým beatsům, to je tak vše. Sluchátka fischer audio dba-02. Jak hraje S8 nevím, ale podle mě v tomto směru samsung moc věci nezlepšuje.


Já porovnával čistě dodávaná sluchátka + příslušný telefon k tomu (jako komplet).
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 21. 4. 2017 15:43

Tak to jo, já ty AKG neslyšel, ale myslím si, že budou určitě lepší jak earpody...
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod monthy22 21. 4. 2017 15:59

https://www.svetandroida.cz/akg-sluchatka-galaxy-s8-201704
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 4. 2017 16:19

Sluchátka jsou OK, ale nesnesu v uších tyhle robertky.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 21. 4. 2017 16:31

Prechazel jsem z NOTE 4...

+ Display a velikost...chtel jsem neco mensiho ale aby to nemelo zase uplne pidi display...to tohle splnuje. Navic je ten display opravdu nadhernej a povedl se.
+ Rychlost...uz pri predstaveni byl NOTE 4 kritizovan za rychlost touchwizu...nevim jak moc se to za ty 2+ roky "zhorsilo ale telefon se obcas dokazal slusne zaseknout a byl proste pomalejsi (zase uvidime co S8 treba za rok)
+ Fotak...pri slunecnem dni a dostatku svetla dela o neco hezci fotky ale neni to nic extra oproti NOTE 4...
ALE velky rozdil nastava vecer...opravdu jsem necekal ze telefon foti AZ tak dobre za zhorsenych a nebo opravdu spatnych podminek...to je opravdu obrovsky posun od NOTE 4
+ Pro mne teda tlacitka na displayi...NOTE mel celkem velky "bradu" tlacitka na nem nejsou vubec videt a casto jsem se do nich netrefoval a prislo mi ze maji hrozne malou "uzitnou" plochu kdy reaguji.
+ vydrz baterky...myslel jsem ze vydrzi min..zatim s ni den pracuji a neubyva tak rychle jak jsem cekal.
+ 3D touch na prostrednim tlacitku ktery hned odemkne telefon...na to jsem si rychle zvyknul.(je to jak ctecka bez "ochrany"

- jedine minus co zatim mam ja ze se "hur" drzi a klouze...to NOTE nedelal vubec diky kovovemu ramu a zadnimu krytu "ala" kuze...

Jinak nehodnotim ctecku pac mi to prijde opravdu zbytecne pac ji kritizuje kazdej a ja ji ani nepouzivam takze je mi to jedno.
Kapr99
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků